Najdi forum

No da poskusim še tukaj. -Če ima kdo odveč šparove točke bi bila zelo hvaležna, če bi mi jih odstopil. Rada bi si kupila vok, za katerega pa moram zbrati še deset točk, zelo bi bila hvaležna.

Katarina Babič
Pot čez gmajno 72
1125 Ljubljana

Hvala

Glede na to, koliko si jih že dobila, bi te prosila, če jih lahko pošlješ še kaj nam. Bi nam tudi prav prišle.

Veš kaj sploh jih nisem tolk dobila, do sedaj mi jih je poslala le ena in to že prejšnji ponedeljek čeprav so mi jih obljubile tri in bilo jih je le šest, jaz pa jih potrebujem še nekaj čez deset.

Mi smo jih mogli kar sami našparat, zato: v trgovino, pa nakupite robe tako kot ostali.

Ja sam pri študentih je to malček težje k nimamo veliko denarja tko da gre bolj težko.

Pol pa itak ne rabiš tega voka, študenti itak nič ne kuhajo

Ja to ti misliš, jaz vsak dan kuham ker ne maram hrane iz menz, ki ni zdrava. Tudi študentje kuhamo, tko da boste vedeli tisti ki mislite da smo študentje leni.

Pusti stare ,vidiš da so ti fovš!

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

a si dobila mojo pošto?

jasmina

Ja sem dobila tvojo pošto hvala, najlepša hvala, sam sem šele sedaj prišla do računalnika da se ti lahko zahvalim. Hvala

Če še rabiš točke,mi piši, pa ti jih pošljem (imam jih 9).

New Report

Close