Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija vrtoglavica

vrtoglavica

Spoštovani,
imam problem, ki se mi vleče že tri tedne, je pa le za odtenek boljše, kot prve dni. Nmareč – ko vstanem, npr. iz postelje, se mi kar fino zavrti, zavrti se mi tudi, ko se nagnem na levo, z glavo ali s telesom in tudi ponoči se včasih od vrtoglavice, ko zamenjam položaj glave, zbudim. Ko se je vse skupaj začelo, sem imela vročino 37,3, danes je imam 37. Včasih začutim v levem ušesu rahel zbodljaj, ki pa ne boli zelo. Na začetku mi je bilo tudi slabo. Naj povem še, da začutim rahlo olajšanje, ko se spiham skozi nos, vendar naeza dolgo. Sicer pa je ta problem s polnim nosom pri meni povezan z blago astmo – za to jemljem Seratide. Sploh se ne morem odločiti za odhod k zdravniku, ker upam, da bo to jutri minilo. Pa ne. Menite, da se take težave da izboljšati z zdravili?

Pozdravljena….

Če težave ne bodo izginile v nekaj(3-7),vam priporočam obisk vašega os.zdravnika,ki bo lahko ocenil stanje .Opisane težave so zelo pogoste zaradi prekrvavitvenih motenj in okvare hrbtenice,zato priporočamo nekajdnevni počitek ob opisanih težavah….

Lp Dr.I.B.

New Report

Close