Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje vgnezditvena krvavitev

vgnezditvena krvavitev

Pozdravljeni!

Menstruacijo sem imela 15.5.2013, ovulacijo 1.6.2013. Spolni nezaščiten odnos sem imela 9.6.2013 in 12.6.2013.

Do sedaj sem imela zadnji 2 leti menstruacije na 29 do 30 dni. Beleženo na koledarju!

Tokrat pa sem dobila krvavitev 13.6.2013. prvi dan malo, dva dni močneje, dva dni rjavkast/temn izcedek in potem vse do včeraj roza na wc papirju. Čeprav bi morala po koledarju priti menstruacija cca. 16-17.6.2013.

A bi vseeno lahko bila morda noseča? Pri prvi in drugi nosečnosti nisem imela po zanositvi nobenega krvavljenja več.

hvala za mnenje;

Pozdravljene,
s fantom sva imela 20.06 nezaščiten spolni odnos, 19. 06 sem imela zadnji dan menstruacije. Danes sem opazila rahlo krvavitev svetlo rdeče barve. Zanima me če je možno da bi bila to vgnezditvena krvavitev, ali pa to nakazuje na kako vnetje ali poškodbo vaginalne stene. Naj omenim še da me je nekaj dni nazaj močno bolelo v križnem predelu, sicer nevem če je tu kakšna povezava. Že v naprej hvala za odgovor.

Najbrž nisi noseča, če si imela spolni odnos takoj po koncu menstruacije. Lahko bi bila poovulacijska krvavitev zaradi padca hormonov.

Pozdravljene! Imam eno vprašanje – in sicer zadnjo menstruacijo sem imela 14. avgusta, s partnerjem sva imela nezaščiten spolni odnos 9. septembra, včeraj pa sem (kakor bi mogla dobit M) opazila močan, vendar čisto svetel, roza izcedek, nič bolečin v trebuhu – ponavadi imam tako močne da dobim drisko in celo bruham včasih – danes pa izcedka ni več. je kaka možnost, da sem noseča, glede na to da sva imela spolni odnos izven mojih plodnih dni, 3 dni pred predvideno M?

Lep pozdrav!Jaz imam eno vprašanje če ima slučajno katera z tem izkušnje!
Jaz sem bila na umetni oploditvi 11.9.2013 danes 16.9 pa imam rjav izcedek,in mi nič ni jasno,bi lahko bila vgnezditvena krvavitev ker za M je malo prezgodaj!Ima katera kakšne izkušnje z tem!Mi pa čist nič ni,nič me ne boli nič me ne mantra tako kot me ponavadi ko dobim M!Ko sem šla na WC sem opazila ta temno rjav izcedek!!!
Če ima katera kakšne izkušnje naj napiše,ker jaz sem čist panična ker nevem zakaj se gre!
Hvala

Prijateljica, ki je bila na IVF je sicer začela rahlo krvaveti po 10. dnevu. Je že mislila, da ne bo nič. Zdaj pa bo mala kmalu stara že 1 leto. Lahko bi bila vgnezditvena. Močno držim pesti, da je!

Hvala za odgovor!Moram povedat da sem 4 dni imela rjavkaste izcedke(zelo malo zjutraj pa zvečer) danes sem naredla doma test z digitalnim Clearblue in mi je pokazalo da sem noseča 😀 v torek imam odvzem krvi,upam da je test pokazal pravilno 🙂

Čestitam! Držim pesti še za krvni test!

Zadnjo M sem imela 14.9. Trajala je stiri dni. Imam dokaj reden ciklus na 28 dni.po mojih izracunih sem imela o tam nekje 28.9. -29.9 . Kaksen tedn po tem so se pokazali znaki obcutljive prsi spikanje v jajcnikih. In 7 dni pred naslednjo M se pokaze neobicajna M svetlo rdec izcedek z majhnimi strdki. Naslednji dan malo mocnejsa vendar samo za en vlozek nato izgine in je samo se rumeno-rjav izcedek.na dan predvidene M ni bilo nic in je se sedaj ni. CB test je bil negativen . Vse kar pocnem je da jem in hodim konstantno lulat,limonce ko sem jih tocila v sluzbi pa so mi zasmrdele ze na dalec aja pa spikanje v jajcnikih oz. Spodnjem delu trebuha se nadaljuje.Ali je mozno da se je prijelo ? Ker s fantom nebi imela nic proti ce se.
Se opravicujem za dolgovezenje. 🙂 hvala lepa ze vnaprej.. 🙂

Aja pa pozabla sm povedal d sva mela glih na dan priblizne SO. 🙂

lep pozdrav prosim za odgovor ze nekaj mesecev si zelim plusek ampak imam neredo m. en dan sem imela sluzast roz izcedek,dva dni pa mocno krvavitev zdaj opazam pa sam mal rjavega madeza.A je to vgnezditvena krvavitev test cb je bil negativen al je mozno da sem n……..drugace imam m 6 dni in zelo mocno ta mesec pa je bla samo tri dni prezgodaj tako kot sem napisala.hvala za odgovor

Če je test negative, nisi noseča. Če si še vedno v dvomih, greš lahko na krvni test nosečnosti.

glede na to, da si šele na sredini ciklusa, oziroma imela menstruacijo pred kratkim, je v vsakem primeru vsaj dva tedna prezgodaj, da bi ugotavljala, ali si noseča, ali ne. test bo še 2 tedna garantirano negativen, če pa si noseča, pa lahko potem po 14 dneh to s testom tudi ugotoviš.

pozdravljeni!

a je možno da sem noseča ?
s mojim fantom sva uporabila kondom in ni počil,vendar mu je prišlo v meni! na koncu je preveril če je slučajno počil ampk je bil cel,čudno mi je le to da je bilo 3 dni po spolnem odnosu neka kot mala krvava sluz(pa nwm točno zakaj) zato zanima me če je možnost da sem noseča.. aja pa mestro se mi je končala od 2 do 3 dni pred spolnim odnosom

prosim za čim hitrejši odgovor

Pozdravljene!
Zadnjo menstruacijo sem imela od 27.6. do 1.7. (naj omenim da menstruacija ni redna, vcasih je ni tudi 2meseca). Danes7.7. pa se mi je pojavila rahla krvavitev rdeco rjave barve. Opazna je na wc papirju in malo na dnevnem vlozku. Naceloma imam zascitene spolne odnose, se pa vcasih zgodi da s partnerjem ne uporabljava zascite vendar ne pride do izliva. Tak odnos sva imela 3dni nazaj. Otroka ne nacrtujeva, ni pa nezazeljen 🙂
Zanima me kaj bi to lahko bilo saj se mi je zgodilo prvic?
Test bom naredila jutri, me pa zelo zanima ce je imela katera podobne izkusnje 🙂
Lp

Zadnjo menstruacijo sem imela 1.8. Tudi ta mesec sem imela nezascitene spolne odnose 13.,17.,21. in 24.dan ciklusa. Ker sem imela prejsnji mesec res boleco menstruacijo in od 17.8 rjavkasto krvav izcedek sem.sla do ginrkologinje, ki mi je natedila test nosecnosti(ce bi bilo kaj prejsnji mesec) ki je bil negativen in mi fala klimicin antibiotike, ces da je vnetje. Vceraj 25.dan ciklusa sem popoldne zacela krvaveti kar me je presenetilo, ker bi menstruacijo morala dobiti sele v cetrtek ali petek. Ne zelim prevec upati, da se je kaj prijelo vendar mi je vse skupaj zelo cudno. Trebuh imam bolj trd,boli me in v krizu in v trebuhu,obcasno mi je malo slabo pa nevem a je vse to posledica vnetja ali sem dobila menstruacijo par dni prej. Je imela katera podobne izkusnje? Vgnezditvena krvavitev naj bi bila bolj blaga..od vceraj do danes zjutraj jo je bilo za cel tampon. Test se mi zdi neumno se delati.

No ta krvavitev je trajala en dan in pol in lahko samo upam, da je bila to vgnezditvena. Test bom naredila v petek, ko naj bi bil najkasnejši dan predvidene menstruacije. Držite pesti:)

Pozdravljene! Jaz imam tudi eno vprašanje 6-7 dan po nezasčitenem spolnem odnosu Sem opazila krvavkast izcedek na spodnijh hlacah in ob tem sem imela krče kot da bi dobila menstruacijo. Krče sem imela 3 dni potem so obnehali. Zdelo se mi malo čudno saj se mi to nikoli še ni naredilo. Naredila sem test in je bil pozitiven, odločila sem se da naredim se drugi test ampak je bil negativen. Sedaj nevem kaj naj si mislim.
Lepo se vam zahvaljujem za odgovore.

No vseeno se je krvavitev nadaljevala ampak je bila še vedno zelo blaga…torej vse skupaj veliko manj kot med normalnimi menstrucijami..3 dnevna krvavitev. Test sem delala danes zjutraj pa je bil negativen. Je mogoče prezgodaj za test?

Pozdravljeni.
V obdobju 5 let sem imela 2 operaciji na levem jajčniku (ciste). Operaciji sta potekali normalno brez zapletov.
Z fantom si že 1 leto želiva otroka.
19.8 so me začela zelo boleti prsa. Dobila sem tudi vrtoglavice.
Opazila sem tudi rjav izcedek. 21.8 sem naredila 2 testa oba pozitivna.
23.8 pa sem dobila menstruacijo, ki ni bila običajna (ni bila močna, brez krčev pa samo 3 dni)..
naj še povem da me prsa še zdaj močno bolijo in včasih imam vrtoglavico.
Kaj to pomeni? kaj naj naredim?
Hvala za odgovor

New Report

Close