Najdi forum


Vem, da je to občutiti na lastni koži težje, ampak sem pa toliko pametna, da vem, da še striktno nasprotuješ otroku v neki stvari, bo točno tisto naredil.
Če ga pusti na miru, se je bo verjetno naveličal, saj je star šelel 21 in kasneje našel punco s katero si bo ustvaril družino. Če bo gnjavila, bo delal točno nasprotno, pa še zasovražil jo bo.

z veseljem bi na lastni koži čutila…enaindvajsetletnika

A si ti pri svojih 21-ih spraševala starše s kom imaš lahko spolne odnose?
Oba sta odrasli osebi in to je samo njuna zadeva.
Če komu, bi jaz o tem povedala samo njegovi punci. Ker varanja pa res ne prenesem.

Kakšno vezo ima seks s pranjem gat? Mar hočeš rečt naj mu soseda za seks na ta način plačuje? Ali bolje rečeno: naj mama zaračuna sosedi za najem sina?

Bodi vesela, da hodi k sosedi, vsaj ves kje je. Pa se od starejse dame se bo kaj pametnega v spolnosti naucil in bo izkusen spolni partner svoji zeni, ki bo potem spolno zadovoljena in ne bo nergava in slabovoljna mati tvojim vnukom. Glej malo bolj dolgorocno.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

sicer mislim, da zgodbica prevec filmska, da bi bila resnična.. mislim, kdo se pa hodi posljavljat od 21 letnika ven, kjer je lahko viden in to v jutranji halji?? japajade.

no, hotle sem pa pohvalit registrirano za pozitivni pogled na stvar 🙂

se strinjam, pust mu veselje, kaj te briga za njegovo punco

Po mojem nimaš kaj veliko naredit. Sin je kao odrasel, čeprav je verjetno še velik bizgec, soseda pa rada malo posteljno vzgaja. Jaz ne bi hodila k njej. Edina težava je v tem, da mogoče zapeljuje tudi tvojega moža. Zelo čudno se mi namreč zdi, da on to že dolgo ve, pa tebi ni nič omenil. Ali imata zelo hladne odnose, ali pa ima tudi on kaj s tisto babnico.

ne vem kaj je tukaj sploh problem?

p.s ni vse resno kar skupaj tišči,dopovejte si babe,lahko da bo oženu ta sedmo in bo res resno.
plus ta mladi majo dans odprte veze kot po tekočem traku,če bi slišal naše študente,kake trobezlajo,bi dol popadale,še jaz včasih s stola padem,pa sem vsega vajena..

sin je odrasel,koga nateg..res ni tvoja stvar

Fajn se je okoli goniti,potem pa se mami pod krilo skriti.To JE njena stvar? Prikrivati? Fajn,res.Zblojeno total.

Kaj bi pa pisale, če bi bilo obratno; mlado hči zapelje, sosed v zrelih letih?

Boom,to je njegova ZASEBNOST.OBOJE.IN ODGOVORNOST.

Elaine,to bi bilo pisanja!!! Mogoče bi jim pa mamice svečo držale,saj bi sosed hčero marsikaj koristega naučil!!! po devetih mesecih bi marsiktera diplomirala!!!! O,Srečo mamina!!!!

če pri 21 diplomira po 9 mescih,še ni tak problem,mene bolj skrbijo diplome pri 15,16..pa ni važno imaš fanta ali deklico

Če je pri 21 še tako naivna in neodgovorna, da se ne izogne takim posledicam, ji pač niti mama ne more več kaj dosti pomagat. Če pa pri 21 uživa z nekaj let starejšim frajerjem, pa je pametna punca oz. fant 🙂

tako je ,se strinjam in 21ta res niso leta,ko odrasel fant ali dekle ne ve nič,res da ne ve še veliko,nekaj pa že zagotovo

Zdaj pa je postalo moderno “brcnit” otroke iz stanovanja takoj ko gredo v službo. Bo mu zelo lepo šlo z prvo plačo in tistimi 540 evri. Pa še takoj ti ne dajo za nedoločen čas.

Mislim 450 eu. Ali pa malo več.

Če bi napisala, da je sin star 14, 15, mogoče 16, potem bi bilo pa res treba ukrepat, ampak pri 21 let starem sinu????????

Halo, ženska!

Mogoče pa tudi ti rabiš kakšnega mlajšega!!!

NAJ PUSTI MOJGA SINKA BEBEBEBEBEBEBEBEBE ?????????

ZIHR GA TUD DEC NAMAKA HIHIHIHIHIHIHI !!!!!!!!

PA VSI SO VEDL SAM TI NE, OJ SIROTKA

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

očitno si še ena izmed tistih, ki bo čez nekaj časa pisala tudi, da ji je ena packa zapeljala ubogega moža in da naj ga pusti pri miru…

brigaj se zase in za svoj zakon, mogoče boš s tem kaj rešila, sina pa pusti, da živi po svoje. nekatere matere fantov znate bit hude uničevalke njihovih življenj.
tista sinova punca pa očitno ni tako resna kot si ti misliš, je to mogoče v družini?

New Report

Close