Najdi forum

Test

alia tudi meni je žal, da se je tako izteklo.drži se!!
lp

Punce zal mi je, da vam ni uspelo.Vas pa obcudujem se posebno tebe Skratek2, taksne punce nam dajejo novo energijo in voljo.

lp

Žal mi je, da vama ni uspelo.
Potolažita se in si naberita moči za nov postopek čez 2,3 mesece.
Ne se dat!

Najraje bi kar poklicala, takoj, ampak bom malo počakala in poklicala med marcem in majem, pa kar bo bo.Tako ali tako moram še po napotnico.

lp
škartek

Hvala punce, ni kaj, se borimo naprej…ni druge, kot poskušati, poskušati, dokler ne rata…

JAz sem poklicala danes, dobila številko, tako da – maj bo naš!
lp
teja

Iskrene čestitke ti iz srca želim! Se že dolgo nisva slišale ampak sem te imela v mislih. Res sem vesela zate, kar naježila se mi je koža! Tudi jaz sem zdaj v postopku z zamrznjenčki. sem bila dvakrat na ultrazvoku in zdaj sem dobila testke za ovulacijo pol bomo pa videli kaj bo! Drži pesti in javi se mi kej….

O, srček srček…

Sem te že malo pogrešala… Kako si? Sem mislila, da si že mela ET, pa da se nič ne javiš. Jaz sem se naročila komaj v 4. ciklu.

Jaz sem prilezla skoraj že do 1. UZ-ja. Imam ga v sredo. Tako da bom začela malo lažje dihat, če bo vse o.k.

Itak da ti bo zdaj ratalo, sej veš… eskimčki so borci! Sploh ne razmišljaj, da ne bi!

Kaj imaš postopek brez stimulacije? Jaz sem bila čisto brez in tudi za podporo samo eno inekcijo. Tako da nisem bila nič napihnjena, za razliko od po punkciji… :))

Skratka, zdaj počakama še na tvoj plusek, pol pa se bova skupaj veselili…

Uživaj!

Ojla!

Ja imam postopek brez stimulacije. 2x sem bila na ultrazvoku in so rekl, da je vse full dobr. Endometrij na 1. ultrazvoku 2 na drugem 10. Včeraj so mi dali LH testerje za ovulacijo pa mi je danes že pokazal dve enaki črtici tako, da bom okoli 14.00 ure poklicala v MB. Kako pa gre potem naprej pa pojma nimam, mi boš pa ti povedala. Kakšno inekcijo si to ti dobila?

Oj,

Meni je LH test pokaza II 14. dan cikla. Nato sem čez 6 dni imela ET.

Za podporo sem pa dobila polovico stop inekcije Pregnyl. In nobenih tablet in nič… Sem se ful drugače počutila, kot pri 1. ET-ju. Pa tut dosti bolj sporoščena in neobremenjena sem šla v postopek…

Hoj,

a tako…. Meni je LH test pokazal II danes torej 11. dan ciklusa. Za ET moram pa jutri poklicat mi bodo povedal kdaj naj pridem. Kdaj si pa ti stopko dobila? Jaz sem včeraj ko sem dobila te testerčke vprašala kako to naprej poteka pa je rekla, da ko bo test pozitiven takoj pokličem in nekje 4 ali 5 dan je transfer. Glede na to, da bo vikend mislim, da ET-ja pred ponedeljkom ne bo.

Si kaj posebnega počela, da ti je tokrat uspelo???

Oj,

Kdaj bo ET, se odloči dr., lahko je tut čez vikend. Stopko sem dobila uro po ET-ju, preden sem šla domov.

Hmmm, kaj posebnega? V bistvu nič, razen da vsako jutro spijem kozarec sveže stisnjenega pomarančnega soka. Ostalo pa vse enako, kot prej…

Tudi občutki pred testom so bili enaki, kot prvič. Ko me je tretjo ali četrto noč močno zvijalo v želodcu, sem bila 100%, da je vse ga konec. Sem jokala, ko dež! Pol pa nisem dobila M in naredila test, ostalo pa tako že veš.

Ojla,

evo, imam datum in sicer v ponedeljek 02.03.2008 ob 09.00 uri moram pridt v MB 2. nadstropje v sprejemnico. Kaj pa pol? A takoj veš če so se odtajali?

Jinx,
kako je bilo na UZ?
Sem radovedna, ker jaz tudi čakam …

lp

Čer,

Evo mene. Ful vesela… smo vidli srček. Bil je eden, ampak čisto najin :)). Pikica je velika 6,5 mm. Sem čisto iz sebe in še res ne dojemam…

Srček, zjutraj se bosta verjetno pogovorila z dr. o tem, koliko zarodkov bosta prenesla, potem pa se boš morala (jaz sem se morala) vrnit kasneje. In takrat ti povedo, če so zarodki preživeli odmrzovanje. Pol pa transfer, slikice, 1 ura počitka in v domačo oskrbo. Po 10 dneh pa velik +++.

kapucina, kdaj imaš pa ti UZ?

Ojla,

u super, full sem vesela zate :).

Jinx,

krasna novica. Zdaj si pa na dobri poti. Zmagala si!
Jaz sem sicer imela et 1 dan pred teboj toda za UZ so mi dodelili datum drugi teden v sredo.In kako so ti ocenili trajanje nosečnosti? Kateri teden naj bi bil zdaj?

Mene je pa tako strah tega UZ. Vseskoz te spremljajo nekakšne bolečine pa veš, da se nekaj dogaja. V začetku zadnjega vikenda pa mi je blo,kot bi odrezal, nobenega špikanja tam dol, nobenih slabosti več, kot, da ni nič. Me je ful zagrabla panika. Včeraj me je pa spet začel malo zvijat tam spodaj.
Boli, ni u redu, če pa ne boli pa tudi ni u redu!
Imam pa velik apetit in zeloo boleče prsi.
imam občutek, da kar naprej nekaj čakamo ….
lp

Čer,

Kapucina, jaz sem imela čisto enake občutke in strah me bilo UZ-ja. Nekaj zbada, pa ni o.k., pol nič ne čutim, pa spet ni o.k. Grozno. Imaš prav, to čakanje ubija. Je dosti huje, kot pa cel postopek.

Na slikici od UZ-ja mi piše, da je 6t3d, sama pa sem si izračunala 6t6t. Tako da ni nekih odstopanj, zaenkrat. V torek imam že pregled pri svoji G, tako da sem spet na čakanju…

Kako se pa drugače počutiš?

Srček, še malo pa do dan D! Drži se!

Živjo Jinx,
kako se počutim? Če bi izvzele moj strah pred UZ-jem, sem kar ok.

V službi je sedeče delo za računalnikom, nekje do 12 ure se v redu počutim potem pa me začne boleti v predelu maternice. Po mojem zaradi položaja oz.prisiljene drže. Popoldne doma večinoma preležim in počivam.
Apetit je spremenljiv, sladkarij sploh ne maram večm mi pa pašejo slane in kisle jedi. Žejna sem pa zelo, najraje pijem sadne sokove, teh bi na litre.

Ah,pa saj bo. Samo, da še vidimo, če pikica res raste, pa bom pomirjena.
Najbolj smešno pa je to, da sem že imela eno nosečnost pred 5 leti in takrat nisem nič vedela ali brala o teh stvareh in me ni bilo prav nič strah. Zdaj pa je problem, da preveč vem, kaj je vse možno, pa me to preganja.
lp

Kapucina,strah na stran in uživaj v vsakem trenutku! Če misli biti kaj narobe,ne moreš preprečiti in boš jokala potem! Zdaj pa misli samo pozitivno in veliko sreče ti želim!To je tvoj čas! lp karmen. Jinx iste želje iz srca tudi tebi! Vsem pa ki se še trudimo,pogumno naprej saj bo enkrat želeni+!!!

New Report

Close