Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje vgnezditvena krvavitev

vgnezditvena krvavitev

Kaj pa je za vedeti o tem? Če si noseča? Če si imela menstruacijo potem nisi.

zivjo
jaz imam nek promblem z punco sva imela zasciten spolni odnos kondom ni pociv
ampak menstruacija ji zamuja ze 25 dni nima nubene slabosti ali kaj podobnega samo malo utrjen trebuh in usakanje bolečine v trebuhu in me vseno skrbi bi lahko bila noseca??

Do prvega DM-a se je pa pretežko sprehodit in dat tiste boge 3€ za test?

Sicer pa odgovor…Dr. monkey pravi, da ja.
[img]http://shrani.si/f/3t/DA/4yvPtJPu/monkey-crystal-ball.jpg[/img]

OK, men se meša :)) Lepo pozdravljene vse najprej.

Ampak res meni se meša in ne vem če bom preživela ta dan. Danes bi morala dobiti M, vendar mi telo pravi da je ne bo(vsaj tako glava misli) , glava pa ne ve kaj naj si misli. tisti zdravi del pravi naj neham in dam mir, ker nisem noseča, tisti ta drugi zasanjan del pa sploh ne upa mislit.

Ne vem al mi res psihe pretirava, al kaj dogaja, ampak imam takšne čudne občutke, že od prejšnjega tedna. O vgneznitveni krvavitvi nisem imela pojma, ker iskreno rečeno se nikoli nisem o tem zanimala. V glavnem, od 27.4 pa do konca praznikov sva s partnerjem imela kar nekaj nezaščitenih odnosov (pred tem vsaj 14 dni ne). 3.5. ob 14.58 (ja vem točno uro, ker sem pogledala…ne vem zakaj:))) me je nekaj špiknilo v desnem jajčniku. Tako čudna bolečina, ne huda ampak čudna…ne vem. Zvečer sem na hlačkah opazila krvav madež. In od takrat naprej obsesujem. Dobesedno! Čist preveč. Res pa imam čudne občutke. Npr. po praznikih sem malo začela z dieto, da spravim praznike dol, ampak sem bila preprosto sestradana..komaj komaj sem zdržala. To se mi še ni zgodilo in imam z dietami veliko izkušenj…tudi drugače mi je s hrano zadnji teden čudno, ker sem lačnaaaa kar cel čas :)) Dva dni me je okoli desne bradavice tako čudno ščemelo, po koži, da mi je vsak dotik naredil prav hudo. Potem je bilo ok. Zdaj me prsi bolijo, ampak spet ne tako kot po navadi pred M, ampak bolj cele prsi, ne samo bradavičke. Tišči me lulat precej, vendar imam občutek da me malo peče..kar bi lahko bilo tudi kakšno rahlo vnetje. Boli me križ, kar me ponavadi neha kakšne 4 dni pred M. So še kakšni drugi znaki, ki bi jih lahko povezala z M ali s psiho ali z nosečnostjo nimam pojma…ampak najbolj mi ne da miru tisti rdeč madež na hlačkah. Zadnjo M sem imela 10.4. po navadi jo imam na 30 dni. Saj ne vem kaj želim, morda hladen tuš, da me spravi čez ta dan in še mogoče kakšen 🙂 Ali pa sem samo mogla vse spravit iz sebe 😉

lepo bodite vse in upam, da vam ne deluje psiha tako kot meni :))

To je bila ovulacijska krvavitev, 3.5. si imela ovulacijo.
si že naredila test? Midva sva imela tudi podobno delo za praznike, M pa pričakujem konec tedna. Upam, da je ne bo. Tudi mene grozno bolijo prsi in to cele.

Ne testa nisem delala, ker sem imela rjave madeže na papirju že od petka, tako da sem skoraj bila 100% da ni nič. Danes pa sem dobila M. Zamuda 5 dni….grrrrrr in to lih na mesec, ko se pokaže neka kri, da le človeka dregne 🙂 Ovlacijska krvavitev? To niti nisem vedela da obstaja. Do zdaj je še nisem imela nikoli. Sem napisala že v eni drugi temi: tokrat sem imela M na 35 dan, drugače imam na 30. Kdaj je torej naslednja ovulacija? Nisem nikoli spremljala…saj verjetno jo čutim, amapk nisem nikoli posvečala neke pažnje…zdaj pa bi a ne 🙂

Pozdravljene, opisala vam bom svojo situacijo.
Z menstruacijo sem končala nekje 4.5.in imam redne menstruacije. Nezaščiten spolni odnos sem imela 18.5. Čez en teden 25.5. sem dobila svetlo roza izcedke, in so trajali do 1.6. sicer ne znam glih opisat včasih so bli svetlo rjavo-roza ali celo blago rdeč. Tega je bilo zelo malo, oz. se je opazilo na robčku. Menstruacijo bi morala dobiti 30,31 in imam vedno zelo močne krče, kar pa zdaj nisem imela nič. Ali je možno, da bi šlo za vgnezditveno krvavitev?
Hvala za odgovor ; )

Pozdravljene,

ali je možno, da je prišlo do vgnezditvene krvavitve, če sem imela prejšnjo menstruacijo 10.5., odnos 17.5., sedaj pa sem dobila menstruacijo 4.6.?
Zdi se mi čudno, da sem jo dobila 6 dni prej, saj mi po navadi vedno zamuja in me spremljajo močni krči. Ta menstruacija se mi zdi sicer običajna, vendar pa je prehitra in nimam nikakršnih bolečin.
Upam, da mi lahko z vašimi izkušnjami malce pomagate 😉

hvala za odgovor 😉

lep pozdrav punce!
upam da mi bo katera lahko pomagala..zmeraj sem imela redno menstruacijo na 28 dni..z fantom delava na otročku. ZM je bila 12.5.trajala je 6 dni..vmes sva pridno telovadila. sedaj se mi je 2.6.pojavil rjav izcedek,ki sem ga opazila samo ko sem se obrisala.trajal je do torka.v torek se je krvavitev povečala vendar brez krčev je bila rdeče rjave barve kot menstruacija..trajala je do srede zvečer nato pa zopet rjav izcedek v petek pa nič več.. v soboto ko bi morala dobiti menstruacijo po 28 dneh pa od nikoder..veliko zvijana.v nedeljo nobenih bolečin več..mogoče rahle bolečine v križu in malo napete prsi..danes je stanje isto..testa ne upam delati ker se bojim razočaranja-imela že ss in si srčno želiva otročka:)ali je katera imela podobne izkušnje?če je kako se vam je izteklo. ginekologinja mi svetuje naj počakam ta mesec če bo menstruacija prišla.
hvala vam za pomoč in odgovore!

Ne razumem takih infantilnih vprašanje. Testa ne upaš delati, da ne boš razočarana? A tu gor pa upaš spraševat? Otročje do kraja.

mislila sem da ne bom razočarana,da bo zopet negativen rezultat.ker se že pol leta trudiva in vmes sem imela že ss:(tako da ne mislim nič slabega s tem,mislila sem le če je katera imela podobne izkušnje,znake..kako se ji je izšlo.ker se mi je prvič to naredilo. in ja test je najlažje delat vendar je po toliko časa vsakič težje sprejeti negativne rezultate..

Midva sva se matrala 5 let, bila na večih IVF postpkih da je uspelo, zato mi ne govori kaj pa kako.
Ne razumem kaj boš profitirala če izveš tu gor za izkušnje? A če ti ena reče da je imela isti primer in bila noseča, boš šla že voziček kupit ali kaj?
In če ti druga pove, da s takim problemom ni bila noseča boš kar verjela?
Test boš mogla delati če boš hotela izvedeti na čem si.
Kar se pa znakov tiče: psiha dela, verjemi.

vse lepo in prav..ne ne gre se zato ker sem itak naročena čez mesec dni pri ginekoliginji in bo tam preverila kako in kaj se dogaja. vem in vrjamem da psiha dela..zato pa čakam do konca meseca,če bo pa kakšen očiten znak da bi bila noseča pol bom pa že delala test..mislila sem pa kakršne koli izkušnje glede krvavitve.ne samo o nosečnosti.če je katera imela podobne znake in kateri koli problem?ker se mi je prvič to naredilo in res mam menstruacijo vsakič redno. na uro..samo zato..ne iščem pa nobene garancije,ker ima vsaka ženska drugačne znake in drugačne poteke nosečnosti..

Sem v 21. tednu, krvavim pa že 6. tedna vse do danes. V 7. tednu je bila krvavitev kot pri močni menstruaciji. Vse je možno.
Pomaga samo, če narediš test in se prepričaš

hvala astrid..vem da je test najboljši sam sem se odločila da bom vsaj 2 tedna po izostanku redne menstruacije če bojo kakšni znaki test naredila..ker vem da res lahko vpliva psiha. imam pa že 2 testa kupljena,samo čakam na kakšne znake da se kaj spreminja.ker ko sem v prvo zanosila so me prsi zelo bolele,vendar je na žalost prišlo do ss v 7 tednu,sedaj imam pa samo napihnjene prsi,brez bolečin,pa malo bolečin v križu..in krvavenje 9 dni po ovulaciji.ampak samo 2 dni.preh pa rjavi izcedek in za tem rjavi izcedek 2 dni.ko bi morala priti redna menstruacija je pa ni bilo.

Potem pa še počakaj in upaj na najboljše…
Zase lahko povem, da nisem imela nobenih posebnih znakov tistih 10 dni, ko sem čakala na menstruacijo. Bilo mi je rahlo slabo, vendar pa sem bila takrat na antibiotikih zaradi sinusitisa in se nisem preveč obremenjevala.
Če vama je v preteklosti uspelo zanositi, imata veliko možnost, da uspeta. Poznam več podobnih primerov.

Midva sva se matrala več let, nikoli ni bilo nič, imela neuspeli IVF postopek, potem pa sem zanosila spontano. Presenečenje je bilo res veliko. Vendar pa so se že takrat pojavljali krvavi izcedki, ki se me še kar držijo.

Žensko telo je res zapleteno….

astrid hvala za lepe želje..tudi tebi želim srečno nosečnost še naprej,in ja upam da bom tudi jaz sedaj drugi mesec brez menstruacije in bom potem končno zopet ugledala +:)ker za ta krvavi izcedek ne vem ali je bila ali ni bila menstruacija. ginekologinja je rekla da naj ta mesec počakam pa se bo videlo,zato pa tudi testa nisem delala,ker je rekla da se lahko menstruacija zaradi hormonov skrajša in prehiti za teden dni:( v srcu pa upam da je bila to vgnezditvena krvavitev in da zato ni bilo potem redne menstruacije:) srečno nosečnost in brez zapletov ti želim:)

Tudi jaz držim pesti zate!

zivjo. moja zadnja M je bila 26.12.2012. nosecnost je potrjena s vec testi, orvi ultrazvok sele naslednji teden… vceraj sem imela blago krvavitev. opazila na wc papirju… potem vse ok ampak danes zjutraj isto. kaj bi blo?

Hej!

Imam en problem in ne vem kako naj si razlagam vse skupaj, zato bi bilo zelo zaželeno če ima katera kakšno dobro razlago. in sicer pred 3-mi dnevi se mi je končala menstruacija po menstruaciji sem imela spolni odnos z partnerjem in danes sem kar naenkrat zaučitila da je nekaj narobe, šla sem na wc in ugotovila da krvavim, v izcedku vsaj mislim da je bilo nekaj tkiva. in sedaj res ne vem kaj bi bilo lahko narobe ker sicer jemljem kontracepcijske tabletke in nikoli poprej nisem imela nobenih težav. sicer sem x pozabila vzeti tabletko vendar ne 12 ur prepozno je bilo manj. prosim če ima katera kakšno dobro razlago zaželjeni odgovori.

Hvala

New Report

Close