Najdi forum

PUNCE!!!… prosiu bi vas da mi na mail([email protected])odpisete… torej zanima me tole…star sem 16 let in prijateljice mi pravijo da sem sikan in v redu… in zelo vredu kot prijatu… to je use čist cool moti ma pa sam da mi to pravijo, ne najdem pa nobene ženske za resno zvezo… do zdej sem mel enih 5-6 punc in nobena zveza ni trajala dlje kot en mesec…

ja ocitno si zatezen..

Ne vem več, kaj je pri teh letih resna zveza, verjetno si ti pod tem predstavljaš, da redno seksaš, te tvoje enomesečne deklice pa verjetno ne dajo takoj…

To, da si s kako punco 1 mesec je pravzaprav za tvoja leta velik dosežek. To pomeni, da 1 mesec nekoga spoznavaš, se z njim veliko pogovarjaš, si pozoren, te zanima kaj on (se pravi ona) čuti, itd… Super.
In sedaj ne teži puncam z resno zvezo, ker je verjetno še nisi sposoben (ne delaj tistega kar nisi), ampak lepo nadaljuj s to prakso, pa naslednjič bo trajalo 2 meseca, pa potem 3 itd… Z vsako zvezo si pametnejši (v smislu čustvenega IQ-ja), spretnejši, samozavestnejši, in vsaka punca ti nekaj da in vsaka nekaj prispeva k tvojemu dozorevanju. Kar lepo naprej in bo vse ok…

To zal niso zenitne ponudbe, poglej raje v telefonsi imenik.

Boli te k…c kaj pravijo drugi. Delaj kaj ti paše, seveda po svoji presoji.

Star si šele 16…Mogoče se ti to dogaja tut zato, ker na vsak način hočeš resno in pol vsako, ki ti je mal všeč vzameš za punco in mislš da je to že kr to…Sčasoma pride do tega, da to sploh ni to in veza začne pokat na vseh koncih…Dej uživi rajš, pa ne na silo probat resne dobit/imet… Pol jo boš pa zdej dobu in ostal z njo 2-3 leta…Kaj boš pa pri 19ih počel? Uživi sadove življenja, mladosti, mal flirti, odklop se…aja, vse u neki meri, da ne boš pol kreten ispadu… Za resno je pa še več kot preveč časa.

Saj pri 16-tih letih še nisi dorasel za resno zvezo. Kam se ti le mudi. LP John

problem je v tem da nisi napadalen in samozavesten! ženske obožujemo moške ki vejo ka hočejo, ne pa eni ki cincajo in čakajo da mu bo ženska povedala kaj naj naredi!
SAMOZAVEST JE VSE! mela sem že tok grde tipe ampak so mi bili najlepši na svetu, samo zato ker niso bili eni lulčki!
probi si zapomnit da moraš vedno bit COOL, zagrab babo k ti je všeč pa jo prtisn ob zid…… in tako naprej!
itak si pa zdele mogoče še malonkost premlad za te stvri .. probi se zdele bolj skoncentrirat nase in svoj ego … pol so pa ženske na vsti!
ampak to še ne pomeni da moraš ženske zaničevati!!!!!!!!! le ne smeš pustiti da pometajo s tabo!……
joj tok je tega….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close