Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Velik minus za Baby -center

Velik minus za Baby -center

Ljubljančanka!
Lepo te prosim ne hodi več v BC in prihrani lepo besedo prodajak za nekoga ki si to zasluži. Ne za en snob(če sem že slengovska) in tudi tolk zelo mlada nisem, da ne vem da kakeršen odnos daš takega dobiš nazaj. Če ne pa prodajalkam povej svoje mnjenje in tisti ki te je razjezila, ne pa kar povprek nekaj govort. Jaz dobro vem kam nosim svoj denar in komu, in čudno da morjo drugi plačevat za tvje napake, ob tem se ti pa še prijazno smejčkat. Hvala bogu da ne povedo kaj mislijo naglas. ti pa jaz. Pa mogoče sem nesramna, kar ni moja navada, ampak kar je pa preveč je pa preveč. Sem pa dobila občutek da drugam sploh ne hodiš v trgovine saj za druge nimaš mnjenja. Kako to? A so tolk fajn in zakaj pol ne hodiš tja?Al so še slabše vsaj zate, kar me ne bi čudilo!
Lep dan

Ojej ojej..tebi se pa vidi da si še mlada….

Se sicer strinjam, da so v baby centru nekatere prodajalke cepljene proti prijaznosti in hitrosti, vendar me moti tole skakanje na spelo… zaradi njene maldosti ?!In če bi kakšna napisala tebi kk, uf se pa vidi da si že zelo stara. Po tipični starostni “modrosti” namreč zveni ta izjava, ki si jo zapisala. In ce je mlada si ne zasluzi podati mnenja? Morda je nekoliko prevec napadalno nastopila, vendar ima v enem bistvu zelo prav; lepa beseda lepo mesto najde. Pogosto prijazen odnos doseže pogosto veliko več kot skakanje v luft preden se dialog konča.

Lp Naja

Zdaj pa mene zanima, kaj je naprimer z Jutranko narobe? Je zelo dobra blagovna znamka in trgovina in sem za razliko z nekaterimi, zlasti uvoženimi izdelki drugih novodobnih trgovin, z izdelki Jutranjka zelo zadovoljna.

Pa kaj vam je ženske. Dejstvo je, da se po raznih trgovinah, tudi otroških, sprehajajo različni ljudje, takšni, ki so zadovoljni in takšni, ki so večni nezadovoljneži in temu primerno se obnašajo tudi trgovke. Naredi se neka zrcalna slika, bi rekla. Nihče ne bo grdo odpravil kupca, če bo prijazno povprašal za pomoč in nasvet. Meni se kaj takega zgodi zelo redko.
Če pa gre človek že apriorij v trgovino zato, ker so tam ljudje, ki so zato plačani, da jim mi težimo in morimo, potem pa verjetno ne bo pokasiral prijaznosti prodajalk, če razumete, kaj hočem povedati.

Je pa res, da nekatere trgovke nikakor ne bi smele opravljati svojega poklica, saj nekaterim (na žalost mlajši generaciji, po mojih izkušnjah) že na obrazu piše, da bi bile stokrat raje kje drugje, ne pa stregle nam, nebodigatreba kupcem.

Mimika

Oznaka “mlad” ni vedno negativna ampak ima čisto svoj pomen.Če ga ne razumeš boh pomagaj.lp

Trgovka ki ima kaj soli v glavi bo tudi nesramno stranko odpravila na “nenesramen ” ali bolje rečeno inteligenten način.
Vemo pa kakšen iq imajo povprečne trgovke…
pa brez zamere nekaterim ..govorim o povprečju….
lp

Tole vse skupaj je ratal kreg med nami in ne služi več namenu. V BC res nekaj ne štima! Prodajalke so totalno neseznanjene z robo, ki jo prodajajo, da o obnašanju niti ne govorim. Tudi sama imam zelo veliko negativnih izkušenj, so pa tudi pozitivne! V Lj v BTCju je ena zelo prijazna in ustrežljiva starejša gospa svetlih las in sem zelo vesela, če naletim nanjo. Pri njej se kupec res počuti kot kralj, pa še polna je koristnih nasvetov.
Tudi spodaj na vozičkih je ena prijazna mlada dama, tudi svetlih, a dolgih las, ki je zame poklicala veliko telefonov za en del za voziček in me nato obvestila domov.
Moja najbolj slaba izkušnja pa je bila, da so mi prodale poganjalec 1 dan preden je bil v akciji za več kot enkrat višjo ceno, čeprav sem jim povedala, da se ne mudi in imamo RD šele čez 3 tedne. Drugi dan so rekle, da za akcijo niso vedele(mimogrede to je bilo pozno popoldne, okrog 7h), kdo koga farba?!
Ko smo kupovali kolo, smo ga želeli tudi sprobati. Jasno, niso vsi sestavljeni, ampak ker njihov serviser dela do treh, ga je mož moral tam sestavljati kar sam, prodajalke pa roke v pas, čeprav smo ga naročili 2 dni prej.
Je veliko dobrih in slabih izkušenj. Mislim pa, da bi se z malo dobre volje dalo urediti vse. Prodajalke naj pošljejo na kakšen seminar o obnašanju do strank in kakšnega o tem, kaj sploh prodajajo! Pa nasmeh na obraz, kar največ pomeni.
Za Špelo pa tole, če je res toliko pritožb, nekaj ni v redu. Ne glede na tvoje mnenje!
Držim pesti, da se bo kaj izboljšalo
p.s. Ariel je glede odnosa do strank veliiiika konkurenca, da o njihovem ažurnem in mnogokrat brezplačnem servisu na govorim!

Pritožb je npr. 50, od tega niso vsi kupci BC. A veš koliko strank pa ima BC na dan? Pa saj nima smisla, dobro da moja generacija drugače razmišlja od vas in da bomo mladi drugačne stranke.
Molka me pa zelo zanima kakšno izobrazbo imaš ti, da imaš višji IQ od prodajalk. Katastrofa kako “starejši ” razmišljate. Sram me je.

Ja, tista punca s čopom na oddelku z vozički in avtosedeži je enostavna krasna: prijazna, temeljita in obvlada!!!

Saj te je lahko.
pa lp

Ja zaradi takih kot si ti. Pa bi moglo tebe bit, da žališ prodajalke. Čepra pomota veš, jaz nisem , dalm sam prek študenta, drugače pa študiram.

Uf, kakšna žolčna debata se je razvila.
Ne strinjam se sicer s Špelo, ampak Molka, tale tvoja pripomba glede IQ, je pa čisto mimo. Pa še nekaj: verjetno je ob 8h na nesramnega kupca lahko odreagirati kulturno, morda tudi na tistega ob 9h. Ko pa se ti pojavi že ne vem kateri, si gotovo misliš svoje. Vsaj jaz bi si.
Drugače pa: prodajalke bi morale biti prijazne, predvsem pa bi se morale spoznati na stvari, ki jih prodajajo. In mislim, da je to pri nas na splošno največji problem.

Očitno si se odločila, da boš tu naredila “revolucijo”, – na žalost ti uspeva ravno nasprotno. In s tem, ko misliš, da se poteguješ za svojo mamo in ugled celotnega BC, tudi dosegaš ravno nasprotni učinek….Večina postov izraža nezadovoljstvo z njihovimi storitvami…..Seveda, še enkrat povdarjam – so svetle izjeme!

Verjetno bi bilo bolje, če bi svojo energijo ki jo tu tako “velikodušno razdajaš” , raje usmerila in posvetila čemu drugemu……Svojem otroku, študiju in nadgrajevanju znanja, samokontroli……Kajti bistva še vedno nisi ali pa nočeš razumeti…..Pa saj je vseeno, boš ko boš starejša, izkušenejša in zrelejša, boš z leti razumela tudi to, kar ti večina želi sporočiti!!

Vendar iz vse te debate lahko povzamemo, da Baby center res nima zdrave poslovne politike…..vse od dna proti vrhu piramide…..

Lep dan !

Živjo,

to, o Arielu in njihovih prijaznih ter uslužnih prodajalkah se absolutno strinjam. Ko smo kupovali voziček, smo šli informativno v več trgovin in seveda tudi tja: več kot pol ure si je ena mlada trgovka vzela za nas. V Baby Centru nas pa najprej nihče ni povohal, potem pa sem morala prodajalki sama zastavljat vprašanja, saj je povedala samo, katere znamke vozičkov imajo pri njih.

LP,
Tadeja

O človeku veliko pove že sam slog pisanja: Špela, le oglej si, kar je napisala Ljubljančanka- veliko strpnosti je v njenem pisanju, kar o tebi ne bi mogla reči …

Pa brez zamere.

LP,
Tadeja

Špela,pa saj ti nihče nič noče! Ravno tako pišeš, kot da te napadamo!

Ljubljančanka pa do prodajalke ni bila nesramna in je sama pobrisala tla. So take in drugačne prodajlake, je pač onanaletela na neprijazno.

LP,
Tadeja

pa Špela a ti res ne dojameš da si edina tukaj, ki zagovarja BC??????
sploh pa sama spadam v t.i. ‘mlajšo generacijo’ mamic – torej sem morda celo tvojih let… pa vseeno razmišljam tako kot večina – samo iz enega razloga – ker take izkušnje dejansko imamo- pa ne samo tiste ki smo na forumih!!!!
to, da ima BC ogromno prometa – ja, kaj pa vem… jaz še nikoli nisem padla v kako blazno gužvo, verjetno pa jim gre dovolj dobro, saj imajo pogodbo z ministrstvom za dobavo tistih ‘bajnih paketov A,B,C,D’ o katerih zadnje čase tudi ni veliko dobrega slišat…. po moje jih samo še to drži pokonci…
sicer pa smo zdaj v EU in srčno upam, da kmalu pride kaka fajn konkurenca, ki jih bo morda zbudila in jim povedala, da take prodajalke – nepoučene, nevljudne (seveda obstajajo izjeme) pač ne spadajo v neko trgovino prijazno stranki…
Eno vprašanje špela – a se ti rada vračaš v trgovino kjer si bila ignorirana, nisi dobila informacij in si se počutila kot da bi bilo boljše da te tam ni???? tak priokus namreč meni pušča obisk v BC… a zakaj še hodimo tja?? samo zato, ker imajo še vedno edini največ izbire na enem mestu…..

p. s. Tisto o mladosti se pa strinjam- zakaj bi jemali mladost negativno? Zakaj naj bi nekoga, ki zapiše svoje mnenje tako kot Špela, takoj označili za mladega? Prav lahko bi bil tak človek tudi starejši. Prijaznost, strpnost in podobno niso samo odlike starejših …

LP,
Tadeja

Ojla,

meni so oblačilca pri Jutranjki zelo všeč- imajo pestro izbiro barv in so kvalitetno izdelana.

ciao,
Tadeja

Špela, glede IQ-ja prodajalk se strinjam s teboj – zakaj bi morale prodajlke nujno imeti nizek IQ?! Veliko bolj je pomembna prijaznost- ta pa nima nič opraviti z IQ-jem- saj v ožjem smislu ne.

LP,
Tadeja

New Report

Close