Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja višina preživnine, ko si ex najde partnerja, ki noče delati

višina preživnine, ko si ex najde partnerja, ki noče delati

Tudi jaz sem naletel na šizofreno wanabe luksuzno žensko. A dovolj prisebno in zvito, da me je finančno in živčno uničila, preden je postala ex.

To je pač tudi rezultat današnjih trendov razmišljanja. Zato pa je recimo neka Tajska danes naseljena z belimi moškimi, ker pač med belimi ženskami se težko najde Žensko.

Ej Mirko,zanima me kdo si ti v resnici?Mej muda pa se predstav hocem te spoznat…

Katastrofa, kaj vse se tu ne prebere….mislim, ali res nekdo dandanašnji tako razmišlja? Bruh. In ti si upaš nekoga obtoževati, da ne spoštuje žensk…. Ali ti mjogoče spoštuješ moške? Spoštuješ sočloveka? Po tu napisanem ne! In vtikaš se v njegove kao slovnične napake, ki ti sploh niso (z otroki je pravilno), sama pa pišeš: moja hčera…..groza!

Materialistka, izkoriščevalka, naduta, prazna, plehka, vse to sem razbrala o tebi iz vsega tega.

Katastrofa, kaj vse se tu ne prebere….mislim, ali res nekdo dandanašnji tako razmišlja? Bruh. In ti si upaš nekoga obtoževati, da ne spoštuje žensk…. Ali ti mjogoče spoštuješ moške? Spoštuješ sočloveka? Po tu napisanem ne! In vtikaš se v njegove kao slovnične napake, ki ti sploh niso (z otroki je pravilno), sama pa pišeš: moja hčera…..groza!

Materialistka, izkoriščevalka, naduta, prazna, plehka, vse to sem razbrala o tebi iz vsega tega.[/quote]

Za nekoga ki naj bi se ukvarjal s pisanjem, si piou, naredil v svojem kratkem komentarju, ogromno napak, očitno si slab v tem s čimer se ukvarjaš. Mjogoče ni slovenska beseda.Beseda >kao< se tudi ne uporablja pri pisanju.
Pravilno je bilo opozorilo, da si narobe oblikoval skrajšano obliko s svojim(i) otrok(i), ker pri otrocih nisi končnice za množino dal v oklepaj, kar si storil pri zaimku.
Kolerikov nihče ne mara, kar ti žal si.

Nisi nekoč pisala na Čustveni inteligenci? Ne oglašam se zato, ker bi mislila, da poiu potrebuje zagovornika in iz doslej prebranega (predvsem na drugih forumih) je prevzel odgovornost tako, kot se od moškega pričakuje. Iskreno mu privoščim, da si najde sopotnico, ki se bo znala smejati z njim.

Je res plehko materialistična filozofija vse, kar damo za popotnico svojim otrokom? Ne bi rekla, da jim bo to dobra podlaga za dojemanje sreče …

Katastrofa, kaj vse se tu ne prebere….mislim, ali res nekdo dandanašnji tako razmišlja? Bruh. In ti si upaš nekoga obtoževati, da ne spoštuje žensk…. Ali ti mjogoče spoštuješ moške? Spoštuješ sočloveka? Po tu napisanem ne! In vtikaš se v njegove kao slovnične napake, ki ti sploh niso (z otroki je pravilno), sama pa pišeš: moja hčera…..groza!

Materialistka, izkoriščevalka, naduta, prazna, plehka, vse to sem razbrala o tebi iz vsega tega.[/quote]

Tako je, vse to in se vec – zate si prav zelim bit negativna v vseh pogledih, piou. Vreden tako ali drugace nisi pocenega grosa, s tem svojim izredno primitivno agresivnim obnasanjem si zame plevel, izrodek moskega, zato mi je tvoja ugotovitev v ponos.
Kdo in kaj si – se sam predstavljas. Toliko slovnicnih napak v treh stavkih tudi redkokje vidis hahaha. tvoj primitivizem zaznas le pri tipicni jari gospodi.
Veseli pa me tudi spoznanje, da si ti, lep, postaven, pameten in na sploh nacitan izrodek se zmeraj sam – dejstvo, da te ocitno tudi druge ne povohajo. Saj tako je, srot leta za tabo ocitno, dame pa se te izognejo, ti pa bi damo in srota noces, haha.
Zdaj pa jokat, pa upat da te bo kaksna sla tja v cankarja gledat (a ne upaj prevec hihih), dzizus kak si eni tipi iscete zenske jao hahah. Daj dvigni no svojo betico, prizemlji se, poglej se v spegl in malo delaj na svojem karakterju, iz tebe ja bruha gnev ki se ti nabira v svojem nezadovoljnem, negativnem in nesrecnem zivljenju.
Kakorkoli, smilis se mi, do taksnih izrodkov imam celo neke vrste socutje.

Katastrofa, kaj vse se tu ne prebere….mislim, ali res nekdo dandanašnji tako razmišlja? Bruh. In ti si upaš nekoga obtoževati, da ne spoštuje žensk…. Ali ti mjogoče spoštuješ moške? Spoštuješ sočloveka? Po tu napisanem ne! In vtikaš se v njegove kao slovnične napake, ki ti sploh niso (z otroki je pravilno), sama pa pišeš: moja hčera…..groza!

Materialistka, izkoriščevalka, naduta, prazna, plehka, vse to sem razbrala o tebi iz vsega tega.[/quote]

Tako je, vse to in se vec – zate si prav zelim bit negativna v vseh pogledih, piou. Vreden tako ali drugace nisi pocenega grosa, s tem svojim izredno primitivno agresivnim obnasanjem si zame plevel, izrodek moskega, zato mi je tvoja ugotovitev v ponos.
Kdo in kaj si – se sam predstavljas. Toliko slovnicnih napak v treh stavkih tudi redkokje vidis hahaha. tvoj primitivizem zaznas le pri tipicni jari gospodi.
Veseli pa me tudi spoznanje, da si ti, lep, postaven, pameten in na sploh nacitan izrodek se zmeraj sam – dejstvo, da te ocitno tudi druge ne povohajo. Saj tako je, srot leta za tabo ocitno, dame pa se te izognejo, ti pa bi damo in srota noces, haha.
Zdaj pa jokat, pa upat da te bo kaksna sla tja v cankarja gledat (a ne upaj prevec hihih), dzizus kak si eni tipi iscete zenske jao hahah. Daj dvigni no svojo betico, prizemlji se, poglej se v spegl in malo delaj na svojem karakterju, iz tebe ja bruha gnev ki se ti nabira v svojem nezadovoljnem, negativnem in nesrecnem zivljenju.
Kakorkoli, smilis se mi, do taksnih izrodkov imam celo neke vrste socutje.[/quote]

Hmm, jaz sem ženska. In ne morem verjeti, da resnično obstajajo ženske, ki razmišljajo tako, kot ti. To je vse.

Tako je, vse to in se vec – zate si prav zelim bit negativna v vseh pogledih, piou. Vreden tako ali drugace nisi pocenega grosa, s tem svojim izredno primitivno agresivnim obnasanjem si zame plevel, izrodek moskega, zato mi je tvoja ugotovitev v ponos.
Kdo in kaj si – se sam predstavljas. Toliko slovnicnih napak v treh stavkih tudi redkokje vidis hahaha. tvoj primitivizem zaznas le pri tipicni jari gospodi.
Veseli pa me tudi spoznanje, da si ti, lep, postaven, pameten in na sploh nacitan izrodek se zmeraj sam – dejstvo, da te ocitno tudi druge ne povohajo. Saj tako je, srot leta za tabo ocitno, dame pa se te izognejo, ti pa bi damo in srota noces, haha.
Zdaj pa jokat, pa upat da te bo kaksna sla tja v cankarja gledat (a ne upaj prevec hihih), dzizus kak si eni tipi iscete zenske jao hahah. Daj dvigni no svojo betico, prizemlji se, poglej se v spegl in malo delaj na svojem karakterju, iz tebe ja bruha gnev ki se ti nabira v svojem nezadovoljnem, negativnem in nesrecnem zivljenju.
Kakorkoli, smilis se mi, do taksnih izrodkov imam celo neke vrste socutje.[/quote]

Hmm, jaz sem ženska. In ne morem verjeti, da resnično obstajajo ženske, ki razmišljajo tako, kot ti. To je vse.[/quote]

Zakaj ne razmišljate vsi kot jaz, ki sem ženska?

noni je cisto realna..
res je zal,da so moski posrtali navadni luzerji,nevem morda smo zenske krive ampak navadni luzerji,ki bi fukal,se sli macote,za svoje otroke nebi skrbeli,da bi pa colal luksuzne zenske pa itak nimajo,za luksuzno zensko ni dost niti 5 jurju na mesec,da jih da njej se razume..a vi veste kolko kosta en ornk plasc,nebom poimensko,da ne delam reklame,pa ene ornk hlace,pa dobra torbica..ma nimajo oni za take stvari,sam mene vprasite kaj vse sem dobila za miklavza,ce nebi se lahko dedec kar izseli…ljubezen je za bebce,zivi se pa od denarja.

Ma ne morem jaz na forumu, kjer je ljudem normalno, da prezivnina po otroku ne sme presegat 100 eurov, dopovedovat, kako in kaj so pravi dedci ;).
Saj ni cudno da se pol Slovenije dere, kako prezivljajo s 100 euri ne samo svojega otroka in njegovo mamo, se njenega novega lubcka in njegove otroke iz prejsnih vez hahaha.
To je pac danes novi luksuz.

Najhuje pa je, da se derejo za zensko, ki ostane doma, da je lena, luksuzna in ne vem se kaj. Me prav zanima, kdo pri taksnih parih sesa, brise tla, prah, cisti kopalnico, elemente, ureja papirje, zaliva roze, spuca kuhinjo, nakupuje, pomiva okna, ogledala, preoblaci posteljnino, lika itd. Ce se vso gospodinjsko delo DELI NA POL – a zenska ni zaposlena, le takrat je ta zenska lena. Ce pa ona vse sama postori, moski pa samo kes nosi k bajti a se gospodinjskega dela ne pritakne, pa ni nic manj lena od njega!

Ko pa moski zenski omogoca, da je doma, ji kupi mantl za min 6 ali vec jurjev, skornje za 3 jurje, ogrlice za 50 jurjev itd., izgleda to njegovo zensce urejeno, spocito in kot iz skatlice, nasmejano – taksni moski bi se lahko oglasali in tarnali. Samo ti moski so po navadi na nivoju in tiho, uzivajo ob lepih in zadovoljnih zenah.
Ne pa zgarane, postarane matere majhnih otrok in primitivnih dedcev.. Ah, se mi ze ne da niti mislit vec.

Monica kaj zdaj si spet z exom skup ali si si novega zrebca vjagala, hahah, ti samo uzivas 😉

noni saj ni vazno kdo je,vazno da ima luksuzno denarnico haha
ti povem tile gor se niso vidli dedca ,ki je premozen,par jurju place in 2 stanovanja pa dober avto ni premozenje,tolko imam jaz pa sem skor socialni primer haha(racuni da je en dober plasc cela moja placa..od cesa bom pa zivela porkafiks no)..pravo premozenje je da ima poleg nepremicnin,avta in ostale krame tudi dejasko denar za prijet haha

po moje je krivo to, da nas večina ni bila nikjer drugje kot v sloveniji in na hrvaškem morju. in potem mislimo, da je bogatijo to, kar vidimo v tem krogu. no, če se lahko izvzamem iz tega kroga, ko sem bila v miamiju se mi je skoraj spahnila čeljust, ko sem videla kaj tam pomeni “solidna” hiša in “višji standard”. ob teh naših kvazibogataših, ki imajo, kot praviš ti monica, samo avto za 40.000 eur (al ap eš malo več), pa eno stanovanje al pa hišo opremljeno z ikea pohištvom, se lahko samo nasmejem. pojma nimate kaj pomeni biti nalovdan s kešem, kaj pomeni Postelja in kaj Dnevna soba in kaj Luksuzna kopalna kad, pa Hladilnik (vse je z veliko začetnico ker je tudi tako mišljeno). ko sem še prodajala zavese in sem občasno šla h kakšni stranki, pa sem imela priložnost prit k kao višjemu sloju domov in si ogledat opremljenost njihovih bivališč … dejte no, a to je bogastvo, a to bi naj pomenilo da si višji sloj? :))) kuhinja v inoxu? :))))))) pa sotli iz iverke? :)))) narisane štukature po steni? :))) ah ja …

ostanite realne oz. ostanimo realni. mi smo še vsi skupaj globoko v socializmu. mene je prijateljica, ki mi je posodila 100 eur in nadrla kot psa ko sem jo prosila če lahko počaka en dan, da ji nakažem denar, da kaj se grem, da ona ta denar nujno potrebuje, ker da nima za jest. vozi pa se z BMW đipom, lase ji pere frizerka in stanuje v kao luksuznem delu Ljubljane. get real …

Ja, ja .. v Sloveniji si bogat takoj, kak imas avto visjega cenovnega razreda! Pika. To je a in z. In moski z dobrim avtom TAKOJ zahakla dekline, tiste “taboljse”, pri nas je v dolocenih slojih tudi tako, sploh kjer so jugovici v blizini in kelnarce iz vzhodnega bloka ali balkana.
O Miamiju pa pri teh temperaturah trenutno – splooooh ne bi raje, kaj sele o bogatih Americanih ;))).

Monica dobro si to rekla ja, mi smo itak proti pravim bogatasem vsi prvoklasni revcki in njim nase debate sploh jasne ne bi bile.
Moski bi moral naceloma nekaj ustvarjat v svojem zivljenju, ker le tako je sposoben cenit sebe in druge, drugace so moski zelo neudobni, se zapijajo in skrtajo pri zeni in otrocih, postanejo leni in tecni pa se zanemarjeni – kdo bo srecen pol ob taksnem vecno nezadovoljnem in nesposobnem moskemu? Saj ne recem, vsi niso prisli s pametjo in iznajedlivostjo na svet, samo ti imajo verjetno dve zdravi roki in naj lepo delajo… 16 ur na dan je za moske cisto okay.

Hahah katarina fajn znanka ja, poznam se en “lepsi” primer, moja znanka zivi v isti drzavi kot jaz (nekaj sto km od mene) in njej je bistvo, da v Sloveniji zdaj velja za bogato. Ko gre v Slovenijo, se vedno ekstra nastima, nabavi nove cunje, cevlje, frizer obvezen, umetni nohti itak (drugacde ni haklik), tu pa reva obcasno krade iz sluzbe na skrivaj mleko in wc papir, klobase, si sposoja denar in osebno sem komaj prisla do sposojenega, med tem ko pa v SLO na veliko spendira “revnejsim” (in lubckom ki so socialni problemi). Pusti ti te ljudi.

baj d wej … si pogledala v kakšni nepremičninski agenciji koliko stane taka bajturina, ki jo zgoraj opisuješ ?

(ko sem bil nazadnje tam sem videl novogradnjo 4 spalnice, ob obali za 170 000 dolarjev … nekaj v rangu dvosobnega stanovanja v LJ)

Tako da tvoja primerjava, da je pri nas bogatija hiša z ikea opremo definitivno drži … tudi v absolutnijh številkah, ki jih je treba skeširati za tako hišo v primerjavi s hišo v Miamiju …

A zdej se po novem kurbam reče luksuzna ženska?:)

A zdej se po novem kurbam reče luksuzna ženska?:)[/quote]
saj vseen kako se jim rece..by the way -vse smo me kurbe ene smo matematicno nadarjene ,druge pac ne ,samo to je razlika.
pa ne verjem zenskam,ce si pameten,sploh devicam marijam ne -te so sele profesionalke,sam ne zate za soseda pa definitivno.

baj d wej … si pogledala v kakšni nepremičninski agenciji koliko stane taka bajturina, ki jo zgoraj opisuješ ?

(ko sem bil nazadnje tam sem videl novogradnjo 4 spalnice, ob obali za 170 000 dolarjev … nekaj v rangu dvosobnega stanovanja v LJ)

Tako da tvoja primerjava, da je pri nas bogatija hiša z ikea opremo definitivno drži … tudi v absolutnijh številkah, ki jih je treba skeširati za tako hišo v primerjavi s hišo v Miamiju …[/quote]

hm verjetno ni govorila o hisi za 170.000 dolarjev ampak verjetno je imela v mislih tiste od 2.5 miljona dolarjev dalje
tam pomeni biti bogat ce imas hiso od 2.5 mil. naprej,premozen pomeni da imas hiso za vsaj 1.do 1.5
dobrostojec pa da imas hiso vsaj za 500 tisocakov
pa ne na hipoteko seveda

baj d wej … si pogledala v kakšni nepremičninski agenciji koliko stane taka bajturina, ki jo zgoraj opisuješ ?

(ko sem bil nazadnje tam sem videl novogradnjo 4 spalnice, ob obali za 170 000 dolarjev … nekaj v rangu dvosobnega stanovanja v LJ)

Tako da tvoja primerjava, da je pri nas bogatija hiša z ikea opremo definitivno drži … tudi v absolutnijh številkah, ki jih je treba skeširati za tako hišo v primerjavi s hišo v Miamiju …[/quote]

hm verjetno ni govorila o hisi za 170.000 dolarjev ampak verjetno je imela v mislih tiste od 2.5 miljona dolarjev dalje
tam pomeni biti bogat ce imas hiso od 2.5 mil. naprej,premozen pomeni da imas hiso za vsaj 1.do 1.5
dobrostojec pa da imas hiso vsaj za 500 tisocakov
pa ne na hipoteko seveda[/quote]

katarina je opisovala kupe ceglov zelo opisno, tako da dvomim, da se je na tistem kar je videla, videlo ali je gor kaka hipoteka

za 2,5 milijona dolarjev pa se ne dobi hiše ampak celo posestvo

Primerjava, kaj se dobi za 200.000 dolarjev (ali za 2,5 mio dolarjev) v Miamiju in Ljubljani ali Obali pa je še vedno relevantna primerjava

Za isti znesek dolarjev dobiš v Miamiju precej več (ceglov in zemlje na boljši lokaciji) kot Obali ali Ljubljani

oče, če imaš takle vikend in takole jahtico samo za peljat do moola … :)))to sem imela v mislih in to sem videla. imam še nekaj takih slik, če bi želel videt še več. :))

A zdej se po novem kurbam reče luksuzna ženska?:)[/quote]
saj vseen kako se jim rece..by the way -vse smo me kurbe ene smo matematicno nadarjene ,druge pac ne ,samo to je razlika.
pa ne verjem zenskam,ce si pameten,sploh devicam marijam ne -te so sele profesionalke,sam ne zate za soseda pa definitivno.[/quote]

Mogoče smo res… Samo, jaz lahko lepo nosim in mi je toplo tudi v plašču za 200 €, mi ni treba naganjati svojega dragega, da gara 16 ur na dan, zato da bom jaz furala imidž luksuzne ženske v plašču za 5.000. Sploh pa, zaslužim sama dovolj, da si ga kupim sama (ne tega za 5.000, da ne bo pomote:).

In moj dragi je še vedno pravi moški. Pa če bi vozil 13 let star avto, bi se še zmeraj vozila z njim. Samo to hočem povedat, da so pač nekaterim pomembne druge stvari v življenju, ne to, koliko star avto voziš, še manj to, koliko si plačal zanj, še najmanj pa to, koliko si visok (ali nizek), tu pač merim na NoNi, ki je nekoga oholo zavrnila samo zato, ker je bil nekaj manjši od nje, se pravi, da je sploh ni zanimalo, kakšen je ta človek v resnici.

New Report

Close