Najdi forum

Neskončno sem ga imela rada, uživala sem z njim neizmerno, čisto sem bila nora nanj bil je moja prva ljubezen, želela sem da je oče mojih otrok. Prizadelo me je ko sem našla da je brisal sporočila in se dopisoval z eno žensko. Trdil je da gre za prijateljstvo, jaz pa mu nisem verjela ker sta bila tudi na kavah. Jaz sem ga zato pustila in mi je še danes žal. Že dve leti je od tega jaz ga še vedno ljubim in tako dobrega moškega več ne morem dobit. Vse mi je pomagal, hodila sva na izlete, na morje, vse mi je nudil. Naredila sem življenjsko napako. On se je še dolgo trudil zame pa sem mu malo dajala priloznost pa sem bila ves čas nekaj sumničeva, nisem mu hotla več zaupat in mi je moral skos dokazovat. Prišlo je tako daleč da sva se začela ves čas kregat ker se je on naveličal. Zdaj tudi slišati noče več zame, prej pa je bil nor name. Meni se je svet sesul in šele sedaj vidim kaj sem naredila, kaj sem izgubila. Ne morem si odpustiti te življenjske napake in ves čas razmišljam o njem in mu težim, on pa me grobo zavrača. Življenje zame nima več smisla, izgubila sem ljubezen svojega življenja. Spoznavala sem nove a mu noben ne seže niti do kolen. Vsak dan znova sem bolj obupana in ga vedno bolj pogrešam. Najbolj me boli ker nobenega več ne morem ljubiti, ker zame ni boljšega od njega, on je bil res ustvarjen zame. Iz tega razloga sem že več let samska in zelo trpim čeprav si zelo želim družine. Očitno se bom morala sprijaznit da bom zaradi tega celo življenje samska. Ne morem se zadovoljit z enim ki mi sploh ni všeč in žal zame ni boljšega od njega. Še bolj pa boli da se on niti ne zmeni več zame. Tako peklensko boli. Se je kateri to zgodilo? Kako živeti s tem? Zaradi lastne napake sem si uničila vse življenjske sanje in popolno življenje. Ne morem se s tem sprijaznit.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

To je pa men čist podobno toksični zvezi oziroma odvisnosti . Pogrešaš odvisnost in ne njega in tisto kar ti je on nudil.,Ampak čak mal , praviš da je bil nor nate? Jaz pa ne bi rekla da tako zelo , ker si je navsezadnje dopisoval z drugo a ne? Zakaj pa?  Jaz bi na tvojem mestu zaenkrat misel nanj opustila in se posvetila svojim nenormalnim obcutkom ki trajajo predolgo. Poišči si terapevta ta ti bo pomagal odkriti da tale tvoj ni tako zelo bajen in sijajen …..

New Report

Close