Najdi forum

nabriši jih ,kaj pa misliš ……..a ne znaš takega iskoristit…..

BRAVO!

to je govor!

na tvojem mestu sploh nebi razmišljala

Mislm naj tako povem. Prilika bo ostala in me cakala kakor dolgo bom hotel (ne glih 5 let, ampak eno leto pa sigurno). Vprasal sem samo zato, ker me zanima ce fantom prvi seks res tako veliko pomeni. Zahvaljujem se za odgovor, ampak se zmeraj nevem kaj bom naredil, ce lahko se kdo kaj napise, bi mu bil hvalezen. 🙂
Lep pozdrav

Izkoristi priliko, če se ti ponuja. Ampak, ali boš lahko obdelal obe, če boš prvič in si še brez izkušenj? LP John

Maja ja, to je 100 % izjema….LP

Žal je tako (in to je del naše kulture), da si ga pubertetniki želijo čimprej namočiti, pa skoraj ni važn kam.

sej te bosta onidve obdelali.. ti se kr prepusti uzitkom.. btw vesta da si nedolzen?

Najprej lep pozdrav!
Z veseljem sem prebrav use in nad enimi odgovori sem biv zgrožen, ob enih sem pa z užitkom požerk pera(UNION) spiv!! 🙂
BEBA TI SI FACA; kar pa ne morm govort za Majo!
Ej maja dobr preber kaj ti bom zdele reku! Ce ti je tok do custev pa nič do sexa pol bot z enmo tipom pa se sam mal kušuj pa objemi 5 let! Bomo vidl če boš z njemo zdržala a si boš enga poiskala pa se z nemo dol dala!!

Ja! hhmmmm….. Aja!!!!
GO FOR IT!!!!!!! Pa res če ti bo ratal(če te bo dost u hlačah) sporoč če si, kako si, pa izkušnje ker nas neizmerno zanima!

Kaj še!! Lepo pozdrav, pa SEXSITE NA VELIKO!!

Ja , ce ne bo lih prvic, bo pa zelo v kratkem. Dobite pa tudi dokaj obsezno porocilo 😉

ce jih zdej ne nazges bos celo zivljenje zagrenjen kot frigidna zenska. penis ti bo zameril in se bo zarotil proti tebi. taka sansa pride sam enkrat v lajfu (razen ce si lep)

.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close