Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Vnetje sečil??

Vnetje sečil??

Pozdravljeni, začeli smo dopust na Pagu in med potjo sem je hčerka stara 2 leti jokala vsakič ko jo je prijelo lulat ter tožila, da jo boli. Obiskali sm pediatrijo v Zadru, kjer so ji vzeli kri ter urin. Izvidnaj ne bil bil nič posebnega, sem pa danes na izvidu videla + pri levkocitih ampak tega zdravnica tam ni omenila. Pomeni vseeno da je prisotno vnetje? Skrbi me, ker smo tu na morju in nevem kako postopati v tem primeru. Govorim o parametru U.k.pr.-Lkc (moral bi biti negativen) je pa +. Ostali parametri so vsi znotraj referenčnih vrednosti. Hvala za odgovor in lep pozdrav, Urša Pečar

Samo en + levkocitov v urinu ne pomeni vnetja.
Če ima otrok še vedno težave (pa brez vročine), je ptorebno ponoviti preiskavo urina s pravilnim odvzemom.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close