Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje vgnezditvena krvavitev

vgnezditvena krvavitev

Če si imela 1. dan M 19.6., si imela okoli 3.7. ovulacijo, zelo verjetno 8.7. vgnezditveno krvavitev, 16.7. pa verjetno pričakuješ M. Počakaj še kakšen dan in naredi test.

res ti hvala za odgovor! Bom počakala in nato naredila test

Pozdravljene.
mi lahko katera pomaga in sicer m bi morala dobiti 18.8 ampak je ni bilo 21.8 sm dobila roza izcedek samo en dan nato še 25.8 ali to pomeni da sm mogoče zanosila,kajti s partnerjem že dolgo delava na tem pa ni nič.upam da mi bo katera znala odgovoriti hvala vsem

Draga Naty222
Čisto možno je da si zanosila…priporočam da narediš test, sej ti bo zdej že pokazal.
Vso srečo 🙂

mam eno vprašanje, namreč zadnjo menstruacijo sem dobila 5.8., nato pa sem 2.9. na hlačkah opazila majhen rjav madež, pomislila sem da sem jo spet dobila, ker imam menstruacije neredne, vendar je vse ostalo samo pri madežu.naslednji dan sem začela jemati tableteza preložitev m ker sem naročena za laparoskopijo 13.9., vendar so se mi ti madeži pojavili še 6 in 7.9. kaj pomeni da imam vgnezditveno krvavitev ker testa še nisem naredila?

ne vem bibac….toliko je lahko razlogov, sej praviš da imaš neredne menstruacije….sama veš, če si imela nezaščiten odnos, je možnost da si zanosila….počakaj še par dni, pol pa test naredi, če ne bo še nič….
srečno!!

mah, zopet ni nič, test je pokazal -, ma obupala sem, po stotih pregledih in laparoskopiji ki me čaka, v katere učinek ne verjamem več, sem obupala da še kdaj postanem mamica, še posebej če srečujem 5, tudi 8 let starejše znanke s trebuhi in se vprašam zakaj one ja brez problemov, jaz pa nič s temi bednimi cistami…umikam se iz tega zdravljenja ker stane preveč živcev, zdravniki pa itak ne ukrenejo nič ker si zanje samo številka.vsem drugim s podobnimi problemi pa več sreče kot jo imam jaz.

Koliko časa po ovulaciji naj bi test pokazal nosečnost?
Imam namreč zelo neredne menstruacije in ta mesec sem s testi ugotavljala ovulacijo. Šesti dan od tega, ko mi je prvič pokazalo ovulacijo, sem imela zvečer malo krvavega izcedka, naslednji dan pa nič več. Ali je možno, da bi šlo za vgnezditveno krvavitev?

pozdravljene. jaz bi vam rada opisala svojo situacijo in lepo prosim če bi mi katera znala pojasnit..
2 dni po zadnjem dnevu menstruacije sma mela z fantom nezaščiten spolni odnos . čez 3 dni sem začela krvaveti kot da bi ponovno imela menstruacijo. to je trajalo 3 dni in prenehalo. 10 dan po odnosu pa smo šli k sestrični na neko čagico in sem spila malo alkohola.ponoči sem vse zbruhala. čez 4 dni sem pokadila 3 cigarete in sem ponovno začutila hudo slabost z pritiskom v glavi ter ponovno izbruhala vse kaj sem tisti dan jedla. je možnost da je tista krvavitev po odnosu bila vgnezditvena? je možnost da sem noseča? za test se mi zdi prehitro ker je še nekje 8 dni do naslednje M.
hvala da odgovor 😉

Pozdravljene,
naj povem da si s partnerjem že nekaj časa prizadevava imeti otroka. V lanskem letu to ni uspelo, najprej je bilo vse v redu z obema, nakar so meni našli velik miom (5x5cm), ki so ga operativno lani septembra odstranili. Po operaciji mi je ginekologijnja svetovala, da vsaj 6 mesecev ne zanosim. Po pregledu januarja letos, pa je rekla, da se je vse lepo zacelilo in da lahko ponovno delava na tem, da kmalu zanosim. Sedaj pa sem tam, kjer nastopi moje vprašanje. Zadnjo menstruacijo sem dobila 20.1., včeraj pa sem zasledila rjav madež, ki se je pojavil tudi danes. Ko sem se umila, sem iz nožnice sprala še nekaj rožnatega izcedka. Ker imam ponavadi menstruacijo med 28 in 32 dni, se je to pričelo 25.dan cikla oziroma 6 dan po zadnjem spolnem odnosu. Ali je možno, da je to vgnezditvena krvavitev?? Naj še povem, da sem v času ovulacije jemala antibiotik amoksiklav, nekatere pa pravijo, da to zmanjšuje možnost zanositve.
Vem, da naj počakam do predvidene M in naredim test, vendar bom vseeno hvaležna za kak vaš odgovor ali izkušnjo če je to vgnezditev ali posledica česa drugega.

hvala za odgovor 🙂

iikjk

prosim , če mi lahko katera kaj svetuje ..menstruacija mi je zamujala 5 dni , v torek sem opazila manjso krvavitev roza barve ..v sredo in cetrtek manjse krvavitve z strdki danes -petek pa tudi manjse krvavitve ..ponavadi imam menstruacijo 6 dni in predvsem prvi dan zelo močno toda tokrat ni bilo …je mozna vgnezditvena krvavitev !! ??? prosim za nasvet ………

Po moje ne.

Test reši dilemo.

test sem delala je bil negativen….

Žal. bo pa naslednji mesec. 🙂

zdravo.

pred 10 dnevi sem imela nezaščitene splone odsnose in sedaj krvavim.Kj naj bi to pomnilo?
M p komaj dombim čez 17 dni.

Pozdravljene.

Z partnerjem se že dolgo trudiva zanositi. M dobim vsakič na 26 do 27 dni. Tokrat sem jo dobila na 28 dan, ampak je drugačna, m je bolj svetle barve, običajno je temno rdeča in zraven močni izcedki-koščki, sedaj pa svetlo rdelča in ni tolk močna…

Hvala za odgovor.
[code]

[/code]

kakšno pa je sploh vprašanje? Ali si noseča? Bom zvečer v karte pogledala pa ti javim….mislim…….

Pozdravljene dame 🙂 !

Prosila bi vas za majhno pomoč…
Tabletke sem prenahala jemati lansko leto, in imava z partnerjem nezaščiten odnos, saj se trudiva za otročička. Pred enim tednom sem rahlo karvavela, ampak samo za nekaj minut. Po tistem tednu sem imela močne glavobole in slabosti, jem zelo veliko količino hrane.Teden kasnej pa sem dobila menstruacijo.

Prosila bi za odgovor, če katera kaj ve o tem..

Lp =)

New Report

Close