Najdi forum

velika p****

tenx ej!!!
ja jz sm tud 18….problem pa je v tem da pri ginekologu še nism bla!!!ne vem no..nekak strah pa to..pa nkol ni blo potrebe..sam itak imam oz sem imela namen it ko dopolnim osemnajst….zato bi ti bla pina zlo hvaležna če se še kaj več o tem pozanimaš pri svojem ginekologu!!?
pozdravček
ps.pina a te kej moti pri vožnji s kolesom na teh trdih “zicih”??

Waste of money .. zakaj si jih nebi obrili kar doma .. mogoce s pomocjo fanta? Pa se latno domislijo lahko uporabis 🙂

Dobra odlocitev! .. Le kaj, ce bos dobila fanta, ki mu bo pa ravno taka lepoticka vsec …

Pozdravljeni, punci!
Ko sem prebrala vajino stokanje zaradi prevelikih malih sramnih ustnic, sem se spomnila, da so tudi moje kar velike, saj kar visijo ven iz velikih. Pa kaj zato! Tudi nesimetrični sta, leva je opazno večja kot desna. Pa kaj potem! Moji ljubimci se ne pritožujejo čeznje, pravzaprav jim je všeč, da so takšne kot so. Redno se brijem, sedaj tudi posončim in uživam v orali. Torej, ne se obremenjevati z velikostjo malih ustnic, temveč uživajta v sladkostih, ki jih nudi življenje!

Bravo, res si lepo napisala. Si kar predstavljam, kako to izgleda pri tebi. Škoda, da si samo predstavljam.

ampak jaz imam velike tudi “velike” sramne ustnice!!!!:(((

Nisem prebral vseh postov, ker se mi ni dalo. Samo ena stvar, pa zakaj se le obremenjuješ s tako stvarjo, ki je čist normalna, si upam trditi pri večini fantov, zaželena, dodatno vzburjajoča zadeva. Bodi srečna.

Ma dej ne se sikirat to je ful dobro !!!
A veš kako je to dobro ko ti mojega korenjaka porinem v tvojo p****,tvoje sramne ustnice pa ga objemajo in nežno drgnejo,vecje so boljše je!!
Hej res se ni treba sikirati to je res ful dobro in mislim , da nas fante še bolj rajca !!

Dej mi odpiš na moj mejl bova še kakšno rekla…

LP J

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close