Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika vnete oči

vnete oči

Spoštovani, prosim za vaše mnenje.
Leče 14-dnevne nosim 7 let. Nekajkrat sem imela blago vnetje, jemala sem kapljice cca 10 dni, nato pa ponavadi bila še 14 dni brez leč. Počasi se je umirilo.
Sedaj pa imam že 14 dni občasno pordelo eno oko. Zmeraj je problematično samo desno.
Leč zato ne nosim, oko pa je pordelo samo občasno. Npr. zjutraj, ko vstanem ni, nato pa počasi spet postaja rahlo rdečo in to samo na eni strani. Potem se čez dan spet umiri, zvečer pa spet. En teden jemljem gel-umetne solze od Alcona, ker mi včasih to pomaga, ker imam običajno zaradi leč suho oko, zato tudi vnetje.
Sedaj ne morem priti do očesnega zdravnika do naslednje sobote,ko spet pride v naš kraj. Kaj naj naredim? Ali naj grem k splošnemu zdravniku po antibiotične kapljice? Naj poudarim, da oči niso ZELO rdeče, ampak blago. Me pa stalno skelijo in že to, da vem, da se z leči ne bi počutila, da bi me skelelo, vem, da nekaj ni prav. Zakaj rdečina izgine in spet pride??
Prosim za pomoč, kaj naj naredim. Oči imam samo ene.
Rada pa bi tudi čimprej spet nosila leče.
Hvala, lp!!

V vsakem primeru morate leče odstraniti iz oči in počakajte na vašega zdravnika.

Ko se zadeva stabilizira, preizkusite morda druge kaplice, ki jih lahko zasledite na:

Lp.

New Report

Close