Najdi forum

tvoje mnenje

Sem 17 letni fant in si noro želim fanta. Naj to poskusim ali ostanem pri fantazijah ?Kako je tvoje mnenje ?

Ce si zelis ne vem zakaj nebi probal?????
Ti le uresnici svoje zelje saj bos le tako srecen in zadovoljen!
Vendar pazi da ne bos prevec javen saj to lahko sprozi nerazumevanja druzbe.
Ce pa po poskusu ugotovis da je to tosi lahko privoscis morda tudi bolj javen nastop!
LE pogumno nisi edini !

Zakaj pa ne?!? Zivimo u 21. stoletju in take stvari niso vec tabu…Sicer pa pravjo, da je u mladosti treba probat cimvec stvari in si nabrat cimvec izkusenj… Zato ne sam fantazirat, ampak preidi k dejanjem…pa velik uzitkov… 🙂

Ej a ti se že probu,lahko daš kak nasvet ?

ej ti kr probi ni slabo,jaz sem probu pa mi ni žal.Pa sploh nisem gay…

pejt v ksn gay club, npr na Metelkovo

Ja, se strinjam s tabo Sebastijan, da poizkusi če si to želiš!Problem bi lahko nastopil edino le v tem, da je v gay svetu vse močno tempirano na seks, pa izredno hitro menjavanje partnerjev, tako da vkolikor si močno občutljiva dušica
te lahko vse nekoliko potre!Moj nasvet bi bil, da greš na kakšen od gay chatov,
npr. IRC, ali pa GAY com,pa klepetaš, pa spoznaš kakšnega mladega tipčka, si nekaj časa dopisuješ pa se potem z njim srečaš!Negativna stran takega dopisovanja je, da ne veš kako tipček izgleda, pa da si potem ko ga enkrat srečaš v živo lahko razočaran, glede na to, kaj vse si si predstavljal kako izgleda!Seveda greš lahko na Metelkovo v Tiffanny, samo osebno bi ti predlagal prvi način!Karkoli si boš izbral good luck!

Ti kar probaj, men so tud bolj všeč punce, pa sem probala, pa se mi še bolj dopadejo. Takšne stvari moraš nujno probat-še posebej zdaj, ko si mlad, potem boš pa sam videl, ali je to to, ali ne. SREČNO IN SAMOZAVESTNO!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close