Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija vneta afta – 1 mesec

vneta afta – 1 mesec

Pozdravljeni,

na notranji strani spodnje ustnice se mi je pojavila zatrdlina oz ”šola” pika, ki se mi je zagnojila. V lekarni sem jim jo pokazala, rekli so, da moram k zdravniku, da se je kot zgleda zaprla in se notranje gnoji. Ker me je ta afta – pika tako motila (ni me bolela) sem si jo sama prebodla z razkuženo iglo in ven je pritekla proznorna, rahlo rumena tekočina. Afta oz pika se je sčistila, čez 2 dni pa se je spet začela polniti s to tekočino. Spet sem si jo sčistila. Šla sem tudi do zdravnice, ki mi je predlagala, naj si jo mažem z Urgogelom za afte in da bi se moral kmalu pozdraviti. Mazala sem si jo tudi z Cikaflogo gelom, propolisom…

Zdravnica sicer ni nič kaj komentirala, da bi bilo kakorkoli nevarno, pa vendar me skrbi, ker jo imam že tako dolgo. Danes sem si jo spet sčistila in je spet pritakle ven tekočina. Skratka, začaran krog. Skrbi me, da bi šlo za raka na ustni sluznici?!

Vmes sem tudi zbolela. Jutri bom šla spet do zdravnice. Potrebujem kakšen antibiotik, da mi vnetje popolnoma izgine?

Prosim vas za čimitrejši odgovor.

Najlepša hvala.

New Report

Close