Najdi forum

Večna ljubezen

Veš moja bivša mi je na sliko zadaj napisala “VEČNO TVOJA (in ime)”, in ta večnost je trajala točno 6 mesecev. Jaz pa zdaj še po sedaj 12 letih mislim nanjo.
Verjamem, da večna ljubezen obstaja, ampak ta večnost ima različen rok trajanja.
Upam, da razumeš…
LP Jack

samo tole… bodi naraven, preprost kot si v življenju.. delaj to kar čutiš in imela te bo rada še naprej… pa obilo ljubezni vama želim….

Ojla! Tudi sama imam fanta, ki ga neskončno ljubim in bi rada preživela z njim preostanek svojega življenja.Razumem kaj čutiš in vedi da nisi edini. Da, punce smo zelo vesele majhnih pozornosti. Ni rečeno da mora biti darilo veliko ali dragoceno, meni pomeni največ če je dano iz srca….npr.lizika. Jaz ti želim ogromno sreče. Resnično upam, da bo vajina ljubezen večno cvetela – kot rožica. Le negovati jo je treba…..

pa pa

Jaz tut mislim, da punci ne smeš dat vedet da si preveč ustrežljiv. Nobene ne mara copate. Če boš kaj mislil da imaš prav kar na dan z besedo. Imeti moraš svoj JAZ.
Iz izkušen govorim. Preveč sem jo razvadu in nakoncu je to začela izkoriščati…

Pozdravljen!Jaz iz svojih izkušenj vem,da rada prejmem v dar kakšne vrtnice ali kakšno malo pozornost,kot so:bombonjere,čokoladice,plišaste igračke(na te se večina punc zelo pali)…Da jo imaš rad,ji moraš to velikokrat izpovedati,ker to rada sliši.Povej ji,kaj čutiš do nje,kaj je pri njej drugače,kot je bilo pri ostalih.Če te ne želi izkoriščati oziroma te premalo kot praviš,ni s tem nič narobe.Tudi sama rada vidim,da fant ne troši venomer na meni.Svetujem ti lahko,da pojdeta velikokrat v naravo,kjer je najlepše.Pojdita v zoo;na kakšno primerno zabavo;na staro mesto oz. na mesto,kjer sta se prvič spoznala ali poljubila;pojdita tudi na vajino skupno željo ali na željo nje…Skratka uporabi domišljijo in vklopi malo možgančke ter jo preseneti.Bodi pa strpen!Veliko sreče ti želim 🙂

pusti to prasico ce pa bos cez cajt itak skuzu da te kurbe vse izkoriscajo!!!!!!!!!!boli te kurac za te nagravzne parazite-babe!!!!!!!

ojla!to je lepo slišat da ma fant tako rad dekle in da bi za njonaredil vse.ja dekleta imajo rada da jim fan izkazuje pozornost pol vsaj vemo da nekaj čutite do nas. glede lepih kotičkov v sloveniji, bi ti pa svetovala da jo poleti ko je čas za kopanje pripelješ v belo krajino na kolpo.pr nas imamo kar nekaj krasnih kotičkov za zaljubljene.tu bosta imela mir,nobeden vas nebo motil,tko da bosta uživala oba!
lep pozdrav !!!!

Pusti času časMusich je pisal/pisala:
>
> Jaz bi pa rad slišal vaša mnenja. Imam punco ki jo imam zelo
> zelo rad in mi je nekaj posebnega. Imel sem že vse sorte
> ljubezni ampak mislim da je ona nekaj posebnega in bi rad z
> njo preživel svoj life. Res je da sem še mlad ampak bi rad
> bil the best zanjo!!!
> Kaj imate dekleta rade glede fantov??? Morda kakšen nasvet
> kako bi ji res bil cool??? Vem da boste rekle bodi kar si
> samo mene zanima več glede tega.
> Vam je všeč če vam fant izkazuje pozornost in vam kupi rože
> in kakšna skromna darilca??
> Recimo da je fant pripravljen vse storiti za vas, do kakšne
> meje bi to izkoristile??? Jaz sem sigurn da me moja punca ne
> izkorišča, ubistvu morda celo premalo in mi ni ničesar težko
> narediti zanjo. Kje v Sloveniji so lepi kotički kamor gre
> lahko par na izlet???? Hvala za odgovore. LP

NO! Takih fantov se manjka!! Super si! zdaj pa odgovor, oz.moje mnenje!! punce (oz. jst) mam rada če mi fant kupi kakšno majhno darilce – plišaste igračke(naprimer). Ampak ne za kakšno posebno priložnost, ampak kr tko mal, ker me ma pač rad. to pri njem ful cenim!
Kar tako naprej, sreča je zagotovljena!!! Lep pozdrav!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close