Najdi forum

Zakaj se je bilo lažje dopisovati z drugo žensko, kot s svojo lastno, ljubljeno ženo?

De omnibus disputandum..

Glede na to, da ne nameravate odgovoriti na sila preprosto zastavljeno vprašanje: Zakaj se je bilo lažje dopisovati z drugo žensko, kot s svojo lastno, ljubljeno ženo?

Eksibicionistični cuckolding. Prikriti swinger, ki se dela, da je žrtev.
Eno samo pretvarjanje.

Še bolj verjetno: izmišljena zgodba. Vaja v slogu. Samo glavne osebe bo potrebno malce bolje prikazati.
[/quote]

Najbrž edinič ki se strinjam z tabo….

Jaz mislim fant da si že preveč našega časa
potratil za tvoje infantilne fantazije.

Usmeri se nase! zelo lepo napisano.
Zakaj pa te mi je prvo rekla da ji je bil seks dober,ko sem zvedo za prevaro,zdaj pa mi govori da je bil zanic.
Kak pa je lahko pojedla spermo
Bojim se da bom mel skozi te predstave v glavi.Sploh ko jo bom vido.Ko boma seksala..
Ona je rekla da nebi vec trajalo ce jaz nebi zvedo.pa mi je prvo na zacetku rekla da mogoce bi se se kdaj zgodilo,zaj pa mi govori kakih 10dni ze da nebi vec seksala z njim.
Kak je lahko bla tolko v fantaziji noter?
Ona je rekla da jo je fantazija pripeljala do seksa.ki pa je tisto da pa je preprosto hotla met njegov penis v sebi?da je mela pozelenje?kak lahko rece da ji je bil seks zanic?ok je bla zivcnost da je to narobe.Sam kaj pa striktno iz vidika seksa?trenje,zapolnjenost?kak lahko rece da ji ni pasalo.ce nebi pasalo,ce nebi blo vredi te nebi sla se 1x seksat.Ni res?te nebi ga pol se oralno zadovoljila gori pri njem (ne do izliva)
To vse mi je malo cudno ko mi odgovarja tak.Prvo pa je rekla da ji je bil seks dober.

Skoro ne verjamem da ni nic cutla do njega.Da je vse bla samo fantazija,da je nekomu bla vsec…

Hvala

Kaj bi rad slišal? Da je bilo stokrat boljši od tebe, da je bila bolj polna in da je bilo maksimalno trenje? Da je bil to seks njenega življenja in da vse kar hoče, je en večji penis od tvojega?

Kako naj mi vemo, zakaj je rekla, kar je rekla?
In kaj ima to veze, saj je to zaključena preteklost, iz katere ne moreš nič sklepati na prihodnost. Prihodnost danes tu kreiraš na novo. S to svojo žrtveno pozicijo si slab potencial za partnerja (čeprav maksimalno razumem tvojo bolečino, meni je tudi moj partner ”vračal”, tako da glede bolečine imaš moje razumevanje – ampak kako se ti vrtiš v krogu penisov in penetracij je pa res infantilno, kot so ti že namignili zgoraj).

Imam občutek, da ti pojma nimaš, kako deluje ženska seksualna fantazija. Moj ”vzporedni” je bil droben po konstituciji, penis je bil skoraj neobčuten, proti mojemu fantu prav ničemur podoben, ampak jaz sem se počutila sprejeto in mi je psiha/fantazije delala na polno, čeprav je tehnično seks bil slab. Jaz sem to počela zaradi popolnoma neseksuanih razlogov, če lahko temu tako rečemo.

Še danes me je sram in mi je žal. Pa smo bili najstniki, zdaj smo pa v zrelih letih. Če ti kaj pomaga razumeti zmedeno žensko psiho. Bilo je totalno brez veze vse skupaj, obžalovanje pa ostaja do danes.
Žal mi je za to, da nisem svojega vrgla skozi vrata in šele potem skočila na novega.
Za nič drugega mi ni žal.
Tudi novi bi v vsakem primeru ne obstal ob meni.

Se pa sprašujem, v kakšnem kontekstu si ti njej govoril, da ima veliko rit?
Jo je imela že prej, pa si to naknadno ugotovil (te je začelo motit) ali se je poredila v času vajine veze?
Je njena rit objektivno sploh velika, ali si samo ti nesposoben sprejemanja za začetek sebe (primerjava tvojega penisa s stujim) in posledično vseh drugih (njena rit in ostale).

Pojedla je dol ker se je čutila sprejeto in je zrcalila sprejetost kot jo je čutila, nazaj k tistemu, ki ji je dal sprejetost. Kot mama sprejema dojenčka in se ji ne gnusi previjat otroka, brisat bruhanje, nos…

Res bi bilo zanimivo od tebe slišat kakšen odgovor na naša vprašanja, recimo zakaj si se z drugo dopisoval in kaj si želel tam slišati?
Zakaj se ne preselita?

Vauuu, ze tretjic isto sprasujes. Se malo pa ti bo zacela pripovedovat zgodbico s kakim drugim tipom. Ti prav isces to. Daj si en focn, da te malo strezne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hvala

Saj v bistvo je ni mela.malo je dobila po porodu.Potem pa je fejst shujsala.Tak,da ko jo je toti seksal je ze bla fejst suha.
Jaz sem priznal da sem bil do nje nepozoren.Sem priznal,da se nebi smel vcasih tak obnasat.Vso to krivdo sprejemam.
Zakaj sem si pisal s kolegico?ker je partnerka bla odsotna ce je zivela v fantaziji,in ko je prisla domov iz sluzbe je sla kr v spalnico.
Ker mi je odgovarjalo,da sem nekomu vsec, da bi nekdo seksal z mano.Da si me zeli.
Ker me je znala poslusat..Ni pa med nama peislo do seksa.Pa bi 100x lahko.Pa mi vest ni dala.Nisem mogo tega naredit partnerki.Ona ocitno meni je.

Usmeri misli?ker te je res lepo brat,ko pises bi mi povedla te kak deluje zenska fantazija,zenske misli in spolnost?kak na to gledajo zenske z vidika custev in vsega.
Se opravicujem,ce sem komu tecn
Hvala

Živjo,

nekaj podobnega v svoji vezi sem imel tudi sam (mogoče obratno-mogoče enako).
Lahko rečem, da sva že daljše obdobje z ga. Vesna J. , lahko rečem samo “Kaj čakaš?”.
Predvsem me moti, da isčeš pri sebi vzroke za njena dejanja. Ne delja tega nismo več v vrtcu.
Prvi korak je, da sama pri sebi razčistiš zakaj si/sta imela tak odnos! In kaj želiš za naprej, da boš/bosta srečen/a. Ne ti sam nisi somoumeven ženi kakor žena tebi ne sme biti samoumevna.
Ne odlašaj pokliči Vesno J. in pripravi se na iskren pogovor s partnerjem – ne bo varčevala z besedami in vprašanji – bo pa zelo … 100% iskrenost boli bolj kot nevednost!
Želim ti srečno in odločno pot pri iskanju svoje življenske sreče. Imej pozitivno pogled za naprej in če boš 100% iskren do sebe boš tudi našel svojo življensko srečo.
Lep pozdrav

Eno vprašanje, kako pa si sploh zvedel za prevaro???
Joj, koliko podrobnosti. Te je pa res težko pozabiti. Še dobro, da sta pri njem. Kako bi bilo, če bi pri vas ali v avtu??? Saj bo. Samo, ne ji preveč očitat…

Pac zacel sem povezovat stvari.
Sta pri nama v kopalnici

Uuuuu… tole je pa hudo in mi veliko pove o odnosu tvoje partnerke do tebe.
Sočustvujem, sožalje.


Kako pa veš za vse maile. A ti je tako v živo pripovedovala??? Jaz te razumem. Jaz sem našla maile in za nekaj sekund sem mislila, da me bo kap. Pritisk v glavi in razbijanje srca. Dolgo je trajalo, da sem malo pozabla ampak ja, pride čas ko tudi to postane samo en hud spomin. Če jo imaš res rad potem se potrudi, da ji boš nudil dovolj pozornosti in sočutja. To ženske potrebujemo. Pozornost nam pomeni veliko več kot dolžina oneta:)…


Kako pa veš za vse maile. A ti je tako v živo pripovedovala??? Jaz te razumem. Jaz sem našla maile in za nekaj sekund sem mislila, da me bo kap. Pritisk v glavi in razbijanje srca. Dolgo je trajalo, da sem malo pozabla ampak ja, pride čas ko tudi to postane samo en hud spomin. Če jo imaš res rad potem se potrudi, da ji boš nudil dovolj pozornosti in sočutja. To ženske potrebujemo. Pozornost nam pomeni veliko več kot dolžina oneta:)…
[/quote]

Jep, pozornost vam mnogim pomeni celo več kot sam partner ali družina.

Kje pa dela gospa Vesna Jarc?

Neverjetno, za bruhat.

Očitno si resno zasvojen s sexom, enako tvoja žena.

A nimaš v življenju nič pametnejšega za delat kot razmišljat o sexu, penisih, špricanju…?

Daj pojdi malo ven v naravo, otroke pelji na sprehod ali pa kakšen hobi si poišči. Zakaj sploh misliš, da moraš sexat? Da samega sebe mučiš in psihiraš???

Hvala za odgovor.vem da ne rabim sexsat.Doben ni rekel da sem jaz ali moja zasvojena z sexom.Govorim da ce sexava,da dovim oblivanja kak je bilo z njim.Pa da je moja samopodoba se bolj unicena kot prej od kar sem zvedel da me je prevarala, ker se skoz v glavi primerjam z njim,.
Po glavi mi gre ce je bil boljsi,ce je ona bolj uzivala kot z mano.ne morem dojet da je to naredila mi.To sem mislil

Zakaj pa potem sexaš, če te to tako obremenjuje? Se ti zdi da moraš, ali kaj???

Ne ne zdi se mi.saj zdaj nena sexama.Pac resujema probleme.se pa ce seksam ali tudi ce nena nasploh skozi primerjam z njim.Ocitno mam samopodobo se bolj na psu

Samopodoba, to imaš v sebi, samo ne najdeš. Nočeš ali ne znaš. Tu je tvoj glavni problem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ja saj.ne znam se s tem soocit.kak jo izboljsat?kak nardit da bom verjel v sebe.Da se vec nebom sikiral

New Report

Close