Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Ustvarjalka, sonce rumeno in drugi – vsi, ki radi obiskujete Skrinjico idej

Ustvarjalka, sonce rumeno in drugi – vsi, ki radi obiskujete Skrinjico idej

No, tole je pa zelo fino!

Punce, saj ste v bistvu vse napisale.

Jaz mislim, da bi nilo fino, če bi bilo tako, da lahko nekdo, ki nekaj išče našel to z nekaj kliki. Bom napisala moje mnenje, čeprav se ideje ponavljajo.

Teme bi bile lahko razdeljene
– kot pomlad, poletje, jesen, zima
– po posamezni tematiki – NL, velika noč, ….
-za otroške roke
-za mame:) in očete:/
– potem po posameznih tehnikah

– ideje za rojstni dan – otroci, starejši
– voščila in verzi – teh se nikakor ne sme izpustiti!:)

Sama sem pripravljena pomagati, če je na daljavo pa sploh!:) Pa, če to ni cela okupacija – no problem. Tudi za sestanek bi bila, če ne bo ravno takrat, ko bom poniknila zaradi službe:)

Če bi zadeva “zalaufala” , bi morali absolutno narest kakšno srečanje, kjer bi lahko poslikali razne razne posopke, tudi od tistih, ki mogoče nimajo fotoaparata doma.

Če bi bile fotke bi bili zanimivi ravno tisti postopki!

Če mi še kaj pride za vikend na misel, pa dopišem!

Tole mi je pa ful, ful všeč!:)))

Zdravo punce!!!
Vseskozi že spremljam tale forum in mnogokrat sem že našla nadvse uporabne informacije in ideje, zato HVALA, ker ste! Vsekakor bi bilo fantastično, da bi se forum nadgradil na način, kot se dogovarjate. Prišla sem pa na eno idejo, ki sem jo najprej pri sebi preizkusila, zdaj pa vam jo posredujem. Sonce rumeno, hvala za link za tvoj prekrasen cvetlični lonec – to mi je dalo misliti. Vse, ki imate možnost, lahko ustvarite polico na moj.album.com, potem pa ta link daste na profil med.over.net kot svojo domačo stran! Vsak, ki klikne na vaš (prijavljen!!!) nick, si lahko ogleda tudi vaše umetnine, postopke ipd. Le vsaka bo morala poskrbeti za svoje slikce…. 🙂
Kliknite na moj nick, pa boste vedele, kaj sem hotela povedat :-))))
Veliko sončka :-)))))
žarek

Avtor: žarek
Datum: 12-03-05 15:30

Zdravo punce!!!
Vseskozi že spremljam tale forum in mnogokrat sem že našla nadvse uporabne informacije in ideje, zato HVALA, ker ste! Vsekakor bi bilo fantastično, da bi se forum nadgradil na način, kot se dogovarjate. Prišla sem pa na eno idejo, ki sem jo najprej pri sebi preizkusila, zdaj pa vam jo posredujem. Sonce rumeno, hvala za link za tvoj prekrasen cvetlični lonec – to mi je dalo misliti. Vse, ki imate možnost, lahko ustvarite polico na moj.album.com, potem pa ta link daste na profil med.over.net kot svojo domačo stran! Vsak, ki klikne na vaš (prijavljen!!!) nick, si lahko ogleda tudi vaše umetnine, postopke ipd. Le vsaka bo morala poskrbeti za svoje slikce…. 🙂
Kliknite na moj nick, pa boste vedele, kaj sem hotela povedat :-))))
Veliko sončka :-)))))
žarek

Mobile je prečudovit!

Tudi ideja, da bi lahko vsaka registrirana uporabnica imela nekakšno razstavno predstavitev mi je všeč. Komaj že čakam, da bomo s skupnimi močmi predstavile “nov forum”.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Tudi meni je dala Sonce idejo, da sem odprla na moj.album.com svojo stran. Se strinjam, da je tole prav dobro. Samo, da ugotovim, kakšno imam geslo, kajti pod prijavljenim naslovom nikoli ne pišem, pa sem pozabila:))))

Žarek krasno!!
Zares čudovite stvari. A ni fino, da se je začela tale debata – očitno imamo kaj pokazati ;-)).

Kate, veš kako pravijo – pametni pišejo ;-)). Komaj čakam da pogruntaš geslo, me firbec matra.

Sama pa bom tudi ob prili poslikala še druge stvari in jih dodala v album.

Pozdravček!

Jap, Sonce, že eno uro med listki ugotavljam, kje bi jaz imela tole napisano:))) Ker sem pa ravno danes zopet v fazi premikanja pisalne mize in ostalih omaric, še do tipkovnice težko pridem:)

Full lepo žarek; tudi jaz bom počasi spravila skupaj. Kar še ni poslikano, bo pa kmalu:) Samo pri meni je veliko stvari polizdelek:) Ker enostavno zmanjka časa.

Torej, sem se na novo registrirala:)

<http://kate.moj-album.com/>

Fino, da ti je uspelo! Zdaj pa hitro slikce na net, da dobimo še malo idej 🙂

Veliko sončka 🙂
žarek

Hvala Andreja!
Čist tko, mal mimogrede….Si Gorenjka? Poznam namreč eno Andrejo Verovšek…. Mogoč je pa samo soimenjakinja :-)))))

Veliko sončka :-)))
žarek

Verjetno poznate mojo soimenjakinjo. Zanimivo. :-))

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Žarek in Kate superca…

Zdaj bom morala pa se jaz v akcijo…da zberem fotografije,oz.poslikam kar imam še doma…

LP,Hali

LP,Hali ************************** http://hali.moj-album.com/

Jaz sem pa tudi razmišljala da bi šla okoli prijateljic in družine in poslikala moje “umetnine” ;-)). Sicer pa imam malo težav z digitalcem – nagaja mi fleš in odsev… Saj vem da se da vse to naštimati, ampak iz navodil ne razberem kako (jaz butelj za tehiniko ;-)) )…

Hali in Sonce rumeno, saj je res zanimivo. Tudi jaz imam večino mojih izdelkov poklonjenih:) In ne slikanih, ker prej tega pač nisem delala, letos pa nisem bila toliko ustvarjalna:(

Ma bom res šla malo naokoli in poslikala:)

Sonce, jaz ponavadi vse slikam brez fleša. Ker, če je od blizu pride do odseva. Seveda pa moraš imeti dobro svetlobo, oz aparat naštiman tako, da ti osvetli.

Tudi meni je ideja o nadgradnji tega foruma zelo všeč. Sama delam predvsem razne voščilnice in nakit iz perlic, pa fimo in das mase, pa kakšne cvetlične lončke s servietno tehniko. Poslikanega žal nimam nič, ker vse razdam :-)) No, zdaj bo prilika, da prej poslikam. Sem že možu naročila, da mi poslika nakit, ki ga imam še doma in je pripravljen za darila (sestrin RD, pa od kolegice, pa …). Torej, ena od tem bi lahko bila tudi izdelava nakita (iz perlic, kristalčkov, modelirnih mas, lepljivih barv, naravnih materialov, srebrne žičke, …..).

lp n.

A vemo že kaj več? Očitno nas je kar nekaj navdušenih nad tem!
Kdaj se dobimo:))))

<http://kate.moj-album.com/>

Meni pa je všeč galerija kakor so jo pred nedavnim postavili na Travel-over-net:

Zakaj bi Med-over-net ne naredil nekaj takega?? Moj-album se mi zdi prepočasen ko se slike odpirajo, pomanjšane slikce so pa premajhne.

Saša, saj je bila tudi naša ideja, da bi tako nekako naredili.
Oz. podobno, kot so kuharski recepti.

Ampak varianta z moj.album je dobra, da dobiš idejo. Kakorkoli lahko potem tistega, ki je to naredil kontaktiraš po mailu, pa ti pošlje večjo fotko.

Predlagam, da se dobimo v sredo, 30.3.2005 v prostorih Med.Over.Net-a, Zaloška 69.

Katera bi prišla?
Predlagajte ob kateri uri.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Jaz bi prišla.
Si našla dan, ko nimam nič:)))) Zaenkrat, se raje ne hvalim s prostimi popoldnevi:)

Jaz raje po 18 uri oz. čim kasneje.:) se pa prilagodim večini. Samo do 16.30 pa ne morem.

Podvprašanje: če v ne vem kakšnem slučaju ne bi imela varstva, lahko pripeljem 9-letnika s sabo?

New Report

Close