Najdi forum

Veš Natalie, pri nas imamo podobno situacijo. Po nosečnosti sex ni več tak kot je bil pred tem. Veliko sva se pogovarjala o tem, bil sem razumen, pomagal sem ji pri otrocih, pri stanovanju, a še vedno ni bilo nič. Prej sva sexala večkrat na dan, sedaj večkrat na pol leta. In kot je rekel mačkon, čas za pospravljat se vedno najde, čas za likat tudi, čas za kuhat tudi, le za sex ga vedno zmanjka.

Zdaj po 2 letih pogovorov in zelo malo sexa razmišljam če se tudi jaz ne bi začel malo kujat in šobe delat, mogoče bo tako vsaj opazila, da nekaj ni v redu.

dekleta, res hudo, hudo…. se strinjam z Mačkonom..
žal.
In bom malce žleht in si sposodila tale rek: če imaš zrezek doma, ne boš šel ven na hamburger;)
rajši si priznajte v katerem grmu tiči zajec-preden bo prepozno!

No, takole ko berem…. Tc, tc… Sex naj bo nagrada? Ne zdi se mi tako. V seksu se ne želim mučit. Če mi ne paše, mi pač ne paše. Potem ne bom seksala. Vendar mi paše. Zato seksam. Seks nekaj tako naravnega, kot hranjenje, tako da pogojevati ga (kot nagrado ali kazen), odžiraš sebi nekaj, kar bi moral imeti vsak človek za nekaj samoumevnega in ob tem uživat in si privoščit. Seksaj zaradi sebe, ne pa zato, da boš reševala odnos ali nagon svojega moža. Dvomim, da je kaj na tem, da se nam ne da seksat. Vse ima svoj vzrok. “Lenoba” je posledica nečesa drugega. Če bi tisto odtranili, bi prišel na površje zopet spolni nagon, ki je sedaj verjetno malce speč. Torej? Delaj na tem, da zadostiš nagonu, če ne, boš večno depresivna. Verjamem celo, da je naš (ženski) spolni nagon tako močan, kot je moški. Ja, ja…vem. V vsakdanjiku tega ni opaziti.
Tudi jaz menim, da gre za življenjski stil, ki ni pisan na kožo seksualnim bitjem. Torej? Poskusi najti v sebi radoživko, kakršna si bila včasih in spustiš predpasnik na tla. Prejšnji nasveti so bili uredu. Vendar se obleči v seksi spodnje perilo zato, da boš sama dobila potrditev, da si še vedno seksi in privlačna in da lahko vzburiš svojega moža že samo s svojo pojavo. Ja, rabimo potrditve od zunaj, da se nam dvigne samozavest. Samozavest pa je zelo seksipilna, a ne? Druga stvar…Te tvoj mož sploh privlači? Da ni morda kaj na tem, da te ne več? Da mu želiš ustreči samo zato, ker se bojiš ostati sama. Zaradi zvestobe, ki so nam jo vcepili do partnerja, kot nekaj samoumevnega, pozabimo na to, da lahko pogledamo za drugimi. Odvisnost od odnosov pravijo na psihiatriji, je zelo moderna odvisnost, ki pesti marsikoga. Predvsem ženske. S tem ne pravim, da pojdi in si še enkrat oglej moški svet…. Občutek varnosti je pomemben, še pomembneje pa je, da si zadovoljen sam s seboj. Verjetno ima tvoj mož neke kvalitete, ki jih drugi zate ne premorejo. To te bo verjetno vračalo k njemu. Vendar…zakaj ne dati svojih čustev malo na preizkušnjo? Ah…. Tole mi ni več všeč, ker presega moje vrednote. Vendar se mi zdi vredno premisleka. Ne želim te nagovarjati k varanju. Samo poigravam se z mislijo. Morda bi se morala tudi ti. To, da rabiš nežnost in je ne dobiš, pa je stvar tvojega moža, da mora narediti kaj glede tega. Sama si je ne moreš nuditi. Vsaj telesne ne prav dosti. LP in upam, da boš našla rešitev, Kaja

Punce, poslušajte mačkona, prav ima in kolikor boste starejše bolj ga boste razumele, mlade pa mislite, da mora biti vse pici pici na koncu pa za vaju zmanjka časa in volje – NAROBE !!! Dec bo šel drugam, zapomnite si to, ne manjka počepk, ki komaj čakajo na potrebne žrebce, potem boste pa užaljene, pa boste sokrive za njegov skok čez plot !
Moža pa ja znamo okoli prsta zavrtet, da nam kaj postorijo in pomagajo pri gospodinjstvu, samo na pravo struno moramo pobrenkati, lepo in ne z očitki, tako približno kot z otrokom in ne pozabite ga pohvaliti !

Res je, ženske pa saj razumemo moški svet, kajne, saj znamo…. zapeljati in omrežiti jih, da več sami ne vejo, kako so prišli tja, kjer so….

Dajmo se srečat na pol poti med marsom in venero. Če razumemo, da oni hočejo seks takoj zdaj dajmo, pa saj tudi me rabimo..
kajti nato lahko pričakujemo ljubimca, ki bo potešen potešil nas z vso nežnostjo, pozornostjo, kot na prvih zmenkih, še bolje, ker sva izkušena…

Lahko jih vsaj malo potegnemo v gospodinjstvo, seveda na vse možne finte, lahko seksamo v kuhinji in po sexu pomijemo posodo skupaj, gre poleg malčka in dojenčka preverjeno…, porinimo otroke v varstvu, uredimo se in pojdimo za pol ure na kavo.. ali samo zvečer na balkon

Draga Natali, moja zlata mama je že nekaj let nevarno bolna, hodim jo negovat in tako ves čas vidim, da ji smrt diha za ovratnik, pa me to pri družini in sexu načeloma ne ovira. Iščem oporo v njem…… da lahko sprejmem to dejstvo, da moja mami ne more sama skrbeti zase……, da je naslednji trenutek morda več ne bo….

Porodna depresija je verjetno huda reč, hvala bogu je ne poznam. Lahko bi bil tvoj mož bolj razumevajoč,….
vendar poskušaj se predati svojim čustvom, najti zadovoljstvo, predaj se mu….
morda boš pa celo ugotovila kot pravi mislim, da Kaja novo pot, se boš podala drugam……..
Vso srečo ti želim

Kako že pravi Rugelj? Da ženske delajo iz moškega pijanca ker….

Natalija sem se že razburjal, preklinjal, kako da me ni opazila.
Sorči sprejet.

Veš kaj še pravi( nisem 100% če to pravi Rugelj): Moškost ni v tem, da se ti dvigne tisto med nogami, temveč v tem, da znaš odpreti ženske erogene cone. Samo prepisal, pisalo v “oni” članek o frigidnosti.

Leonardo, tole si odlično napisal!!!

Ko takole berem vaše misli in nasvete se mi utrne en kup podvprašanj.

Dostikrat sva že z možem o tem diskutirala, pa prejokala, pa se pobotala, na koncu zlezla pod rjuhe.
Kolikokrat mi je že rekel, da me ljubi, če me ne bi, bi že šel z drugo. Da sem mu ful seksi, samo ko me vidi v tangicah bi že skoču, itd. Celo obtožuje me, kaj se tako lepo oblačim v službo, da hodim s šefom itd. Ne vem ali to misli resno ali me podjebava. Vse skupaj pa ni res. Zame se jaz samo lepo uredim potrebam mojega delovnega mesta, ki je v stalnem kontaktu s posl. partnerji. Saj ne morem biti v kavbojkah. Pustimo, ker je to druga tema. Pa sem mu postavila vprašanje: bi ti reskiral družino, otroke in ženo za en kurčev seks. Potem pa mogoče pri tej ga ne bi dobil več.
Poznam primer prijateljice, ko je mož po drugem porodu kratko malo najdu mlajšo, brez obveznosti in voljno vsega. Pa je šel. 3 mesece po porodu je reku ženi naj gre, ker ga več ne privlači in je zatežena. OK je spokala in šla. Uredila si je na novo življenje in sedaj je srečna, da se je to zgodilo kar se je.
Po 6 mesecih je prilezel nazaj k njej, da je vidu, da ona je še zmerja seksi in da jo ljubi, na koncu pa se je izdal, da je ljubica sedaj tudi ratala zatežena in ni več tako voljna, kot prve ukradene urice. To sem tudi možu povedala v premiskek.
Da ni vse zlato, kar se sveti.

Še eno postransko vprašanje kako kopirate iz foruma na forum, sem malo nevedna v temu?

Oh Natali, to je res en začaran krog. Slej ko prej ob vseh obveznostih ni več vse tako kot je na začetku. Vedno in povsod. Čeprav bi morali sami poskrbeti, da ne postane vse skupaj samo ena navada in obveznost. V končni fazi smo v zakonski zvezi še vedno dve individualni osebi in ves čar je v prilagajanju, ne v spreminjanju.
In drug drugega bi morali spoštovati, predvsem potrebe in želje. Ampak obojestransko.
Veš kaj Natali, poskrbi da boš zadovoljna. S tem boš tudi bolj samozavestna, pokazala boš neko novo energijo, moč in verjetno bo tudi mož včasih malo drugače gledal na vse to..

Skoraj bi šla mimo, če se ne bi oglasil mačkon in napisal, da imajo moški raje seks, kot pospravljeno.
No takole se je obnašal moj. Zvečer, ko je mladež končno zapala sem si utrgala trenutek zase. Pogledala Tv. Potem me je skoraj zagotovo čakalo kup posode.
Ampak mojemu dragemu se je seksalo. Cel ljubi dan, ali bolje popoldan, ni opazil da obstajam, zvečer pa. Pa sem mu naprimer dejala, da moram še posodo pomiti.
Pa ne zato, da bo posoda pomita, ampak zato, ker me ob prihodu domov ni niti pozdravil, ampak užaljeno jezno dejal, nam mu dam jesti, ker je lačen, medtem, ko je sedel za mizo in bral časopis. Ko ga ni zanimalo ali brigalo nič, kar se mene tiče. Ne moji občutki, skrbi, delo. Nič. Pa sem se takole na nekaj časa žrla in razmišljala, kako ne ravnam prav. In se je dogajalo, da sem šla v posteljo, seksat,posoda je ostala nepomita. Ampak, če že n nasljednje jutro, pa zagotovo čez dan ali dva, sem jih dobila pod nos, da sem lena, da se mi niti posode ne da pomit, z vsemi pridevniku, ki pašejo ali ne pašejo zraven vred. Ma no in potem, ko sem se še trudla, se vlegla na hrbet in dala noge narezen, je moj dragi opravil po svoji želji in potrebi. Pa mu ni blo čisto nič pomembno, ali sem pod njim dila, ali ploh, ali pa veselo sodelujem. Razlike ni nikoli opazil. Kaj šele, da bi se delo opravilo po moji želji in potrebi. No pa sem tudi tu mislila po svoje, in si dejala, da bo treba zadevo vzeti v svoje roke. Namesto, da se pritožujem, bom stvar sama opravila, tako da bo meni všeč. Ma ja, pa iz tega kruha tud ni blo moke. Njem je blo važen, da ga dobi noter, potem pa itak ni blo nič več pomembno.
In takšen odnos nikakor nisem mogla spraviti v tisto, ki se imenuje ljubezen, pozornost, razumevanje. Enostavno mi ni šlo.
Mogoče jih res podimo stran, k drugim, ampak, sesks z nekom, ki te ne čuti, ne začuti, ne občuti je strašanska muka. In mučit sebe z nečim, kar bi ti moralo biti užitek ni ravno prijetno opravilo.
In medem, ko se seks pri večino moških zgodi v spodnji glavi, pri večini žensk prihaja z zgornje glave. In če tam nekaj ne klapa, če ta glava misli in ji da vedeti, da to ni to, ne pomagaja niti erogene točke.

lp

Pri čemer moški niti ne pomislijo, da niso samo oni tisti, ki gredo lahko po seks drugam. Če je za ženske seks posledica ljubezni, razumevanja in nekega medsebojnega odnosta, potem neinteres za seks pomeni da tega ni. In to se da najti tudi drugje. Ravno tako kot moški…..

Najprej o kopiranju.
1. Greš na začetek teksta, da se ti pokaže črtica namesto puščice.
Pritisneš levo tipko na miški in označiš tekst.
2. Nato imaš dve možnosti:
1. Greš v orodno vrstico urejanje in pritisneš kopiraj, greš v drug forum in pritisneš prilepi.
2. Ali pa pritisneš tipki Ctrl+c (kopira) nato greš v forum in Ctrl+v (prilepi)

Hvala.

Se strinjam popolnoma z mačkonom. Vendar pri nas je obratno. Mož je prelen za orgije. Jaz pa stradam. Sem že razmišljala kaj je na drugi strani plota.

Midva si gospodinjska opravila razdeliva. Ko je vse postorjeno ima on še svoje interesne dejavnosti in hobije jaz pa sama v kotu….

Po eni strani blagor tebi, ker imaš tako željo, da te kar razganja. Včasih pomislim, kaj je narobe z mano, da nisem taka kot mož. Torej, da nisem zmeraj za.

Ma no in potem, ko sem se še trudla, se vlegla na hrbet in dala noge narezen, je moj dragi opravil po svoji želji in potrebi.
Hudooooooo, daj mu kup lutko!!! Se dobijo že zelo dobre (malce dražje) bo taprava za tvojga. Lahko se bo ulegev gor in porival, ko mu bo prišlo pa jo bo enostavno posparavil.(Sam pazi da jo ne boš mogla pol ti prat)
Rajš ne sexam 2 mesca, ko pa da se mi žena uleže pod mene da noge narazen in opravi pač kar že moraš.Jao folk sex je užitek, sprostitev, masaža, itd.itd.
ne pa neka potreba ki jo je pač treba narediti. In v sexu sta dva (ali pa trije,štirje pustimo podrobnosti) in zato naj bi oba uživala.Če pač nimata enaki želja v sexu se pa uskladiš enkrat se en potrudi za drugega drugič pa obratno. Pa na koncu kdo pravi da je treba vedno prav sexati, lahko se samo zadovoljita drug drugega, ali vsak sebe, ali samo opazujeta partnerja pri tem, se počutiš, kod bi gledal erotični film(verjemite). Varijant je nešteto.
Tisto o 2 mesecih sem mal pretiraval hahaha. Bi se mi skisal možgani, ker ne bi imeli dovolj krvi.

Natalija napaka: “da nisem zmeraj za”
Zakaj pa bi morala biti. Ko se ti ne to povej, ko pa se ti to pokaži.

To tudi jaz pravim, seks mora biti užitek in nič premišljenega.
Vse mora biti posledica ljubezni, nežnosti in obojestranske želje. Imam občutek, da moj mož bi najprej seks, potem pa vse nežnosti.

Ne bi rada, da rata kot v marsikateremu zakonu, žena daja možu, zato da lahko kaj doseže, kupi it. To mi je škifo, blek,.. Pa mi je rekel mož, da je tako, ker če niso zadovoljene potrebe nisi pripravljen na nič. In sem res to tudi opazila, tisti dan, oz jutro po seksu, je vse laže, marsikaj se lahko kupi, marsikam lahko grem, itd. Voljan je za vse, kar mu rečem.
NAJ SEKS IZKORIŠČAM ZA PRIDOBIVANJE PRIVILEGIJEV???!!!

New Report

Close