Najdi forum

Pozdravljeni!
Tudi jaz prosim Ajdo za naslov oz. tel. številko. Ostale pa, prosim, če mi lahko napišete kakšen naslov za dobro vedeževalko oz. jasnovidko iz Primorske.
Hvala in lep pozdrav!
[email protected]

Draga Dajana
Si iz Ljubljane in praviš, da te mika, da bi šla k vedeževalki, rada bi imela, da bi vedeževalka bila iz Ljubljane. Povem ti, da eno vedeževalko poznam iz Ljubljane oz. veliko jih poznam ampak ta vedeževalka je po mojem mnenju zelo dobra. Sedaj ti bom pa dala njen naslov in tel:01-283-40-38- ime ji je Marjete Erbežnik pa veliko sreče upam, da boš zadovoljna L. P. mandarina

Živjo Tia
Si iz Ljubljane in bi želela, da greš k vedeževalki v Ljubljano, ti bom povedala kateri vedeževalki bi te priporočala, ki je zelo dobra in mislim tudi zelo znana to je Marjeta Erbežnik
tel : 01-283-40-38 upam, da boš zadovoljna pa srečno marelica.
.

lansko leto sem bila tako zaljubljena da sem prav “padla” na linijo 090:(tel. stroski so bili obupni! kaj pa danes lahko recem ? nic se ni uresnicilo , od vseh tistih napovedi po telefonu :(( nazalost in zato neverjamem vec u to , ker menim da je USODA ,in kar ti je zapisano ob rojstvu temu se ne izognes, tole vedezevanje preko linij je pa bolj buzines kot ne ? vem pa da obstajajo one prave vedezevalke do katerih je tezko priti in so dobre.za 1x sem se odrekla videnju vnaprej, naj se zgodi kar se mora pa lep pozdrav

Draga Ajda

Ja, tole si pa ful lepo napisala. Res, tezko je po mojem najti nekoga, ki si zasluzi biti prerokovalec. Najbrz je to res lahko samo nekdo, ki pokaze to s srcem in ta gospa, kakor si jo opisala to je. Pa te res lepo prosim za njene podatke. Pisi mi na naslov
[email protected]

Me zanima, kdaj bo poletje. Hvala ti ze vnaprej Ajda.

Spoštovani, prebiram vaše debate o vedeževanju, pa me zanima kakšne izkušnje ima kdo izmed vas o jasnovidcu ZVENU iz Dekanov, oziroma imenuje se še VIRZENSKI, ZVEZDNI SEL, ali Rudi Kafol
in drugič DANNY ….

Lepo pozdravljeni !

New Report

Close