Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje vgnezditvena krvavitev

vgnezditvena krvavitev

Pokliči ginekologa in povej, da si naredila test, bil je pozitiven, nato pa si krvavela. Kaj to pomeni? Lahko nič posebnega, ob vraščanju posteljice v maternično sluznico pride do krvavitve.

Več pa ti bodo povedalina pregledu.

Zdravo
Ali mi kdo lahko svetuje.rada bi zanosila.ta mesec sem bila100%,da nama je uspelo.menstruacijo imam navadno na 24,25 dni.tokrat sem imela 24.dan samo rjav izcedek, nato cez dva in tri dni, nato pa krvavitev:(

Naredi test lepo prosim.

Zdravo
Ali mi kdo lahko svetuje.rada bi zanosila.ta mesec sem bila100%,da nama je uspelo.menstruacijo imam navadno na 24,25 dni.tokrat sem imela 24.dan samo rjav izcedek, nato cez dva in tri dni, nato pa krvavitev:(

Pozdravljeni, mela sem 8. Junija zadnjo mestruacijo trajala je 7 dni kot zmeraj mestruacijo mam zmeraj na 28 dni najvec mi je zamujala 4 dni. Zadnjo bi mogla dobit 5. Julija a je nisem dobila na soboto 8. Julija so se mi zaceli pojavlat krči in bolecine v trebuhu. Ker sem bla radovedna sem 12. Julija naredila test in je bil pozzitiven dva dni za tem v soboto sem zasledila manse kaplice krvi mislila sem da je ugnezditvena krvavitev. A naslednje jutro je bila se močnejša krvavitev in zaj več ne vem a je ugnezditvena al kaj je. Hvala za odgovor

Pozdravljena,

kako pa je zdaj s krvavitvijo? Je še prisotna ali je izzvenela? Če je bil test že pozitiven, je prepozno za vgnezditveno krvavitev, imajo pa nekatere ženske krvav izcedek v prvem tromesečju in kljub temu zdravo nosečnost. Bi pa žal lahko šlo tudi za spontani splav. Jaz bi se na tvojem mestu čim prej naročila na pregled pri ginekologu, da preveri, kaj se dogaja. Srečno!

Anonimen
Zivjo! Mene pa nekaj zanima in sicer vceraj in predvcerajsnjim sem imela zelo rahlo roza izcedek iz noznice do 2x v dnevu in me zanima ce bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev… Poleg tega mi je ze 2 dni slabo, glava me boli in spika me v spodnjem delu trebuha pa tudi prsi me bolijo… Sicer bi pa M morala dobiti prihodnjo sredo.

Hvala za vase odgovore!

Oila
Imam vprašanje. Jaz imam med menstruacijami nezaščiten spolni odnos in mu pride vame. Spolni odnos sva z fantom imela 5 dan menstruacije. 14 dni pp spolnem odnosu se mi je na hlačkah pojavil najprej rdeč potem pa se rjavo rozen izcedek trajal je od 3 – 4 dni. Ali bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev. Pred tem sem imela glavobole bilo mi je večkrat slabo hrana mi niti ni dišala oz. sem pojedla zelo malo. V teh 4ih dneh ko sem imela izcedek, sem čutila rahle boleč ine v križu in pa zbadanje v jajčnikih ter rahle krče. Zdaj bi morala imeti že tretji dan menstruacijo ampak je ni ponavadi me par dni pred menstruacijo zelo bolijo joške in imam zelo močne bolečine v križu ter močne krče tega pa sedaj ni bilo. Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

Zivjo. Jst sm pa nova tuki. Imam eno zadevo v kateri se ne znajdem najbol in bi prosila za pomoc.
Ze kaksnih 14 dni imam full belga toka -nenavadno. Za menstruacijo je se prezgodi. Pred 2 dnevi sem na perilu opazla v vsek tem belem toku roznate pikice,ki so po nekaj urah kar ulile. Naslednji dan je bil samo se rjav izcedek in konec. Imam ze 2 otroka in to nisem se dozivela. Stara sem 38 let.
Pomagajte…

Hvala , Nia

jaz imam tudi vprašanje. Sem imela v mensteuaciji spolni odnos zdaj pa ne vem če je bila sploh menstruacija ker po spolnem odnosu se mi je začela ustavljat in to se mi še ni zgodilo,

ko sem šla na wc je bilo na rahlo naslednji dan sem še jo imala malo 3 dan pa sem opazila rjavkast izcedek pa boleči prsi mi poveste ali je to nosečnost lp. 

Upam da ste vse vse uredile, na temo vgnezditvene krvavitve pa , ce kateri v bodoce pomaga , jaz sem jo imela in sicer na zacetku kar precej izliv krvi, kot da bi normalno dobila menstruacijo, naslednji dan pa se je ustavilo in je bil samo se malo roznat izcedek ki je po se enem dnevu povsem izginil. Sem pa dostikrat slisala da so imele nekatere samo roznat izcedek ali kapljo in podobno. Od vsake do vsake razlicno. Jaz si nisem delala preplaha za kolicino krvi , ker sem tudi dostikrat slisala da imajo nekatere krvavitve kar dlje casa skozi nosecnost kot bi imele menstruacijo. Razmisljala sem pozitivno in tudi zdaj je zaenkrat v 2. Trimesecju se vedno vse v najlepsem redu. Ob vgnezditveni krvavitvi bi testi ze mogli pokazati, vam pa priporocam first sign in dm trgovine, so zelo zelo zanesljivi in ugodni in se splaca prvo poskusit tega predno delate clear blue. Poceni potesijo radovednost in zivcke 😊

New Report

Close