Najdi forum

odkar sem pri špilu v štiri bolj ziher da bom naredil solo špil kot pa da porufam nekoga, ki mi zje*** špil…

alko alko, ja te volim a ti me bacaš….

:))))))) Hribuc … danes si prav na volji. Nisem prav prepričana, da si res bolan :)))

Lp, Bgv

Ah to je odvisno od kart…. res je v 4 je bolj druzabna igra kot v tri, ampak ne vem od kje vecini, da v 3 moras pa tarok res znat, pac so malo drugacne fore kot v 4, na druge stvari moras bit pozoren, pa tezje je zmagat. Ampak ce znas v 4 znas tudi v 3. Mas pa prav da v stiri kaksen, ki nima pojma lahko pokvari igro (joj upam da ne bo z mano variante :)))))

lp ajs

prokleti tableti in pijača:)

saj se da tarok tudi v dva špilat… na kupčke, sem že probal, samo je dolgčas…

Remi in šnops poznam in včasih tudi to igramo. Kaj pa Lustik? Z raznimi pasjansami in briđem se pa ponavadi na PC-ju ukvarjam. Pa Enka – ta zna biti tudi zanimiva. Še sploh če gre za kak kvartopirski party z bralnimi efekti. (Če bereš Puškina, al pa kake dolenjske, primorske, belokranjske ali laške avtorje). 😉

:))))))))) Standard! :)))) No … vsekakor ti želim čimprejšnje okrevanje :)))))

Lp, Bgv

Se strinjam. Nimaš prikolice, pa tudi tebe ne bo noben šlepal.

Ja pa zato blazen dolgcas….

lp ajs

vem ja, razen, da se ga fulllllllll napijeva zraven, pol nama bo pa itak fajn:))

Meni se je tudi zgodilo, da sem se uštela pri štetju tarokov. Pol pa adijo kralj, pagat in špil. In prav fino sem še nekoga dol pošlepala.

meni je v 4 bolj zanimivo, se več dogaja…zabava, kot je rekel nagy

Ja saj se z vsem tem strinjam, samo isto moras znat igrati v 4 kot v 3, v 3 ti ni treba biti nic bolj pameten al ne vem kaj samo bolj dolgcas je, res si pa odvisen samo od sebe.

lp ajs

Ja, v 3 zgleda nekako boljk resen špil, medtem ko v 4 ponavadi ni dolgčas. Še gledalce smo imeli. Pa zelo smo znali biti glasni. :))

se vidi, da si iz MBja, pa MKC pa te zadeve v srednji…si hodil zoher na 2. :))

Jaz bi tut tarok igrala pa ga noben ne zna 🙁

take zadeve so nevarne Lucy… jaz znam bit ob über dozi alkosa tudi über nagajiv… je pa fajn…

vse res… mkc, druga…

tudi jaz znam igrat tarok…nekje od enajstega leta
ga pa nisem igral že ene par let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close