Najdi forum

Zanima me, kaj si mislite o varanju!Se vam zdi to nekaj zelo slabega in zamerljivega ali pa pač majhna nepomembnost, avanturističnost…?Povejte svoje mnenje?

To ni nič takega. Postavi se v kožo prevaranega in boš ugotovil, ali je to slabo ali ne.

ce te kdo vara …… enostavno poslji ga v pndalo…

Varjanja ne maram in ne varam, ker vem kako bi se počutil prevaran. Srce boli.

Jann

En spodrsljajček se še prezre nekak…ampak pol pa ni več poti nazaj…Če maš nekoga rad, je varanje nespoštovanje te osebe…Jst sm že po naravi mal bl ljubosumna, tko da prevare ne bi kr tko “požrla”…Težko si je spet pridobit zaupanje, zlo težko…

toti ki vara mu predlagam domace zdravilo. 7.62 NATO standart

Strinjam se z Jannom. Varanje je najbolj grozna stvar. Za sebe sem 100% prepričan, da ne bom svoje deklice prevaral ker mi niti na misel ne pride in jo na much ljubim. Za njo pa ne vem, ampak mislim da me tudi ne bo;)

Misliti ne pomeni vedeti.

varanje je ena navadna pizdarija.jest zase vem da tipa nam nikol prevarala pa vem da tut on ne bo mene.ce mas enga rd ga ne bos prevarou

se strinjam s tabo.. varanje je neki najbolj grdga kar lahko en tip al pa ženska nardi svojemu partnerju!…

Sej nisem rekel da sem 100% sure ampak pomoje me ne bo če me ima kaj rada

Varnje se mi gabi. Če si zadovoljen s svojim partnerjem itak nimaš potrebe po tem, če pa ne, si pa itak Čeh, da sploh si v taki zvezi. Tist k me bo prevaral, si bo po moje za dolg zapomnil…

Vsekakor je varati nekoga-svojega partnerja nekaj najbolj ostudnega, kar mu ali ji lahko storiš, je pa stvar v temu, da tisti, ki vara, se lahko s tem sooči z realnostjo, ki mu vsekakor pove, da na nek način ni zadovoljen/a s svojo ljubljeno osebo. Namreč varaš lahko le nekoga, ki ti ni tako zelo v srcu, kot bi ti moral biti. Iz osebnih izkušenj povedano…

mene bi zenska sm enkrat prevarala … ker bi se me zapomnla, bi se ji ze posvetil tako ali drugace, tipu pa ne bi blo nc lazje, razn ce me ne bi poznal, pa ne bi vedu da je “moja”
LP Darko

Nikoli ne stori drugemu, česar ne želiš sebi.
Tako je tudi odgovor preprost: nikar varati !
Trdna ljubezen niti ne pomisli na varanje in tudi ni potrebno.
Sčasoma ljubezen preraste v globoko prijateljstvo in pari, ki
živijo skupaj veliko let, znajo ceniti zvestobo. Nagrada pride.
Filmi in časopisi: če bi iz njih izločili nasilje in seks, kaj bi ostalo?
Ena sama žalost – a ni lepo, če imaš rad in si ljubljen (a)?!
Ljubite se, Andi

Varanje?
TO je nekaj najbolj gnusnega!
Sam se nisem pomislil na to da bi mojo drago prevaral.
Tudi za njo sem preprican da me ne vara!
Ce pa bi izvedel da me je prevarala bi z njo obracunal tako da bi jo ustrelu u glavo !
Nato pa se gunga ! In pa se sebe !
To sem ji tudi povedal in ona misli isto zame! Naredila bi mi isto !
Vendar se to ne bo zgodilo ker si prevec pomeniva in se noro ljubiva!

VARANJE SUX IN SE NE SPLACA !!!!

Spoštovani Expert

Ko berem tvoj opis, se mi zazdi, da bi se te raje izogibal, glede na tvoje izjave. Vendar naj povem,d a se popolnoma nič ne strinjam z tvojo agresivno osebnostjo in sovražno nestrpnostjo. To je namreč nekaj kar na tem portalu ne podpiramo in to je sovražna nestrpnost do VSEH LJUDI ! Tudi do partnerjev.

Najprej nekaj o “prevec pomeniva in noro ljubiva” će bi bila to res prava ljubezen do partnerja, bi mu želel vse najboljše, kar pomeni tudi boljšega partnerja, če si ga pač želi, kar pomeni da jo izpustiš in ji na vsezadnejto tudi privoščiš, to je popolna ljubezen.

Naj ti povem še en primer, ki nima nobenega pametnega pomena ampak izžareva samo nevoščljivost, sovraštvo in neumnost.
Neko dekle je bilo “frej”. Zanjo so se zanimali mnogi fantje, tisti brez in tisti ki imajo punco, celo tisti, ki so poročeni.
Dekle si izbere enega povprečnega, ki ni bil iz tiste družbe “osvajalcev”

Kaj se zgodi?
Družba se zbere in sklene, da ga bodo pretepli in to povedo tudi v pričo tega dekleta. Kje jim je logika? Kaj a so mislili, če ji bodo zagrozili, da bodo imeli sploh še kdaj kaj šans?

No ja kakor koli že, ta fant pride v bife kjer je delala in vsi se postavijo okoli njega, seveda je bilo dekletu mučno in jih je prosila naj ga pustijo, njega pa naj odide.

Fant se pa obrne družbi in reče: ” Zakaj bi mene tepli, saj vam nisem nič naredil, njo pretepte saj vas ona ne mara ne jaz”

Družba pogleda njo in se vsede nazaj za mizo.

Kje je tuklaj ljubezen do tega dekleta, če ji hočejo slabo?

Prepričan sem, da ti z takimi izjavami še kmalu ne bo uspelo priti do experta.

Vseeno ti pa privoščim, da ti kaj takega ne bo treba nikoli več pomisliti, kaj šele narediti.

primož

Jaz sem prevarala svojega fanta po nekaj letih, ker sem si zazelela spremembe in se nisem mogla upret skusnjavi. Najprej sem imela zelo slabo vest, potem pa sem se pomirila, ker vem, da ne bo nikoli zvedel in ne bo prizadet zaradi tega.

Muca fuj te bod !

Primož hvala za nasvet !
Ampak tako čutim in ne morm pomagat !
Ciao

Expert

verjamem, da si ne moreš pomagati, moral pa boš razmisliti, da zaradi enga skoka čez plot, ni vredno pobijati ljudi.

Pomisli na vso srečo, ki jo lahko v kasnejših letih izkusiš z drugo osebo, za katero boš rekel:”pa bi bil res osel, da bi si uničil življenje” tako sebi kot drugim.

Preprosto moraš sprejeti, da veš da to misel nikoli ne izvedeš. Boš veliko bolj srečen.

Primož

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close