Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Tablete HYDROXYCUT

Tablete HYDROXYCUT

Lep pozdrav!
Sem 19-letni študent stomatologije, ki se aktivno ukvarja z košarko ter fitnessom.
Nekaj mesecev nazaj sem se odločil, da bom spremenil svoj način prehranjevanja in s tem dosegel nižji odstotek maščobe v telesu. Sprva mi je uspevalo, sedaj pa sem prišel v tisto fazo, ko je ostala samo še trdovratna maščoba, ki se je težko znebim.
Moje vprašanje se nanaša na tablete z imenom HYDROXYCUT, ki naj bi povečale porabo maščob za 600%.
Tablete vsebujejo Hydroxygen,efedrin,kofein,L-carnitin…
Bolj natančen opis na http://www.hydroxycut.com
Zanima me ali je lahko uporaba teh tablet škodljiva in ali mi jo odsvetujete ali ne? Proizvajalec trdi da ob pravilnem doziranju naj ne bi bilo nikakršnik problemov.

Najlepša hvala za odgovor in če imate morda kakšen drug predlog glede pospešene porabe maščob ob aerobnih vajah, mi ga prosim navedite.

Lep pozdrav

Spoštovani!

Efedrin bi pač po analogiji z adrenalinom umetno zvečeval metabolizem, kofein pa lažje prenašanje naporov. Glede raznih poživil sem skeptik in zato nepravi naslov za taka vprašanja, ker vam lahko dam le pristranski odgovor: NE tablet. Ne znam si predstavljati, kako bi lahko pokuril 6-krat kalorij, ne da bi pri tem izgorele.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close