Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija SVETUJTE PROSIM-GNLD

SVETUJTE PROSIM-GNLD

Pozdravljeni!Vse ki zanima gnld,bi želeli postati člani,ali samo poklepetati o njihovih izdelkih.Pokličite me,jih uporabljam(prehrambena dopolnila,in čistila),so zelo učinkovita.Moja številka:040-419-640.Zelo se veselim pogovora z vami.Lep pozdrav,Andreja

Sem član Gnld, uporabljam njihove oz. naše proizvode in sem zelo zadovoljna, ravno tako pa tudi moja družina.
Če vas zanima, pokličite, z veseljem vam pomagam do boljšega počutja, izgleda in zdravja.
Moja št. 041 318 844.

Lep pozdrav Tjaša

Lep pozdrav

Sem alergik,lani mi je gospa iz GNLD-A v štartu prodala izdelke v vrednosti cca 350 eurza tri mesce z obljubo,da mi bo to 100% pomagalo.Po tem sem zapravil še dvakrat toliko rezultata pa še vedno ni razen tega,da sem imel več energije.Tam so zaposleni ljudje,ki jim ni mar za zdrave ljudi temveč za visoke zaslužke,delujejo na sistem piramida pridobivajo si nove žrtve med njimi sem bil tudi jaz,ker se zavedajo,da ko je človek bolan je pripravljen vložiti veliko denarja v svoje zdravje.

Lp.

Gospa iz GNLD mi je svetovala njihove izdelke,da si bom 1000000 % pozdravil alergijo ob rednem jemanju teh prehranskih dopolnil ta prehranska dopolnila sem užival približno eno leto in do sedaj je edini rezultat,da imam več energije z alergijo nič boljše pa lajše žepe imam za nekaj čez 1.000 eur.
Mar jim je za naše zdravje edini interes kako si žepe napolniti na naših mukah.

Lep pozdrav vsem skupaj želim vam veliko zdravja.

Pozdravljeni!Zasledila sem da imate debato o alergijah in gnld izdelkih.Jaz jih uporabljam,pa vam povem da se bolje počutim.Imela sem tako slabo kri,da sem skup padla.Zdravniki so mi predpisali tablete ki povzročajo raka.Nisem jih dolgo uživala,ker sem se počutila še slabše.In sedaj uporabljam gnld izdelke,od lani.Počutim se enkratno,moja zdravnica,pa ne more verjeti da se mi je kri popravila.Ne v celoti,ampak razlike so vidne!Moje mnenje je da alergije se ne da pozdraviti,lahko se jo omili.Lepo se imejte

Pozdravljeni,

zanimajo me izdelki podjetja GNLD, zato prosim za kontakte. Prihajam pa iz štajerskega konca.
Lep pozdrav.

Od vseh dodatkov, katere poznam, lahko rečem, sem prepričana samo za Active-H, da preverjeno deluje. Glede alergije so me pa prepričali in pozdravili v Lj v zdravstvenem centru v Dravljah. http://www.drwohlmann.si/slo/
To bi pa iz lastnih zelo dobrih izkušenj toplo priporočila!

Mimi20, sem članica in izdelke uporabljam. Piši mi na meil [email protected], ti bom z veseljem svetovala.

Ljudje smo narejeni tako, da vedno iščemo neko čudežno zdravilo za določeno tegobo, ki nas muči. Eni bi se tako radi znebili alergij, drugi kilogramov, spet tretji putike, četrti pa še česa četrtega. Čudežnega zdravila pa ni. In ga nikoli ne bo. Lepo pa bi bilo… poješ tabletko in puf – pa si zdrav. Ni lepšega.
Ne nameravam se spuščati v temo, ali je Golden super fajn ali pa zanič. Pri vsem je potrebna zdrava mera kritičnosti in premisleka, preden se odločite za kar koli. Ni vse, kar se sveti, zlato.
Čudežnega zdravila ni.

Živjo,

berem tale vaša paberkovanja o GNLD in o izdelkih pa o težavah in o alergijah pa kaj pozdravijo in kaj ne pozdravijo izdelki GNLD – ja…

Izdelki GNLD – ja ne zdravijo. Ne pozdravijo alergije, ne pozdravijo astme ne pozdravijo krivega hrbta, ne pozdravijo bolečih nog…

Izdelki GNLD lajšajo težave, pomagajo uravnavati dnevne potrebe po vitaminih, mineralih, drugih potrebnih prehranskih snoveh in to samo tako, da se strogo držite navodil, ki so napisane na vsaki škatlici izdelka GNLD.

Res je že kar 10 let tega, kar sem izstopil iz verige članov GNLD, pač so otroci in novogradnja prinesla nove obeznosti, s katerimi se nisem mogel več 100% ukvarjati z izdelki GNLD – ja in mrežo mojih z astopnikov. Je več kot 10 let, kar sem prodal zadnji paket novemu članu GNLD – ja, ni pa še 14 dni, ko sem zadnjič kupil izdelek GNLD – ja.

Kaj to pomeni? Da so izdelki dobri, kvalitetni, da upoštevajoč osnovni namen, ki sem ga razložil zgoraj, pomagajo, lajšajo in kljub nekoliko višji ceni (samo navidezno) tudi ne pretirano dragi. Namreč, potrebno je vedeti, da so izdelki koncentrati in se jih uporablja v majhnih količinah in zato dalj časa trajajo in nam jih ni treba tedensko kupovati…

Je pa res, da smo ljudje le ljudje in tudi med člani GNLD ja so ljudje, ki jih malo briga za zdravje ljudi, važno jim je prodati in to ne glede na posledice. Žal mi je takih članov. Vedno je veljalo dejstvo, da le s poštenim pristopom ohraniš stranke, ki jim lahko izdelke prodajaš vedno znova in znova in tako sebi gradiš bazo strank in seveda posledično, zaslužek. Neiskrenost in “nategovanje” je vedno pripeljalo do tega, da je tak član po hitrem postopku prenehal z dejavnostjo v GNLD.

Naj na koncu rečem še kakšno o alergiji… tudi GNLD nima čarobne paličice… v obdobju 5 let, ko sem bil sam član, se ne spomnim, da bi kakšno prehransko dopolnilo ponujali kot pomoč pri odpravi alergije. Kako je trenutno ne vem, obstaja izdelek ali ne, pozanimajte se, kot je bilo že rečeno, na sedežu GNLD, ki je mislim da, še vedno v Ljubljani oz. lahko vam dam naslov spletne strani osebe, ki o GNLD ve več kot sam GNLD, oseba, ki je tudi mene leta 1995 pripeljala v svet GNLD in ta svet resnično pozna do obsiti.

Ne nasedajte članom, ki vam nekaj na brzino tišijo v roke, samo da bi zaslužili, verjemite članom, ki si za vas vzamejo celo popoldne če je treba in vam razlagajo o izdelkih z jasnim znakom, da veliko vedo o izdelkih in da jih tudi sami uporabljajo…

Spletna stran http://www.srecno-zivljenje.com/ ga. Minka Gantar, s Škofjeloškega konca…

Pa lep večer še naprej in veliko dobrih izdelkov GNLD – ja še naprej.

Jani

žIVJO
GNLD uporabljam od leta 2002. Sem zelo zadovoljna in v njih vrjamem popolno. Pomagajo mi pri stesu in urujenosti glede na službo ki je zelo stesna in odgovorna . Brez njih ( gnld) ne bi zmogla.
Infor. Na tel: 04/5836310

Pozdravljeni,
GNLD izdelke uporabljam že 16 mesecev in jih lahko samo pohvalim, z njimi sem rešila že marsikatero nevšečnost, od Rota virusa do klopnega meningitisa do tega da imam jaz in moja družina boljše zdravje in počutje. Izdelke uporabljata tudi moja malčka, ki sta stara 2 in 5 let.Najprej sem se o izdelkih osebno prepričala, če so resnično dobri potem pa sem postala tudi njihov aktivni član pred 3 meseci in lahko tudi o izdelkih svetujem. Za kakršne koli informacije lahko pišete na mail: [email protected] ali na tel. 031/350-393.
Za vse, ki se boste odločili te izdelke uporabljati vam ne bo žal.
Lepo pozdravljeni, Vesna

pozdravljeni
jaz imam dobre izkušnje z GNLD saj so moji starši bili v tem vendar so potem to opustili povem pa lahko da imamo mi kar dobre ikušnje z njihovimi izdelki ne glede za kaj je to šlo povem lahko primer ko je neka gospa imela nekaj narobe s kri in zaradi tega ni morala na operacijo potem pa so ji moji starši priporočali za izdelke GNLD in ne boste verjeli gospa je šla lahko čez 2 meseca na operacijo k uprašanje koliko časa bi trajalo z zdravili da bi jo lahko operirali to niso kar eni izdelki zares os dobri ne glede za kaj gre

Tudi jaz imam zelo dobre izkušnje z izdelki GNLD, tako da sem se tudi včlanil. Nobeden me ni niti malo silil, da moram vzeti izdelke za 1000€ tako kot sem prebral.
Vzel sem artikle, ki jih redno jemljem kot so GR2 ( uporabljam ga zaradi diabetesa ) zadeva mi je pomagala, da sem si uredil nivo sladkorja. Res pa je da moraš spoštovati in pa zelo resno jemati priporočila o uporabi teh artiklov.
Prav tako si je sin popravil alergijo, sedaj nima nobenih težav s alergijami, prav tako pa tudi z bronhitisom.
Žena je imela velike probleme z prehrano in ker je bila alegična na mleko ni smela jesti aktivio jogurta. Gospa ji je svetovala acidopolus najprej sva bila skeptična sedaj vidiva , da ji pomaga in nima nobenih problemov več.
Vse izdelke uporablja tudi moj bratranec, ki je zdravnik in on je rekel, da za te izdelke še ni slišal slabih besed in da so 1a med temi izdelki.

Zato lahko rećem hvala GNLD.

Lep pozdrav

SEM ČLANICA GNLD IN SEM ZELO ZADOVOLJNA Z IZDELKI. ČE BI RADI POSTALI TUDI VI ČLAN ME POKLIČITE 070 293 923. KARMEN

eno kmečko razmišljanje…če bi res pomagali pri alergijah , kaj jih ne bi že alergolog predpisal?

Spoštovani!
Na voljo imam več kakovostnih izdelkov in vam jih v najkrajšem možnem roku dostavimo na vaš dom z hitro pošto. Kot pooblaščena zastopnica vam izdam račun in tudi nudim vse ustrezne garancije. Seveda lahko pa tudi svetujem vašim željam.

Kontakt:

[email protected]

No ja!

Kar se tiče izdelokv GNLD-ja, ga sam uporabljam od leta 1993 in so edini izdelki, za katere dam roko v ogenj. Uporabljamo jih kompletna familija.
Ja kot sem malo pregledal forume ste se razpisali o vsem mogočem, gospa gmb sprašuje za svojo hčerko, nekateri tukaj pa lepite linke od nevem česa vse.
Halo.
Ja GNLD je za mene št.1 z izdelki v katere vrjamem 100%.

Žal gospa GMB ne morem dati nekega odgovora za pomoč hčerki, je pa res, da se s temi proizvodi, da lajšat probleme, tudi ozdravit. Iz osebnih izušenj vam to pišem.

Da pa sploh vse skupaj funkionira pa mora biti v prvi vrsti volja, seveda pa tudi denar.
Ko pa primerjamo izdelke GNLD in njihovo ceno in kvaliteto, pa roko na srce, da se dobi visoka kvaliteta za vsak žep.
Je pa vprašanje vsakega posameznika, če je pripravljen, dati nekaj kvalitetnega vase na samo NASE IN SVOJO VIDNO OKOLICO.

Gospa GMB, vi to osebo povlecite za ušesa in naj vas pelje do osebe, ki vam bo znala svetovat.

Lp vsem

momacus [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: SVETUJTE PROSIM-GNLD
19.11.09 11:51

eno kmečko razmišljanje…če bi res pomagali pri alergijah , kaj jih ne bi že alergolog predpisal?

Glede na tvoj odgovor razmišljaš ti kmečko,Ta dopolnila ne zdravijo ampak zavirajo napredovanje ,Zato je potrebno dopolnila k prehrani jemati že takrat ko smo zdravi ker preventiva je še vedno bojša kot kurativa,Ti dodatko temeljijo na vnosu vitaminov in mineralov v telo,katere ne dobimo z vsakdanjo prehrano.Svetovne organizacije so izdelale študijo,da je razlog nastanka vseh kroničnih bolezni v svetu V 70% kriva slaba prehrana.Slaba prehrana pa zato ker je osiromašena z vitamimi in minerali,ker je vse pridelano umetno in hitro,ter da ima čim daljšo obstojnost.Naredi enkrat preizkus in vzami paradižnik iz trgovine in paradižnik ki je pridelan na vrtu naših babic,pa boš videl razliko

LP

Pozdravljena Mimi,

Prihajam iz štajerskega konca. Če potrebujete še kakšne informacije mi lahko pišete na mail: [email protected] ali pokličete po telefonu: 070-702-398.

VSE DOBRO VAM ŽELIM.

New Report

Close