Najdi forum

vrsta stila

zanima me kak je ta boljs stil pri spolnih odnosih…kako ona najbolj uziva in kako jaz?

Nezrelo vprašanje…Dva, ki sta skupaj te stvari tudi ugotavljata skupaj! Sprobavata, se pogovarjata, o tem, kako in kje jima najbolj paše.

Je tako!!!!

LP

Hehehe Maca – vrnitev odpisanih

zakaj mi ne odgovoris kot da samo tezis.jebote bog

prekleti kurci jst sem mislil resno..pojdite v pndalo vsi..clovek bi rad nekaj zvedel in vi mi tako odgovoriste..kaj pa ce bi reku da me je posilila sestra?

a ves kaj mi ti zj lohk 100 polozajev nastejemo(mal poglej prejsnja vprasanja) pa je se zmerej moznost da tep pa tvoji izbranki ne bo noben pasal.tko da je res najbolj da sma poizkusis ali pa svojo punco prasi ane.LP

Ej France, kako smo že pravili v stari Jugi – sto ljudi – sto čudi..

Mislim pa da je položajev pri sexi približno toliko kot je ljudi.

Torej partnerko pelji na eno dobro večerjico (ne obilno), ampak dobro.
Lahko ji tudi ti kaj skuhaš, pa rožice na mizi, pa dobra glasba (ne glasna),
pa kako dobro vino (belo – muškat ali kaj podobnega), pa boš videl
skupaj s partnerko koliko položajev je še novih. In kateri kateremu potem paše..

lp

No, no france ne bodi tako nesramen. Vsakemu je lahko všeč drugače. Jaz imam najrajši, da je ona na vrhu, obrnjena proti meni, žena ima najrajši od zadaj in zato večkrat zamenjava položaje in je obema lepo. Ljudje so različni. Eni imajo radi tako, drugi tako. Pogovori se s punco oz. poskusita kaj vama je najbolj všeč in vedel boš vse. LP John

France mislim, da ne moreš reči kateri je najboljši stil, ker ti enkrat tako paše, drugič drugače, če si v kopalnici moraš tako “urediti” da bo najprej obema udobno,in tako naprej in kakor so vsi ostali rekli sto ljudi vso čudi je resnično tako. meni osebno je vse dobro, razen včasih ne maram čepeti.

Meni je pa se najbolj vsec ce on sedi na stolici in jaz na njem… Al pa ce sva v postelji, sem rada zgorej ali pa v kaksni nenavadni pozi, recimo da on kleci in sem jaz spet na njem…
Je pa res, da je polozajev ogromno, ce se pa nobenega ne domislis ti svetujem, da si sposodis kaksno knjigo o spolnosti, v kateri je opisanih tudi nekaj polozajev.
Pa veliko uzitkov za naprej.

LP, Petra

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close