Najdi forum

Maca..lepo, da si bila poštena…in vsem tistim, ki tako zatrjujejo, kako ne bodo nikoli varali:ponovimo tale forum čez 20 let…..

To si pa tko dobr povedu, da ti dovolim, da si ti zdej MUDELJ.

🙂

M.

On morda nikoli ne bo izvedel, ampak ti veš. In kasneje v življenju se ti morda lahko tudi maščuje. Kar ste sejali, boste poželi … 🙂

Pa vseen en lep pozdrav in brez zamere maca!
Modelj

Jest sem za …

Hojla!
Naj povem, da si ne zelim, da bi koga prevarala in prav tako ne zelim, da bi mene kdo prevaral. Iz osebnih izkusenj vem, da to zelo, zelo boli! Vendar velja v zivljenju pravilo, ki pravi:
Nikoli ne reci nikoli! Ce je ljubezen prava, potem tu ni nobene potrebe po varanju.
Lep dan zelim vsem!
Dita 🙂

ce varas, imas svojega partnerja/partnerico se bolj rad. varas pa samo sebe…

Meni se zdi varanje totalna štala! Če bi me tip preveral bi ga sigurno pustila! Imam pa en ful problem; namreč tip me ni prevaral ampak me je pustil. Razlog: Zato, ker me kao noče prevarati, saj zadnje čase opaža, da večkrat pogleda za drugimi dekleti! Rekla sem O.K., sicer bi je bilo hudo , ampak jebat ga! Če tako misli pa naj tako misli. Že čez dva dni je bil totalka fraj zaradi tega. Prišel je nazaj k meni ter jokal, da ljubi samo mene in da sploh ne ve kaj mu je bilo, da me je pustil.
Kaj naj naredim? Še vedno ga ljubim (bila sva skupaj več let), a nisem prepričana če ga hočem nazaj!

Opazila sem, da imate mladi zelo strogo mnenje kar se tiče varanja.
Prepričana sem, da boste recimo čez 10, 15 let o tem mislili malo drugače.

Ne ga vzet nazaj! Ce enkrat zacne bluzit s takimi, pol bo cez par mescov al pa let spet!

Razmišljanje v smeri, da je varanje nekaj gnusnega in da bi brez pomišljanja zapustili partnerja, ki bi vas prevaral, je naivno, prepričan sem tudi, da tako mislijo ljudje, ki ne vejo kaj je prava ljubezen, pa čeprav trdijo, da so neskončno zaljubljeni.

Varanje je po mojem neke sorte klic na pomoč, ko partner ne zna ali ne upa z besedami izraziti nezadovoljstva v neki zvezi. Pogosto šele varanje enega izmed partnerjev povzroči, da se partnerja začneta pogovarjat in s tem reševati probleme in pogosto se po premaganem problemu varanja neka zveza še precej bolj utrdi…

Varajo seveda tudi ljudje, ki so sprijaznili z neko zvezo in iščejo dodatne zemeljske užitke. Po navadi to počenjo skrivno, pogosto počne partner isto, namesto da bi se dogovorila, da sta pač taka in se zmenila kako bosta to počela, se skrivata in trpita…

Prava ljubezen pa odpušča. In če kdo ne more svojemu partnerju odpustiti skoka čez plot, pomeni to, da ga v resnici nima tako rad, kot govori.

V prejsnih zvezah -bile so brezplodne sem partnerje varala.
Nikoli pa nisem nikomur lagala.. Nobenemu od njih nisem prisegla zvestobe in vsem sem povedala kako je z mano..
Sedaj ljubim in niti ne pomislim da bi varala in tudi ne bom ce me bodo zanimali drugi bom raje odsla… kot pa unicila zaupanje osebe ki mi toliko pomeni,..
Njemu je najvecja vrlina zvestoba in sedaj sele sedaj vidim kako je pomembna, kako se zaradi zaupanja odnos izboljsa kako je sex boljsi in nasmeh slajsi…. OH ze spet filozofiram…

Ce bi me prevaral bi se le obrnila in zalostna odsla izdal bi me clovek, ki ga ljubim mu zaupam in je moj najboljsi prijatelj…-jaz mu kaj takega ne morem narediti

Pa se to za EDIJa prihajam iz razdrte familije oce je alkoholik in nasilnez ki je varal mojo mater nas pa pretepal.. ljubice pa si je vozil kar dumov-njegovo varanje je res BLAGODEJNO vplivalo na njuno razmerje se lepse pa name v mojem casu pobrtete…. Bos to ti naredil svojim otrokom-partnerji prezivijo otroci pa si zapomnemo vse in skozi leta se sovrastvo le kupici v nas…

Nikoli ga ne bi prevarala! Če bi on mene prevaral in bi to zvedela bi ga takoj pustila. Ne glede na to kok ga mam rada. In obratno. To sva že prediskusirala v obdobju, ko sva se šele spoznavala. Sedaj sva nora eden na drugega in varanje nama je popolnoma tuja beseda-in dejanje. 🙂
plur ppl

Varanja, kakršnekoli vrste in od kogarkoli, osebno jaz ne maram. Sploh pa če se to dogaja v vezi, v kateri so tudi otroci. Ti so najhujši sodniki, posledice takih družinskih izkušenj pa nosijo celo svoje življenje. Karkoli kdo rekel. otrok izkušnje iz svoje rane mladosti nosi v sebi, pa bile te dobre ali slabe. Če so dobre, jih koristno uporabi v svoji resni vezi (ali zakonu), če pa so slabi, ne more najti primernega partnerja (ker mu ne zaupa) ali ga pa hitro izgubi, iz istega razloga.

Mislim, da varanje ne more biti zdravilo za zdravljenje nezadovoljstva s partnerjem ali samim seboj v zvezi ali družini.
Prej bi bilo to opravičilo pred samim seboj za taka dejanja.

Amm sem 100% da me ne bo. Ker se imava zelo rada

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close