Najdi forum

Urška, jaz bom avgusta (predvidevam da) popolnoma na istem kot ti – namreč doštudirala sem angleščino in primerjalno književnost na FF (že kar dolgo nazaj:)), sedaj sem pa na tem ali uresničim že dolgoletno željo po študiju logopedije ali ne… Nisem še čisto 100 %, ker še vedno tehtam + in – študija ob službi (pri 33 letih!!!), ampak ko sem zdajle zagledala tvoj post, se mi je kar zasmejalo 🙂
Če si za kakšno “sodelovanje”, jaz sem za 😉 Ampak kot že rečeno, počakati moram na 15. avgust, ko lahko oddam vlogo za dodelitev diferencialnih izpitov.[/quote]

Pozdravljeni Urška in Molly11. Zanima me ali sta se odločili za opravljanje diferencialnih izpitov, saj se tudi sama zanimam za to. Študiram pa na Pef Mb smer razredni pouk.

Če je katera opravila diferencialne izpite bi bila zelo vesela, če bi vzpostavili stik saj imam 1001 vprašanje preden se zares odločim za ta korak:)

Hvala že vnaprej

Tudi jaz bi se rada vpisala na 2. stopnjo studija logopedije. Zanimajo me izkusnje tistih, ki ste delali diferencialne izpite, prakso ipd. Imam ogromno vprasanj, rada bi stopila v stik z nekom, ki je “sel cez to”. Vesela bom vsakega odgovora!

Zdravo,

ista zadeva kot moji predhodniki, torej po diplomi na drugem studiju bi sla na logopedijo. Oddala sem vlogo in cakam na odlocbo za zacetek opravljanja obveznosti, imam pa ogromno vprasanj – kako je s predavanji, cenami, v koliko letih se da naredit izpite, pa glede prakse… Vse me zanima, hvalezna bom za vsak namig in vse informacije! 🙂

Zdravo,

kot predhodnice tudi mene zanima studij logopedije na 2. stopnji. Je kdo opravljal diferencialne izpite? Koliko jih je, priblizno? Kako dolgo ste jih delali? Zahtevnost?

Hvalezna bom za vse informacije!

Je kateri uspelo se vpisati na logopedijo? Kako je z diferencialnimi izpiti? Imajo redni študentje prakso že pri dodiplomskem študiju in bi bil to lahko velik minus za tiste, ki se vpisujejo direktno na drugo stopnjo?

Živijo Urška in Molly. Zanima me, če sta se potem vpisali na študij, kako je bilo z izpiti, kako sta zadovoljni etc. … Razmišljam namreč o istem, moja osnova je tudi FF (tuji jeziki).

Hvala že vnaprej za odgovor!

Pozdravljene!

Zanima me, ali je kateri, ki je pisala zgoraj o diferencialnih izpitih že uspelo narediti izpite? Oz. koliko izpitov so vam določili, in kaj ste po izobrazbi? Obstajajo kakšni zapiski? Letos sem poslala vlogo za dodelitev defirencialnih izpitov za magisterski študij logopedije in surdopedagogige, plačala, in sedaj čakam na sklep. Po izobrazbi sem prof. soc. in zgo..

Mi morda lahko katera logopedinja pove, ali bo “moj fax” oz. dokvalifikacija primerljiva z redno študiranimi (4., 5. letnimi programi) pri iskanju zaposlitve?

Najlepša hvala za vse odgovore in lep pozdrav!

Lep pozdrav,

tudi jaz sem oddala vlogo za dodelitev diferencialnih izpitov za logopedijo. Zaključila sem študij biologije in angleščine, pedagoška smer, vendar me že od nekdaj vleče v smer logopedije.
Imam ogromno vprašanj, pa se žal nobena, ki je šla skozi ta proces, ne javi:( Tiste, ki pa so že logopedinje in so delale dodiplomski študij, pa nekako vse zelo negativno nastopijo proti ideji o preusmeritvi poklica in diferencialnim izpitom:/
Če je katera, ki je na začetku poti in bi si rada izmenjala kontakt ter se povezala z “sotrpinkami”, bi bila zelo vesela:)

Pozdravljeni!
Tudi jaz bom letos opravljala dif. izpite.
Če je kdo za sodelovanje, naj sporoči, da nam bo lažje. Lp

Pravkar sem na spletni strani Pedagoške fakultete zasledila cenik zaleto 2017/18. In naša smer: logopedija in surdopedagogika stane 5.500 EUR. Čisto sem paf…. Res ne razumem zakaj tako zvišanje šolnin, ker v šolskem letu 2016/17, sicer te smer niso imeli na ceniku, ampak je bila specialna rehabilitacijska pedagogika, ki je lani stala 3.300, letos pa tudi 5.500.
Je kateri kaj jasno, kaj se dogaja?

Lepo pozdravljene,

Tudi sama sem diferencialna študentka smeri log-surdo, pa me zanima če bi se lahko na kakšen način povezale in si tako pomagale z informacijami?

Pozdravljene,

Bi se mogoče lahko kako povezale, tudi sama opravljam defirencialne izpite, mogoče lahko ustvarimo FB skupinico?

Živjo. Tudi sama sem se odločila, da to jesen oddam prošnjo za opravljanje diferencialnih izpitov iz logopedije. Ste se študentke morda na kakšni strani že povezale? Namreč ogromno je komentarjev z vprašanji kako postopek opravljanja izpitov poteka in kje nabiraš potrebno izkušnje pred vpisom na 2.stopnjo, ampak nikjer ni nobenega odgovora. Kakršnegakoli kontakta bi bila zelo vesela 🙂

Pozdravljene,

tudi jaz bom letos opravljala diferencialne izpite, če bom le zdaj 19.4.2017 uspešno naredila komunikacijski preiskus. Pa, če vam je lahko tekom diferencialnih sodelujemo, jaz sem za 🙂 upam, da tudi ve 🙂

Lep pozdrav

Pozdravljena,

zanima me, če je katera že ustvarila skupino na fb strani?

Tudi sama bom v letošnjem letu pričela z diferencialnimi izpiti v smeri Logopedija in surdopedagogika, če bom seveda v sredo, 19.4.2017 uspešno opravila komunikacijski preskus.

Hvala za odgovor in upam, na našo skupno sodelovanje 🙂

Lep pozdrav

Teh nekaj zadnjih odgovorov pa sem kar malo spregledala… Ja za FB skupino, vsekakor… Glede direfencialnih… jaz sem jih dobila kar nekaj + prakso, tako da še razmišljam o tem, ali bi sploh šla v to…kako daleč ste ve? Baje da so zapiski vojna tajna….
Je že kateri upselo narediti kakšen izpit?

Vse dobro vam želim in upam da se najde kakšna, ki nam bo malo v pomoč!

Pozdravljeni,
Mene pa zanima, ce je mozno logopedijo studirati tudi izredno?
Hvala vnaprej za odgovor

Zdravo! Tudi jaz se zanimam za študij logopedije na 2. stopnji. Je katera že šla skozi to? Obstaja kakšna FB skupina?

Zdravo, vse v tem forumu je bilo že nekaj let nazaj, zato ne vem koliko je še aktualno. A imam podobna vprašanja o  študiju logopedije, kot so bola navedena tukaj in mi bo morda kdo iz izkušenj znal pomagati.

Sama trenutno študiram slovenistiko in bi študij rada zaključila, vendar pa bi potem rada naredila še študij logopedije. Je sploh mogoče iti potem kar na drugo stopnjo? ali je neka omejitev diferencialnih izpitov?

Kje potem pridobiti zahtevano literaturo, se da stopiti v stik s profesoriji ali kako?

Hvaležna bom če ima kdo odgovore ali pa kakšen nasvet.

lp

Zvezdica434 ali si dobila kakšne odgovore, tudi mene zanimajo ista vprašanja.

lp

 

New Report

Close