Najdi forum

tablete za hujšanje

Ja poop, pol te pa pa kap… Pa se ne rabiš več sekirat zaradi odvečne kilaže…
http://www.mojuspeh.com/geeklog/article.php?query=huj%259Aanje&story=Efedrin_In_Husanje

heii. sem stara 15. in sem malo prebrala kaj se tukaj piše… hehe mislim da tisti ki niti niso določenih tablet ali kapsul ali kaj podobnega poskusili lahko govorijo kar hočejo. jas sem pred 4 dnevi hodla po mestu in kot ponavadi šla v DM. nekaj sem gledala pri bio hrani in naletela na celo polico tablet, kapsul itd. in si v želji da shujšam kupila kapsule za hujšanje. danes je 5 dan odkar jih jem ( 2-3 krat na dan po zaužitju težke oz. kalorične hrane) ne morem verjet, ampak od takrat do danes sem izgubila že 4 kilograme in sem prav navdušena, čeprav so iz DM-a :D. sicer jem tudi sadje vsak dan kakšno jabolko ali hruško, večerji pa se še zaeenkrat nemorem odrečt. telovadim pa ravno 3 krat na teden ko imamo v šoli športno pa med vikendom grem na kolo al pa sprehod. Tak da če koga zanima so to poceni (nekje 5€) kapsule Lipostop. Če želite poskusite.

lp.

Ko se lotimo hujšanja moramo pomisliti tudi na to kako si bomo sčistili telo in ne kako ga bomo nazaj zapacali z raznimi tableti in pripravki… a je kdo mogoče seznanjej s samo sestavo teh zadev ?? no pa naj vas potolažim ponavadi ravno vse tudi ni napisano ! Hočete shujšat zravn pa se obnašate kot da ste koš za smeti !! Saj mogoče bo kera res vrgla par kil dol VERJETJE SE ZGODI ampak kako bo vaše zdr. stanje čez nekaj časa pa raje ne bi vrpašala … Telo ne pozablja ampak sešteva in ko ima 1x dovolj vn butne stvari v obliki bolezni… take teme me spravijo v slabo voljo ker sem vidla že zelo veliko bolnih ljudi in tisti ki so se pozdravili so se ponavad ne boste vrjeli ampak z prehrano in drugim načinom življenja.

Lep pozdrav!
Za vse tiste ki hočete shujšati vam priporočam naslednje:
1. Se naročite v fitnes in tam gonite kolo, tekate po stezi (po možnosti še plačajte trenerja), če pa ne pa vam lahko svetujejo brezplačno v vsakem fitnesu!
2. Jeste večkrat na dan po manj, pazite na razmirje OH, maščob in beljakovin čim več delate ne pa da zapravljate čas na forumu katere tablete bi kupile ker tiste ki so v raznih ženskih revijah ne pomagajo. Če že hočete tablete iščite po raznih forumih kot so
http://www.the-xtreme.com tam imate nasvete stokovnjakov. Brez dela nebo nič verjemite!
Mi je kr grozn ko gledam razne forume in vidim gor linke kako shujšati z tabletami…
Kako so pa učasih hujšali? Delo, delo… Vi pa hočete da se na forum vpiše nekdo, vam pove katere tablete uzemajte in bi kar shujšali. Ampak temu ni tako.
Še en nasvet:
Preberite malo o fat burnerjih ne pa naročevati tablete v ženskih revijah in tiste ki so na televiziji.
Če pa se odločate o nakupu tablet vam priporočam http://www.the-xtreme.com na forumu (navedenemu zgoraj) je zapisano da pomaga.
vendar pe enkrat delo delo in še enkrat delo!

poop pol ti pa srce v vrže, plus bolš da se na urežeš, ker izkrvaviš:)

O pa ja,

vam moram povedat, da obstaja program za hujšanje, ki sigurno deluje – preizkušeno. Ne bom pa tu razlagala na dolgo in široko, da mi ne bo kdo očital, da se gremo TOPSHOP prodajo.

Če pa koga zanima, mi lahko pošlje mail za več informacij: [email protected].

Z efedrinom se ni za igrat. Sploh pa ne s kombinacijo kofeina in aspirina. Srce ti tako napumpa, da je groza.

Na spletu lahko kupiš kar nekaj zelo dobrih burnerjev. Glej da ima vsaj zeleni čaj in l-karnitin not. Jaz sem trenutno na Reflex Thermo Fusion in sem zelo zadovoljna. Da tudi veliko energije in s tem dodatno motivacijo za vadbo in dieto.

Ti burnerji so dobri potem, ko s hrano in telovadbo več ni rezutatov. Prej pa ni potrebe.

LP

kaksne tabketke pa dm-ova sranja…če se pravilno prehranjuješ če poznaš razpredelnico hranilnih snovi vsakega posameznega zivila si lahko sam enostavno narediš svoj jedilnik ki bo pasal tvojemu okusu…jaz sem probal tudi sranja od tablet nikol dnarja dobu nazaj…pol sm zaceu telovadit in v 4 mesecih izgubil 18 kilogramov z vadbo in pravilno prehrano…vsi ki pijejo tablete in telovadijo zraven jim sama njihova psiha da mislit da je to zaradi tablet…tablete so SRANJE

Pozdravljeni. Drugače sem sicer nov tem forumu, prišel pa sem gor ravno za to ker iščem informacije o tem ali obstajajo kakšne tablete ki res pomagajo shujšat. Ne dolgo nazaj mi je sicer prijateljica omenila da je naročila Size Off vendar da ga še čaka. Ima kdo mogoče s tem kaj izkušenj?

Za Hoodio sem tudi jaz slišal vendar ne za obliže ampak za Hooodia sprej. Ma kdo mogoče tudi o tem kaj informacij?

Žal ni takega živila, ki bi povzročalo izgubo odvečnih kilogramov. Kofein lahko pospeši metabolizem, vendar le začasno in seveda ne povzroča “topljenja maščobe”. Zeljna juha, grenivke, zeleni ča,j so marketinški nateg. Lahko vam napišem dva primera: kapsule zelenega čaja, ki mimogrede stanejo 20eur, obljubljajo topljenje maščobe in antioksidativen učinek…ni živila, ki topi maščobo torej je to prva laž, antioksidativne učinke pa lahko ima čaj in ne ekstrat v kapsuli, ker se pozitivne učinkovine zelenega čaja absorbirajo v ustih, kapsula pa se začne sproščati v želodcu…torej zakaj že smo plačali 20eur? Čudežne kapsule, ki vežejo nase maščobo, da se le ta ne absorbira in se jih poje torej pred obrokom..številne študije so pokazale, da vežejo le 5% zaužite maščobe, ostalo se prosto absorbira v obtok…torej zopet, zakaj smo kupili kapsule, ki stanejo 40 ali več eurov….tega je še veliko.. tudi herbalife je podobna zgodba. Več na http://www.dietetko.com.
Prijeten praznični december

zdravo. pozna ko zdravilo za hujšanje lida daidaihua?

POZZ…

lida ma prepovedane psihotropne snovi….

če te zanima skinnyfiber piši mi na [email protected]

lp

lep pozdrav vsem skupaj!Kot prvo bi rada napisala nekj tem ljudem ,ki znajo pisat vse kontra in da je to vse nategancija.Ok kot prvo,tukaj je debata glede tablet torej mi pridejo prav samo informacije,ki se tičejo tablet.ne govorit fitnes,ločevalna,fitnes,ločevalna….saj mi, ki smo emocionalni jedci,se težko odrečemo hrani(pa lahko telovadim sto na uro),ko bodo moje emocije na psu bom vedno posegla po njej..kadarkoli,kakorkoli,…saj mi v možganih naredi blokado!Čeprav vem da ne smem. kar se tiče hoodie..ne pozabita da stoprocentne hoodie ne boste dobili v sloveniji..še manj pomagajo obliži ki jih lahko naročiš tu pri nas.Tudi v zda in tam okoli,je ogromno ponaredkov kar se tiče hoodie.Vem da obsataja samo eno podjetje,ki je dejansko prvo razvilo tablete hoodia(in ki vsebuje prave originalne sestavine).Tablete lahko kupite na ebayu…amazonu…!Vendar tudi tam lahko dobite ponaredke. sama sem odkrila phen375 st.1 v zda kar se tiče tablet za hujšanje. gledala sem na youtube posnetke ljudi,ki so jih ali jih jejo.prav tako sem se pogovarjala z eno iz zda,ki je kot emocionalen jedec shujšala v treh tednih 8 kg(brez telovadbe),zgolj dve tableti na dan,dosti vode,in 6 obrokov hrane. Sami si lahko ogledate spletno stran http://www.phen375.com ,tudi naročila sem jih 30tablet(54e)zadostuje za 15 dni,carina pride 22 eur..in to je to.Sama ne morem še rečt ali pomagajo,vendar vam javim kako bo.Stran pa je uradna za ta izdelek!

Redukti 10 so men pomagale sam jih vec ne izdelujejo

Glede na dosežek kolegice sem se odločila, da kupim tablete be light. Sedaj jih jemljem skoraj 2 tedna in se mi zdi, da je že malo učinka. Pred obrokom vzamem 2-3 kapsule (odvisno kaj jem) in mi ful dobro deluje na prebavo. Ogljikovim hidratom se res ne morem upreti in je tole zame idealna rešitev – poleg telovadbe seveda.

Jaz pa sem si pomagala z tabletami xls medical in lahko rečem, da delujejo, seveda s tem, da moraš tudi pazit kaj ješ in seveda malček tudi migat. Sem pa iz 144 kg prišla do 72 (2 leti). Na začetku sem jemala vsak dan tablete xls medical, pavzo sem imela vsak mesec 3 dni in potem spet naprej tabletke. Po 3 mesecih jemanja, se je želodček skrčil, začetniška kriza je minila, tako, da sem potem šla naprej samo s tem, da sem pazila kaj jem.

Živjo. Sedaj bo skoraj en mesec od jemanja be light in se lahko pohvalim, da dejansko deluje. Vzamem jih kar pred vsakim večjim obrokom in sem do zdaj izgubila že 3,5kg! Še malo in upam, da mi do dopusta uspe priti na želeno težo.

Oj!
Jaz pa sem uporabljala tablete s Hoodio in sicer hoodia fatblast je izredno zanimivo saj mi je uspelo shujšati neverjetnih 10 kg. Tukaj vam pripenjam tudi link za nakup če se katera izmed vas odloči za to http://dieta-kg.cshostex.com/

Lp

živjo! Tudi jaz sem preizkusila Hoodio Fatblast in moram priznati da sem bila presenečena nad rezultali tega izdelka. Ga priporočam vsem, ki bi rade izgubile nekaj kilogramov.

lep pozdrav

Če hočeš shujšati moraš spremeniti prehrano ter dosti vaditi in biti prekleto vztrajen. Tabletke oz. fatburnerji so le pika na i. Pomagajo pa.

New Report

Close