Najdi forum

Za vedno “z njim”, čeprav je poročen?

Zdravo!

Janis; Hm, sem se zamislila!!
Valentin: Vem, da imaš prav! Ultimat za “brezjajčnika” !
Hrast; Ja, res je!
Še ena 30 – Nič se ne bom odločila, odločitev je že padla, tako da…sedaj sem le še v fazi prebolevanja.

Janis, nekako si najboje “zadela”…le zakaj bi se morala jaz iti “rešiteljico”, ja!? Verjetno mu res niem nič “dolžna”. Naj se reši sam, ja!

Ok, hvala za nasvete, torej grem še naprej delat na sebi! Saj nekako mi “uspeva”…!!

Včasih je res najbolje, da te nekdo “poštebo nahruli”, da se strezneš!

Lep dan!

Opisuješ ga kot najbolj trpeče bitje na tem svetu. Prepričana sem, da on to v resnici ni. Meni se zdi, da ti sebe na vse pretege prepričuješ, kako je on nesrečen, ker ti to daje upanje, da bo prišel k tebi, kjer bo seveda srečen. Po vsem drugem, kar si napisala, imam občutek, da on vse prej kot vegetira.

Mislim, da bi bilo bolje, da razmišljaš o tem, kako ti lahko tako živiš. Da se pustiš zreducirati na petminutne telefonske klice iz stranišča. lepo te prosim, na silo hodi na družinske izlete, na silo se z njo sprehaja z roko v roki … Pas saj tega ne moreš verjeti. Da se človek z roko v roki na silo sprehaja z ženo po ulici. Prosim te, zbrihtaj se!!!!

“Njemu želim, da res začne enkrat že živet!!! Pri 38 bi bil že čas, kaj menite!!? Da se ne bo izgubil v preteklosti, da ga ne “pohodijo” do konca… Takim kot je njegova žena pa… Meni se zdi patetično, žal, res! Če ima 5 točk v glavi, bi lahko vedela, da me ni mogel pozabiti v 1 mesecu. Obnaša pa se kot da je on njena lastnina in se ne rabi več trudit za njun zakon. In živi naprej “srečen zakon”…!!”

Ha ha haha ha…. njemu želiš? Se mi zdi tvoja izjava patetična in ne žena..On že živi. Kaj pa ti? Pri 26? Kdaj ti živiš? V preteklosti ali prihodnosti? In žena je njegova žena in ima moža in se ima pravico truditi za zakon, če se trudi ji čestitam. Če si ne bi želel tudi on tega, bi se že sam odšel, brez, da se žena tako hudo trudi za ta bogi zakon in za reveža. In ti? Ne jokaj preveč za njim, ker mu ni hudega! Se ti ne zdi “zavedna z njim”?

Tudi ženo ima še rad. Samo, da ima ona njega pri sebi doma, ti ga pa imaš tudi seveda.. Ko gre na wc za 5 min.
Verjamem pa, da je hudo.

Hrast….Pridružujem se se tvojim besedam, da se tak moški NIKOLI ne bo ločil. V bostvu, če ne bi žena zvedela, bi se vidva Alyaly še naprej dobivala po starem. Zraven tega, pa želi tebi nabijat slabo vest in opravičuje svoje odločitve s tem kako “trpi in nesrečen” a spat pa vseeno gre z njo vsak večer, pa še posexa jo, da ji dokaže kako ima njo rad in da si ti bila le “napaka” in odkupuje svoje “grehe” z raznimi pozornostmi in darili. Dvoličnost moških v takih situacijah se je pokazala že 100x če beremo ta forum. Če trpi v sebi si je sam kriv in naj tebe to več ne gane. V glavi imej vesno samo eno: Imel je možnost se odločit za tebe. PA SE NI!!! You were never his first choice. Pa ne glede na otroke in hiše in materialne dobrine. Pa še eno vprašanje, ki me muči, čeprav mogoče ni v pravi temi. Kaj pa varane žene, kako pa ve živite s tem, da veste, da so vaši možje mesece in leta hodili k drugi ženski? A res mislite, da več ne razmišlja o nje, da jo več ne kliče kot Alyalyo, da v kotu možgan še vedno razmišlja in fantazira o tej drugi ženski? Sexsa v njo v glavi z vami? Samo zanima me kako se nekdo odloči za tako življenje, ko se pokesani mož vrne domov z buketom cvetov in miljoni opravičil??? In ljubice, zakaj čakate in upate na NEMOGOČE in imate svoje življenje na “pausi” v primeru, kaj pa če bi se le vrnil..zato ker je poklical za 5 min….a pred tem doma srebal govejo župco skupaj z ženko? Verjamem, da ljubezen zmaga, kot je napisala “najina ljubezen” a takšnih je malo. Živela ljubezen jaz pravim in vsem, ki ste karkoli naredili korak v življenju, čeprav žrtvovali marsikaj (lagodno življenje, materialne dobrine…), v njenem imenu in se odločili, da ste upravičeni do koščka svoje sreče. Pa vsem lep pozdrav.

Zbrihtaj se!!! – Ja, verjemi, vegetira! Prej je še hodil po ulici, sedaj je že 2 meseca zaprt v stanovanju! Vem! No, ti “5 min” pogovori so v bistvu kar večurni. Ampak, res nima veze, imate vsi prav. Vem, je sam povedal, da je ženi res precej “naložil”!! vem kaj ji je rekel, da je mene prebolel, kaj ga sploh sprašuje še to… ! normalno, kaj pa ji bo rekel1? ampak, ne tolko pa res nisem naivna!! Kot sem rekla, se menim z njim, ampak ne več od tega!

Go75* – No, tudi žena ga je pustila sedaj na miru, ker vidi,da ne more “do njega”!

Truditrugi* – Ne, jaz ga nimam! v stanju kakršnem je, ga niti ne želim imet!! Ker vem, da ni “psiho” in da bi se res lahko odločil zame, če bi RES ŽELEL! Nisem tako naivna! Sem mu dajala možnosti…sedaj ne več! Je želel, da se dobiva…pa sem rekla ne!!

Helena 17* – Ne, njegova žena je tolk glupa, da ne bi izvedela, ker mu je 100% verjela!! JAZ sem njej povedala!!! Pa veš kako očitno je bilo vse, pa ni “dojela”! Sexat z njo ne more…vem iz njenih besed!! Ne le njegovih! Enostavno se mu ne “dvigne”! Med “seksom” misli name! Vem, grde besede, ampak…taka so dejstva!! Vem pa, da ji je naložil vse to, ja…da sem bila jaz “napaka”, ja…Vem, vse to vem!! Je sam povedal! Kaj pa naj bi ji rekel!?

No, kot sem rekla, nisem njegova “rešiteljica”! Jaz že živim svoje življenje! Nimam življenja na “pavzi”! Ni mi lahko, ne! Delam pa vsak dan kaj zase! Njega pa tudi ne bom obsojala!! Kdo izmed vas lahko trdi, da se vam ne more zgoditi kaj takega!?? Pač, on je tak človek, res ni kriv sam za vse!! Seveda mu želim vse dobro!! Moral pa si bo res sam pomagati, ja! Tako kot jaz sebi!

Hvala!

lp

Ti predvsem izpostavljaš problem morda nezavedno ženo,ženo kot problem,žena igra srečni zakon,čeprav ve da jo je varal,žena gre normalno naprej ,čeprav jo je varal,žena pričakuje od njega da preskrbi materjalni status družini,žena ga drži za roko in vleče na družinske zabave,žena mu neda svobode,žena izsili vsak atom iz njega itd..itd….žena,žena,žena..

kot prvo naj ti povem,da dobesedno zastopim fazo v kateri si,zastrupil te je z strupom žena-tako malo v hecu,vendar naj ti takoj povem,da ta strup ni realen,vse to ni realno,to ni prava slika ,ki jo imaš,to je le slika,ki jo vidiš ker ti jo je naslikal on..vse kar vidiš je dejansko točno to kar želi ,da vidiš..
Verjemi mi nekaj ali vsak poskusi,njemu ni pol tako težko v zakonu ,kot to prikazuje on..pusti ženo tako na stran in analiziraj vse kar se ti je dogajalo z njim zadnje mesece veze,probaj pogledati realno,ker ni samo žena tista,ki igra idealen zakon,igra ga tudi on in to mu paše..

Tudi mene je najbolj “zmotilo” obsojanje in nabijanje o ženi, katere ne poznaš oz. ti jo on opisuje in prireja zgodbe tako, da doseže željeno sliko o njej pri tebi. Mislim da je tip zelo pokvarjen, premeten, zvit in sledi, vidi le sebe!
Ti ga najbolj razumeš-ker drugi poznajo njegovo ženo in vedo, kako je v resnici na stvari!
Že to, da on njo vara in ona njega ne, je en zelo resen podatek, ki ga ni za zanemarit.
Kot drugo, ženska nikoli ne more prisiljevat moškega, da hodi okoli z njo, igra dobrega družinskega človeka, drži za roko ipd.! Dejstvo je, da jo on zagrabi za roko in se mu zdi fajn, potem pa tebi jamra, da se ti naredi ubogega in da ga ti tolažiš, kakšen terorizem mora prestajati. V tebi je želel in je našel lahek sex ob zakonu, pa še fino se lahko potarna, ko mu doma ne gre kot po maslu, blefira v maximum.

Ko je žena izvedela in ga je postavila pred dejstvo – se je odločil za tisto ki mu je vrednejša, ki mu pomeni več in do katere ima spoštovanje.
Vsako je postavil na svoje mesto, ne glede na kaj je igral, sigurno pa je obe blefiral do daske.

Naj se ti ne smili on, ali da obsojaš ženo, obojega si vredna sama in kot so že napisali, delaj na sebi, na svojih vrednotah in samozavesti.
Ne pusti se ljudem v imenu sexa imeti za norca, to kar imata vidva ni nobena ljubezen, ampak tipična avantura. Kako se je končalo je že jasno, postavil te je pred vrata, izničil.
Verjemi, četudi bi ga dobila, bi ne bila z njim srečna, neprestano bi te glodalo, kako ti je mogel storiti nekaj takšnega in te izničiti pred ženo.

Poskusi s tem, da začneš govoriti samo o sebi, pa da vidimo, koliko se mu boš ti smilila. Postani egoistka, ne poslušaj ga. Če ti začne kaj tvezit oz. ogovarjat ženo, mu reči, da se ti že ne zdi tako slaba in da je ravnala pravilno. Me zanima, kako dolgo te bo še imel za PRAVO IN EDINO PRIJATELJICO NA ISTI VALOVNI DOLŽINI ;).

Točno tako je,tu sem še ena ,ki je tako živela dolga leta,midva imava sina,z ženo ima tudi 2 odrasla otroka in tudi vnuke že ima,živel je doma,živel je pri nama,božič doma,novo leto pri nama,junija na dopust z ženo,avgusta z nama,ni želel oditi od nje,ni želel oditi od naju,dokler nisem nekega dne rekla stop¨!!ga nagnala iz svojega živlenja in zdaj imam zasluženi mir,kaj vse sem morala prenesti ko sem ga zapustila o tem nebom,kako hude komlikacije so bile z skupnimi računi,ki sva jih imela,z stanovanjem,ki sva ga skupaj kupila in še bi lahko naštevala,danes živim svobodno in lahko diham!!
kakšna žena,žena nima s tem nič,ona je bila prav tako reva kot jaz,morda še bolj,jaz sem imela vsaj svojo službo in plačo-točno tako je kot praviš,pravzaprav je še hujše..
Na koncu se je ločil on,ker je igra izgubila smisel,ker imeti le enega osla je velika izguba-to so njegove besede..

No, en realen, pameten odgovor…
Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi mu postavila ultimat- žena ali jaz! Vmesne variante ni. Ti pa živiš ravno vmesno, ki ni ne tič ne miš… Jaz bi si celo cifro zamenjala ali pa preprosto nehala dvigovat tel., ko bi me klical tistih 5 min/dan z wc-ja, ko se glih njemu sprdne… haha, nak, tko pa to ne bi šlo!
Ja, in naj te popravim v naslovu sporočila: žal nisi z njim niti v narekovajih… ti si samo sama s sabo in sanjami o njem…

Naj samo povem sledeče; on sam od sebe pravzaprav nikoli ne omenja žene – je ne kritizira! O njej ne reče nič slabega. Ve, da je čisto ok, da ji nič ne fali. Vendar se z njo ne more nič pogovorit, ker je preveč realen človek, “brez čustev” – to so predvsem njegove besede. Da se je zaradi bolezni zaprla vase, in sta se odtujila. Vedno poudarja, da je on sam tisti, ki ima probleme, ne žena! Tega se zaveda. Sam je tisti, ki si pusti, da žena pač “nezavedno tepta” po njem. Ker se ji pusti. On ji je veeeedno v vsem skušal ugodit, nikoli se ni pritoževal, nikoli ji storil nič žalega. Vedno ji je stal ob strani v bolezni, ji pomagal,… Težava je v njem, ker je takega ponižnega vedenja navajen od otroštva.

No, kakorkli… ne bom obtoževala več žene! Ker mi je zanjo res vseeno!! Vem, da je razvajena edinka (ve celo mesto, ni zraslo na mojem zelniku)in da sama ne skrbi niti za hčer, ampak njeni starši. hčerka še spi pri starih starših, onadva pa v svojem stanovanju. Verjetno imajo “svoje razloge”.

Zdaj me res ne zanima več NIČ!! Vem, da sem se sama zapletla z njim in da sem sama kriva. Res je, da je začel on, vse organiziral, silil me pa v to nikoli ni, ne! In vem, da je dober človek! Blatila ga ne bom, ne! Vedno mi je pomagal in mi želel le dobro. Tudi sedaj mi, mogoče le način ni pravi!

Bom torej pustila njih pri miru in govorila le še o sebi!

No, jaz pa sem ena tistih, ki je prevarana.
Poročena sem 11 let in sedaj nenadoma pove mož, da se je zagledal v drugo žensko (seveda mlajšo in brez obveznosti). Jaz moža nikoli nisem prevarala, živela in delala sem za družino, čepev priznam, da nisem vedno bila najboljša. Vem pa, koliko sem dobila, toliko sem dala. Ko berem “alyaly” in “še ena 30” kaj vse govorijo poročeni moški, me boli srce. Ne morem opisati trpljenja, ki sem ga doživljala zadnje čase, pa ne samo jaz, tudi otroka. Ne razumem človeka, ki ima takšen obraz, da lahko pusti ženo in dva otroka, ne razumem, da lahko zapeljuje in se pusti zapeljati in ravo tako ne morem razumeti žensk, katre vedo, da je moški še poročen in ima otroke, pa bi si z njim veeno iskale srečo. Punci vedeti morata, da si ne moreš graditi sreče na tuji nesreči.
Pri nas pa konca še kar ni. Edino pravilno bi bilo, da bi ga postavila pred vrata, pa ne morem, že zaradi otrok ne. Najbolj pa me jezi ta njegova neodločnost, cincanje, imel bi vse, dobil pa ne bo nič, trpimo pa vsi. Rekla sem mu da naj gre, naj jo ima, samo stoji naj za tem. Pa ne gre, ker “baje” ne more brez otrok. Otrok mu ne bi vzela, bo pa “vikend ata”, on pa še kar cinca, bi, pa ne bi. Mene pa boli duša in srce bolj kot lahko opišem.
Zato, draga “še ena 30”, če imaš fanta (brez pretekloti) ga ljubi z vsem srcem, ker boš lahko samo z njim sezidala trden grad, grad na ruševinah pa se ti bo hitro porušil. Moški s tako preteklostjo ti ne more dati sebe, ker bo vedno razcepljen med ženo, otroci in tabo. Še posebej, ker ima slabo vest.

Draga moja ne mislim te obsojat, prosila si nas za nasvet in sedaj njega braniš ??? Vem da ga imaš rada, da jokaš za njim ponoči in živiš v svojih iluzijah, kako se bosta sprehajala objeta po dolgi peščeni plaži. Tudi helenca17 je nekoč sanjala o plaži in objemih, nikoli jih ni bilo, bili so samo v mojih sanjah o njem in v iluziji, ki mi jo je risal. V izbranih besedah, ki mi jih je pisal, v pesmih, ki jih je pošiljal…Tako kot ti sem čakala na telefonski klic, na mojih “5-min” In njegovih “buča;pogrešam te”. Hmmm…polno tega je že bilo napisano, berem še tvoj “izpad” glede sexa z ženo, res je veliko moških sexa s svojimi ženami z drugo žensko v glavi, lahko je to ljubica ali pa prva lepotica iz interneta. Težko bo ga prebolet. Verjemi mi. Ampak njemu doma sploh ni slabo, nikoli mu ni bilo. saj je bil zlikan, nahranjen in opran. A od tebe pa dobro posexan! Kdo bi se tega odrekel. A obstaja moški, ki bi tega odrekel?! Kako si preživela Nova leta, Božične večerje..sama s svečkami in solzami v očeh, medtem ko je on gostil družinske in poslovne prijatelje, hvalil ženkino kuhinjo in pečenko, (četudi je igral) tebe v tem njegovem življenju NI in te ni NIKOLI NI BILO!!!!! Ti si samo “luna park”, zabava, in dobro zelo dober sex..ki ga definitvno pogreša. Veš kaj je najhuje….On se svojega življenja ne bo odrekel,najlažje se je odrečt dodatkom, in verjemi ljuba moja…žena ni dodatek, pa naj bo glupa ali blond. Dodatek k njegovemu življenju si TI!
Pa naj bom res kruta, nekoč se boš spomnila mojih besed. UGASNI TELEFON, NE JAVI SE VEč. Preveč boli, ko pomisliš…ali bo jo poljubil v pozdrav in objel kot tebe, ali se bosta zvečer skupaj z ženko stiskala na kavču in gledala film, ga komentirala in se smejala…medetem ko boš ti še vedno sama – strmela v telefon in čakam če bo šel “lulat” med reklamami in te poklical za 5 min..in ko se bo vrnil nazaj v dnevno sobo s tistim nedolžnim izrazom na obrazu…A sm kej zamudu???, se zvalil nazaj na kavč in živel svoj lajf.
Še 1x ne obsojam te, želim ti vse dobro in verjetno je nekje dober fant, ki bo s teboj gledal film in se smejal in ga komentiral in ne bo rabil hodit z mobitelom na WC, ker bo njegova ljubezen sedela pred Tv-jem in ga čakala. Ko bo vstopil v sobo bo rekel…Kako si lepa Alyla moja. To ti želim – od SRCA! To je ljubezen.

Vse dobro od Helnece17, ki sedaj gre k svojemu fantu pred Tv in ko bom vstopila bo rekel..pa kje hodiš, daj pridi sem da te kušnem na toto malo rito.

Upam, da ste mi fauš…ja, nekoč sem v taki čas nervozno kadila v kuhinji in čakala na svojih “5 minut”.

Lep pozdrav helenca17

ni dolgo nazaj, ko sem bila opazovalka podobnega trikotnika: ljubica je mislila, kako on trpi, on pa je doma živel popolnoma normalno življenje. le njej je pihal na dušo, da se ji je zato pač smilil, ker mu je blazno pasalo, če je izpadel žrtev in ga je zato razvajala.
Žal se je ljubici posvstilo koliko je ura šele tedaj, ko je bilo prepozno…..

žal je že tako , da je v trikotniku zmeraj vsaj eden, ki je slep. Po navadi je to ljubica, ki svojega pirnca malikuje in povzdiguje do nebes, v bistvu pa so to popolnoma običajni dedcje in če bi dotičnega ta ljubica videla v domačem okolju, bi jo vsa vzhičenost v hipu minila.
In tiste never ending fore “žena me ne razume”, od mene se odvrača, ipd. bedarije, ki jih nekatere z velikim užitkom poslušajo, si naj raje vtaknejo za klobuk.
Tisti: “žena me ne razume”, pa velikokrat pomeni, da je len kot svinja, da doma samo gleda tv, da stresal cigaretni pepel po tleh, da zmeraj poščije desko v stranišču, da si ne umiva zob, da riga in prdi vpričo vseh, valda, da se po določenem obdobju ženski tako bitje upre in zvečer raje obrne hrbet kot pa da bi duhala njegovo smrdečo sapo.

Nekoč se je kolega (ki je ločen) menil za randi in očitno ona ni imela časa, pa ji reče po telefonu:” Pa prav zaqradi tega srečanja sem se danes zjutraj obril.”
Ne vem sicer, kaj mu je odgovorila, a vem, da s to isto ni nikoli več nikamor šel.
Očitno je bila pametna in jo je preblisknilo, da se tip umiva samo ob posebnih priložnostih in NE vsak dan kot normalni ljudje
.-))

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Ne, ne kritizira je direktno, samo težkega reveža igra in to je še bolj produktivno od direktnega kurcanja. Kakorkoli že, ti si prevzela vlogo njegovega odvetnika. Odvetnika, ki ga on ne potrebuje. Rešuješ lahko samo tistega, ki hoče biti rešen. In verjemi, moški, ki se po mestu z ženo sprehaja z roko v roki, je daleč od tega, da hoče biti rešen. In ne, tega gotovo ne počne pod prisilo. Ne poj mu hvalospevov zato, ker je ženi v bolezni stal ob strani, to se od moškega, ki obljubi v dobrem in slabem, tudi pričakuje.

Ne, ni težava v njem in njegovi vajenosti ponižnega vedenja, ker tukaj ni ponižan on, ampak ti. Poskusi doumeti, da si tukaj ti tista, ki se pusti najbolj poniževati. Tvoje ljubezensko življenje so telefonski klici iz stranišča. On ni nič ponižan, ima dve ženski, ki z veseljem seksata z njim.

Ne bom obtoževala žene in takoj v naslednjem stavku, da je razvajena edinka. Pa kaj, če je!!! Razvajena edinka, ki jo je nekdo dovolj ljubil, da se je poročil z njo. In jo dovolj ljubi, da vztraja z njo, čeprav je prevarant in zunaj hiše ni sposoben imeti zaprtega šlica.

O tem pa, da ljubezen do poročenega moškega ponavadi ni niti približno tako velika kot sovraštvo in tekmovalnost do njegove žene, pa sem že večkrat pisala.

Ko te prime, da bi pljuvala njegovo ženo, se spomni, da gre za žensko, ki ji delaš krivico, ko spiš z njenim možem. Pa ne pravim, da si ti kriva, kriv je on, ki vara. Krivico ji vseeno delaš.

Škoda te je, velika škoda. Bolje ti je, da si to smrti sama, kot pa da se zapletaš v takšne zveze.

Ne dovoli si nikoli več, da bi središče tvojega življenja bil nekdo, kateremu si ti samo hobi, postranska dejavnost ob torkih in četrtkih.

pa še kako prav imaš,ti moški so doma eno pri ljubici drugo,doma igra eno vlogo,pri ljubici drugo..doma je navadna diktatorska sitnoba ali pa copata,pri ljubici pa mačomen in sentimentalnež hkrati,živi bruh

Še niste slišale za posesivne žene?! Obstajajo ja.
Komanda, nespoštovanje, poniževanje, ko pa najde drugo ji niti slučajno ne pade na pamet, da ji ga prepusti. O ne, to pa že ne! On je njen in basta!
Ker je itak reva, z mogoče malce slabe vesti, ker jo je prevaral, naredi vse, samo, da jo pomiri in da bo bil mir pri hiši. Od takega hu… se še ločiti ne upa.
Kaj bi torej s takim dedcem?
Najboljš da ostane tam kjer je.
Ti pa poišči boljšo partijo.

V trikotniku sta vedno slepi obe – ljubica in žena.

In tako komandiran, nespoštovan in ponižan se z njo z roko v roki sprehaja po mestu, kot je zgoraj napisano? Kaj, ga bo doma pretepla, če bo samo hodil ob njej, ne bo pa je držal za roko. Dajmo se zbrihtati, prav res. In da, on je njen, če se z njo sprehaja z roko v roki po mestu. Potrebuješ lepši dokaz?

In tako komandiran, nespoštovan in ponižan se z njo z roko v roki sprehaja po mestu, kot je zgoraj napisano? Kaj, ga bo doma pretepla, če bo samo hodil ob njej, ne bo pa je držal za roko. Dajmo se zbrihtati, prav res. In da, on je njen, če se z njo sprehaja z roko v roki po mestu. Potrebuješ lepši dokaz?[/quote]

DOKAZ? BOLŠIGA RES NI, DA VARAJO SLABIČI.
BOLANA STA! OBA! NIHČE NI NIKOGARŠNJA LASTNINA!
DAJ SE ZBRIHTAJ!

New Report

Close