Najdi forum

zakaj nezvesteži ne zapustijo svojih žena?

Moj vir je mag. veronika seleš – forum varanje[/quote]
tisti forum zanima samo ljudi, ki varajo in ljudi, ki so bili prevarani, zato ne more biti merilo za celotno populacijo.
Tako, kot forumi za razpoložljive prostitutke ne morejo biti merilo za celotno populacijo, saj ljudi, ki to ne zanima, tam ne boš našla.

Če misliš delat raziskave, ti priporočam malo osnov statistike – kako narediti vzorčno skupino, ki bo zajela celotno populacijo in ne bo obremenjena z lastnimi preferencami. Tvoj način je tako zanesljiv, kot če bi raziskavo o tem, kdo bo zmagal na naslednjih volitvah, delala na internem srečanju SDS-ovcev. Bi bilo zelo čudno, če bi se rezultati močno razlikovali od 100% za SDS.

Odvisno kako moški gledajo na varanje?
Za ene je varanje samo čisti, goli seks. Tisto poljubljanje, božanje in takšno ali drugačno rajcanje zanje spol ni varanje.

In kje piše, da si ljubica želi tega ljubimca zuase?
Naj pride in gre, Obšasno. Kadar je ona za to. Zakaj bi ga morala vsak dan gledati, tudi tečnega in sitnega, če lahko dobi le najboljši delnjega.

Moj vir je mag. veronika seleš – forum varanje[/quote]
tisti forum zanima samo ljudi, ki varajo in ljudi, ki so bili prevarani, zato ne more biti merilo za celotno populacijo.
Tako, kot forumi za razpoložljive prostitutke ne morejo biti merilo za celotno populacijo, saj ljudi, ki to ne zanima, tam ne boš našla.

Če misliš delat raziskave, ti priporočam malo osnov statistike – kako narediti vzorčno skupino, ki bo zajela celotno populacijo in ne bo obremenjena z lastnimi preferencami. Tvoj način je tako zanesljiv, kot če bi raziskavo o tem, kdo bo zmagal na naslednjih volitvah, delala na internem srečanju SDS-ovcev. Bi bilo zelo čudno, če bi se rezultati močno razlikovali od 100% za SDS.[/quote]

Pa ne da nimam ustrezne izobrazbe, a da ne skačem v zelje strokovnjakinji, ki svojih ekpertiz gotovo ni delala na ljudeh iz foruma varanje, ji bom kar lepo zaupala in ji verjamem, da obvlada svoj poklic.

Me pa zanima nekaj, vse ki ste ste vehementno odločile, da varanja ni 80%…od kod vam to? Iz opazovanja okolice? Ker varanje se skriva, če še ne veste.:-)))

Škoda, ki jim rajš sexa ne nudijo v izobilju, za vse ostalo pa naj si najde drugo… :)))


tisti forum zanima samo ljudi, ki varajo in ljudi, ki so bili prevarani, zato ne more biti merilo za celotno populacijo.
Tako, kot forumi za razpoložljive prostitutke ne morejo biti merilo za celotno populacijo, saj ljudi, ki to ne zanima, tam ne boš našla.

Če misliš delat raziskave, ti priporočam malo osnov statistike – kako narediti vzorčno skupino, ki bo zajela celotno populacijo in ne bo obremenjena z lastnimi preferencami. Tvoj način je tako zanesljiv, kot če bi raziskavo o tem, kdo bo zmagal na naslednjih volitvah, delala na internem srečanju SDS-ovcev. Bi bilo zelo čudno, če bi se rezultati močno razlikovali od 100% za SDS.[/quote]

Pa ne da nimam ustrezne izobrazbe, a da ne skačem v zelje strokovnjakinji, ki svojih ekpertiz gotovo ni delala na ljudeh iz foruma varanje, ji bom kar lepo zaupala in ji verjamem, da obvlada svoj poklic.

Me pa zanima nekaj, vse ki ste ste vehementno odločile, da varanja ni 80%…od kod vam to? Iz opazovanja okolice? Ker varanje se skriva, če še ne veste.:-)))[/quote]
ker svetovne raziskave trdijo drugače. po njih ne vara 80% ljudi. Številka 80% je sicer omenjena, ampak se ne interpretira tako, da vara 80% moških.
Ti pa tu celo mahaš s številko 99%.

Pa ne da nimam ustrezne izobrazbe, a da ne skačem v zelje strokovnjakinji, ki svojih ekpertiz gotovo ni delala na ljudeh iz foruma varanje, ji bom kar lepo zaupala in ji verjamem, da obvlada svoj poklic.

Me pa zanima nekaj, vse ki ste ste vehementno odločile, da varanja ni 80%…od kod vam to? Iz opazovanja okolice? Ker varanje se skriva, če še ne veste.:-)))[/quote]
ker svetovne raziskave trdijo drugače. po njih ne vara 80% ljudi. Številka 80% je sicer omenjena, ampak se ne interpretira tako, da vara 80% moških.
Ti pa tu celo mahaš s številko 99%.[/quote]

No, daj link do katere od svetovnih raziskav. Da vidimo, na kakšni populaciji in kdaj so bile narejene. In če še to zaupaš, kakšen je “svetovni” procent? Ga ni. Je različen od države do države. Po posameznih državah ali vsaj kulturah pa je najnovejši koliko%?


ker svetovne raziskave trdijo drugače. po njih ne vara 80% ljudi. Številka 80% je sicer omenjena, ampak se ne interpretira tako, da vara 80% moških.
Ti pa tu celo mahaš s številko 99%.[/quote]

No, daj link do katere od svetovnih raziskav. Da vidimo, na kakšni populaciji in kdaj so bile narejene. In če še to zaupaš, kakšen je “svetovni” procent? Ga ni. Je različen od države do države. Po posameznih državah ali vsaj kulturah pa je najnovejši koliko%?[/quote]
nimam internih raziskav. googlaš pa lahko sama tudi.

No, daj link do katere od svetovnih raziskav. Da vidimo, na kakšni populaciji in kdaj so bile narejene. In če še to zaupaš, kakšen je “svetovni” procent? Ga ni. Je različen od države do države. Po posameznih državah ali vsaj kulturah pa je najnovejši koliko%?[/quote]
nimam internih raziskav. googlaš pa lahko sama tudi.[/quote]

Ne rabim, ker sem že brala o tem. Mag. Seleš je napisala različne izsledke raziskav po svetu..on najstarejših tam v 60. letih prejšnjega stoletja do danes…danes je 80% zaradi razvoja mobilne telefonije in interneta. Danes je bilo predlani. Danes je lahko torej že 90%.

Če nek lajf stil prakticira 80% ljudi, potem to ni več neobičajno vedenje, vredno zgražanja, ampak splošno sprejet življenski stil in ne vidim potrebe, zakaj bi se moralo tako zelo skrivati. Tako da bi teh 80% vzela z ogromno ogromno rezerve, sploh če je glavna referenca človek, ki vso poklicno življenje preživi v družbi prevaranih.

Ne razumem nekaj stvari.

1. Zakaj je varanje največji greh, ki ga partner lahko zagreši?
Z varanjem mislim na seks z drugo osebo. Zakaj se večini ljudi zdi seks z drugim ali drugo večja groza od ignorance do otrok, nesprejemanja odgovornosti za življensko skupnost, pretepanja, psihičnega in fizičnega zlorabljanja, nespoštovanja človeka,…

2. Kaj točno imaš ti Magdalena od tega, da vsak dan nabijaš poste in prepričuješ ženske, da jih partnerji varajo? A RES misliš, da s tem komurkoli kaj pomagaš?

Poglej, imam moža, ki solidno opravlja svojo funkcijo kot mož, oče, mi je enakopraven partner. Nimam razloga, da bi sumila, da ima kje kakšno ljubico ali da hodi k prostitutkam. Če pa to res na skrivaj počne, kaj točno bom s tem pridobila, če za to izvem? Kaj imam od tega, da se glodam, če so tvoje statistike pravilne, ga začnem sumiti, zasliševati,…?

V tem, ko kar naprej težiš s temi absurdnimi odstotki, lahko vidim en sam smisel. To, da zavidaš ženska, ki so zadovoljne s svojimi partnerji in boš težila tako dolgo, da bodo začele dvomiti v vanje. Res plemenito od tebe. Očitno si si v svoji fiksaciji zadala za življenski stil uničiti nekaj zakonov in zagreniti lajf čim več ljudem.

Če varanje pomeni sex z drugo žensko, ki ti ni trenutna partnerka, vsaj 1x v življenju – potem ne, ne morem verjeti, da 80% moških vara.

Če bi mi predstavili analizo verodostojne agencije s primerno velikim vzorcem in zelo natančnim vprašanjem, potem sem pripravljena še enkrat razmisliti. Tako pa pač razmišljam na podlagi lastnih opaženj. Ne, nemogoče, da jih je 80%! Če so pregrešne misli varanje ali kaj podobnega, potem ok. Če je pa zgornja definicija, potem ne.

Samo to mi povej, ali boš potem, ko ti bomo priznali, da res vara 80% populacije, dala mir in šla naprej bezat po fukfehtarskih portalih, ali boš še naprej težila na tem forumu? Namreč dosadna si ne 80%, ampak 100%, ne glede na to, ali težiš z desničarskimi forami ali z varanjem in spolno prenosljivimi bolezni. Porkamadona, ne čudim se, da ti je dedec pobegnil, pri taki, kot si ti, jaz ne bi zdržala niti z verigami.

Zato ker potem doma ne bodo imeli dnevnih obrokov,zlikanega perila,zastonj seksa po potrebi,pospravljenega stanovanja in šee in še zastonj dobrin.

Če nek lajf stil prakticira 80% ljudi, potem to ni več neobičajno vedenje, vredno zgražanja, ampak splošno sprejet življenski stil in ne vidim potrebe, zakaj bi se moralo tako zelo skrivati. Tako da bi teh 80% vzela z ogromno ogromno rezerve, sploh če je glavna referenca človek, ki vso poklicno življenje preživi v družbi prevaranih.

Ne razumem nekaj stvari.

1. Zakaj je varanje največji greh, ki ga partner lahko zagreši?
Z varanjem mislim na seks z drugo osebo. Zakaj se večini ljudi zdi seks z drugim ali drugo večja groza od ignorance do otrok, nesprejemanja odgovornosti za življensko skupnost, pretepanja, psihičnega in fizičnega zlorabljanja, nespoštovanja človeka,…

2. Kaj točno imaš ti Magdalena od tega, da vsak dan nabijaš poste in prepričuješ ženske, da jih partnerji varajo? A RES misliš, da s tem komurkoli kaj pomagaš?

Poglej, imam moža, ki solidno opravlja svojo funkcijo kot mož, oče, mi je enakopraven partner. Nimam razloga, da bi sumila, da ima kje kakšno ljubico ali da hodi k prostitutkam. Če pa to res na skrivaj počne, kaj točno bom s tem pridobila, če za to izvem? Kaj imam od tega, da se glodam, če so tvoje statistike pravilne, ga začnem sumiti, zasliševati,…?

V tem, ko kar naprej težiš s temi absurdnimi odstotki, lahko vidim en sam smisel. To, da zavidaš ženska, ki so zadovoljne s svojimi partnerji in boš težila tako dolgo, da bodo začele dvomiti v vanje. Res plemenito od tebe. Očitno si si v svoji fiksaciji zadala za življenski stil uničiti nekaj zakonov in zagreniti lajf čim več ljudem.[/quote]

Kaj bi imela od tega če bi vedela? Seksala bi verjetno samo še s kondomom ali pa sploh ne…brcnila bi ga čez prag ali vsaj na novo začela graditi odnos. Dala bi se testirati na spb in si mogoče rešila življenje. Dala bi si možnost, da bi resnično zaživela. itd.

Kaj bi imela katera od tega, če bi vedela, da je njen pedofil, homoseksualec,…le kaj…jao ženske


nimam internih raziskav. googlaš pa lahko sama tudi.[/quote]

Ne rabim, ker sem že brala o tem. Mag. Seleš je napisala različne izsledke raziskav po svetu..on najstarejših tam v 60. letih prejšnjega stoletja do danes…danes je 80% zaradi razvoja mobilne telefonije in interneta. Danes je bilo predlani. Danes je lahko torej že 90%.[/quote]

se mi zdi, da kot po navadi ne razumeš napisanega.
http://www.catalogs.com/info/relationships/percentage-of-married-couples-who-cheat-on-each-ot.html
ena od letošnjih raziskav.
50% of women and 60% of men will likely to have an extramarital affair.
someone is having affair in 80% of couples – če piše, da obstaja verjetnost, da bo v 80% parov prišlo do varanja, to ne pomeni, da 80% ljudi (moških) vara.
http://www.infidelityfacts.com/infidelity-statistics.html
http://www.thaindian.com/newsportal/uncategorized/virus-of-infidelity-infects-76-percent-of-relationships-study_10094007.html

Ne govorim o pregrešnih mislih in otrdevanju poleg seksi žensk. Vsak ima sicer svojo definicijo varanja, a pomembno je vedeti, kaj partner misli, da je prevara, ne kaj misliš ti sam.

Ne, ne bom, imam kar precej na lageru…potem pridejo na vrsto ostale stvari…sedaj skrbno prikrite…

Če nek lajf stil prakticira 80% ljudi, potem to ni več neobičajno vedenje, vredno zgražanja, ampak splošno sprejet življenski stil in ne vidim potrebe, zakaj bi se moralo tako zelo skrivati. Tako da bi teh 80% vzela z ogromno ogromno rezerve, sploh če je glavna referenca človek, ki vso poklicno življenje preživi v družbi prevaranih.

Ne razumem nekaj stvari.

1. Zakaj je varanje največji greh, ki ga partner lahko zagreši?
Z varanjem mislim na seks z drugo osebo. Zakaj se večini ljudi zdi seks z drugim ali drugo večja groza od ignorance do otrok, nesprejemanja odgovornosti za življensko skupnost, pretepanja, psihičnega in fizičnega zlorabljanja, nespoštovanja človeka,…

2. Kaj točno imaš ti Magdalena od tega, da vsak dan nabijaš poste in prepričuješ ženske, da jih partnerji varajo? A RES misliš, da s tem komurkoli kaj pomagaš?

Poglej, imam moža, ki solidno opravlja svojo funkcijo kot mož, oče, mi je enakopraven partner. Nimam razloga, da bi sumila, da ima kje kakšno ljubico ali da hodi k prostitutkam. Če pa to res na skrivaj počne, kaj točno bom s tem pridobila, če za to izvem? Kaj imam od tega, da se glodam, če so tvoje statistike pravilne, ga začnem sumiti, zasliševati,…?

V tem, ko kar naprej težiš s temi absurdnimi odstotki, lahko vidim en sam smisel. To, da zavidaš ženska, ki so zadovoljne s svojimi partnerji in boš težila tako dolgo, da bodo začele dvomiti v vanje. Res plemenito od tebe. Očitno si si v svoji fiksaciji zadala za življenski stil uničiti nekaj zakonov in zagreniti lajf čim več ljudem.[/quote]

Kaj bi imela od tega če bi vedela? Seksala bi verjetno samo še s kondomom ali pa sploh ne…brcnila bi ga čez prag ali vsaj na novo začela graditi odnos. Dala bi se testirati na spb in si mogoče rešila življenje. Dala bi si možnost, da bi resnično zaživela. itd.

Kaj bi imela katera od tega, če bi vedela, da je njen pedofil, homoseksualec,…le kaj…jao ženske[/quote]

Jah, ampak potem pa lahko začne ponovno dvomiti v naslednjega partnerja…in se lahko kar naprej lepo vrtiš v krogu.

Percentage of men who say they would have an affair if they knew they would never get caught: 74%

pri ženskah 68%

evo o tem govorim…ne samo da varajo ampak si vsaj iščejo priložnosti pa ne dobijo dovolj varne..

in tu nastopijo prostitutke

če preži na možnost, da bo lahko brez posledic prevaral, je zame to varanje..

za vas ne?

pa še nekaj je…jaz sem že kdaj tudi v anonimnih anketah kaj zamolčala…nikol ne veš…


pol šteješ med varanje tudi fantaziranje, kaj bi, če bi? ženska, ti si tak kontrol frik, da je hudo.
pa razlika med moškimi in ženskami je tudi v tem, da bodo oni v anonimnih anketah še malo pretiravali, da bi izpadli večji frajerji, medtem, ko bodo ženske raje kaj zamolčale. Dokazano.

Zato, ker je tista doma ziher varianta :-))))

Tako pravi moj sodelavec, ki je težek babjek …..

New Report

Close