Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Tip brez mene na morje…ja ali ne?

Tip brez mene na morje…ja ali ne?

Oj!!!

Ce mene vprasas, ga pust da gre. Isto je blo pr men k je sla polet punca sama na morje. Mal mi je blo bed, sam je blo pol ok. Ce te ma res rad, se ti ni treba nic sekirat.

Potemtakem, imaš ti k&k svojega “prasca” vedno ob sebi? Kaj pa če mora prasec v službo, ali šolo, a tam pa prasec ne more varati. Če ga imaš rada, potem mu tudi zaupaš. Vsaka zveza temelji na zaupanju. In če si slučajno ti imela slabe izkušnje, še ne pomeni da smo vsi “prasci” prasci. LP John

P.S. Želim ti, da spoznaš kakšnega “prasca”, ki ni prasec.

Ej sej te čist razumem…če ma človk slabe izkušnje, drugač gleda na to… Tut jst sm že dotskrat vidla kaj počnejo tipi ko so sami na morju, in ni se za hvalit vem, da je zdaj že moj bivši zarad mene končal s punco…spoznala pa sva se na morju…in preskočile so iskrice… Ampak take stvari se dogajajo, tako je življenje…RIZIKO! In če hočeš uživat življenje s polno paro, ga moreš igrat! Ne moreš zdej zarad “ene” slabe izkušnje celo življenje bit taka…počasi si moraš nabrat novo zaupanje in iti naprej…A ni temelj ljubezni zaupanje in poštenje?!?! In verjamem če tega ni, da v tem primeru ne bi pustila tipa na samega na morje. Ampak v žepu ga pa tut ne moreš nosit sabo…..prevara te lahko u službi, ko gre na pijačo, ko reče da sta s frendom zmenjena da gresta na fitness, ko greš ti za cel dan u shopping…KJERKOLI & KADARKOLI! Nevem zakaj bi bilo to možno samo na morju. Maca, NE OBSOJAM te in ti nikakor ne želim vcepit svojega mišljenja…povedat ti želim samo, da se vara lahko povsod in da je tip (kakršenkoli že – balgor tistim, ki imajo dobrega) tko kot ženska, oseba ki je samostojna in ji zato nihče ne more prepovedat da bi storil nekaj česar sam hoče/noče narest…Pa če mu ti miljonkrat nekaj prepoveš…

Oprosti, ampak jest take, kot si ti, ze ne bi hotel met za punco! Zaupanje je zelo pomembna zadeva v odnosu in ce ni zaupanja, potem je neki narobe (ocitno s tabo).

Ocitno ste vse zenske tko hudo nesigurne vase in mislite, da je edina stvar, zarad katere gre vas tip na morje to, da vas bo dol prevaral z eno drugo? LOL…

Kot ze receno, cim bi mi moja punca zacela omejevat MOJE zivljenje zaradi njenih paranoj, bi vedu, da s te zveze ne bo kruha, pa lep pozdrav!

dragi jinxy,mudel
eni mamo svoje fante tud zelo zelo rade?? si ze kdaj pomislu na to? in nocmo,da bi kej prslo vmes in vse to lepo unicl.Mal se pa mormo bat a ne? Kako bi blo,ce bi mi blo vseeno? A je to ljubezen???

Itak, da ti ne more biti vseeno, kaj tip pocne sam s svojimi frendi, tud men ne bi blo(mi ni blo) vseeno, ce bi sla moja punca sama brez mene na morje, ampak se vedno pa to ne pomeni, da tip brez tebe ne sme nikamor it…..moj point je to, da kljub temu, da se imata dva zelo, zelo rada, morata imet vedno poleg tega vsaj malo svojega zivljenja.
Mene zelo zalosti, ko vidim svoje frende in frendice, ko si kaksnega najdejo in jih ene par mesecev sploh ni vec v nasi druzbi, potem grejo pa narazen in razlagajo, kako jim je zal…Ce gres 3x na teden ven s svojim partnerjem, pa 1x s svojimi frendi, ni to nc narobe, ce gre pa tip na morje brez tebe, mu je pa to kot nekaksen dopust, ce te ima res rad, te ne bo varal, ampak te bo mel, ko pride nazaj se bolj rad!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close