Najdi forum

Vase mnenje o…

Zanima me kaj si mislite o piercingu tam spodaj?
Ali ga kdo ima?
kako Vam zgleda
in kaj si mislite o tem?
MIslim da tega ne pocnejo v Sloveniji, ce pa mi lahko poveste kje?
Glede tega posega v tujini pa me zanima ce obstaja kaksna starostna omejitev?

Ja pa se nekaj ker si barvam lase na rdeco ze nekaj let in ne maram zgledati dvobarvno si barvam tudi muco ze kaksno leto. DO sedaj nikoli nobenih Tezav! kar naenkrat pa alergija! MI lahko kdo priporoci kaksno barvo pove kje se jo dobi in koliko stane?

ej brigita..kar se barvanja muce tiče, to prvič slišm in ti predlagam da si jo raj pobrij kot pa da si jo barvaš 🙂

kar se pa piercingov tiče tm dol al pa kjel kol drugje se pa men ne zdi to ne lepo pa še zelo boleče more bit vse skupi…

Se tud brijem sam cist gladko povsod mi pa ni vsec mam rada tko tud en mini rdec trikotnicek-drgac pa hvala za mnenje
pa sej ves 100 ljudi 100 cudi

moja punca je imela tudi tak problem ko sem ji lizal muco sem imel rdec jezik..
slo mi je na zivce tako da sem muco kar pobril z zobmi..

Imaš prav, da si pustiš rdeč trikotniček, to je bolje, kot čisto gladka koža, predvsem, če imaš velik ščegetavček. Tako ostane diskretno zakrit. Kar se raznih obročkov tiče tam spodaj, pa mi niso všeč. Sem jih že videl v savni, ampak mislim, da bi pri seksu bili zelo moteči.

kot si rekla, 100 ljudi 100 cudi… Probaj v LJ pri Johnu na Trubarjevi, ali pri Toniju na Petkovškovem (al neki tazga) nabrežju. Oba delata orenk piercing, ne tko kot v kozmetičnih salonih… Samo še en nasvet: Pri Johnu zelo pazi kaj boš blebetala, ker je blazno prepotenten in občutljiv tip. Ampak je pa mojster v svojem fohu. Nekaj osnovnih stvari moraš sigurno vedet preden greš k njemu. Pa LP

v nemčiji to sigurno počnejo, pod zasebno pa ti povem kje.

če te zanima mi piši po e-mailu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close