Najdi forum

stopala & sandali

Živjo vsem!
Ko sem zjutraj sedela na avtobusu in malo gledala naokoli si nisem mogla kaj, da ne bi opazila, kako malo da večina ljudi na svoja stopala (da o nožnih prstih in nohtih niti ne izgubljam besed), oz. na njihovo (ne)urejenost.

Meni na primer so moje noge (cele) zelo všeč. Edini del telesa, za katerega lahko rečem, da je OK. Komaj čakam, da je poletje, da si lahko natikam natikačke in sandalce. Lepo urejene noge (depilirane, urejena stopalca z lepo nalakiranimi nohti) so nuja, če se hočeš kazati v odprtih čeveljcih. Ogromna večina Slovencev pa očitno ne misli tako. Glavno, da je za silo čisto, pa bo že dobro.

Kaj pa vi mislite o tem? Npr. meni se zdi, da je izredno malo moških, ki imajo tako lepe prste na nogah, da si lahko privoščijo odprte sandale. Ampak samozavest v teh primerih ne pozna meja, kritičnost je na zavidljivi nuli.

Lep dan!

Svobodni ljudje pač, ki ne dajo kaj na mrmranja okolice. Že res, da je včasih kaj grdo za pogledat, pa pač pogledaš stran. Če si sama urejena, potem je vredu in se počutiš odlično, če pa drugi neurejeni hodijo naokrog, je pa to njihov problem. Tudi jaz sem za urejenost, včasih se pa človeku tudi ne da. 🙂

Lp
Mdlj

ja zdej k vsi vemo kok mas ti lepe urejene nogice se mormo usi zamislt pa hitr na delo da ne bomo zaostajal al kaj.. dej neh tezit k so se bolj pomembne stvari na svetu kot nalakirani nohti na nogah..enih ljudi pac to ne moti, bolj bi rekla da mas ti en problem da odpres post na tako banalno temo.. pa da moski nimajo dost lepih nog za sandale?!? ja najbols da si jih se oni lakirajo in po moznosti depilirajo ane.. ? svasta

Se čist strinjam s teboj. Nekateri so res do amena nemarni pa kar nič jim ni za to. Bljuurggh, ni gršega od svinjskih neurejenih nohtov in smrada po švicu. Bah :E
Po drugi strani pa je prav luštno pogledat beybo z lepo urejenimi nogicami 😉

Se strinjam s tabo…tut men dost pomenjo urejene noge, stopala, nohti…Za sandale je to dost pomemben. Je pa res, da so nekateri tolk samozavestni da jih neurejene noge sploh ne ganejo… Različni smo… Moške noge…poznam jih par ki dajo velik na to! Ostali pa tko…pač neko povprečje…Ne zahtevam depilacije, ampak vsaj normalne nohte in umite noge!

Tečkica, draga, se mi zdi, da te nihče ne podpira v tvojem razmišljanju. Sem pa prepričana, da tebe zanimajo pomembnejše teme in jih po najboljših močeh tudi rešuješ. Tvoja pravica, ki ji seveda ne oporekam. A si vedno taka tečka??? Se pravi, da je “nick” pri tebi zadel žebljico na glavico. Brez zamere.

JA!

Jaz se pa pridružujem tečki. Vsak naj krbi zase, za druge naj se pa ne briga. Pa če mu tako paše, pa naj mu. Glavno da ti Gabi poskrbiš zase, za druge pa ne skrbet.

Živio !
Se 100% strinjam s teboj, Gaby. Zelo nagravžno mi je , ko vidim žensko nožico,
ki zgleda nekako takole: kosmata, razpokana peta, neurejeni nohti. Za se zjokat
nad lastnico te uboge nožice, saj se že na daleč vidi, kako malo oz. ji spolh ni mar, kakšne noge jo nosijo naokrog. Tudi marsikateri moški bi za svoje pete in nohte lahko bolje poskrbel, ne pa da razkazuje svojo zanikrnost. Enako velja tudi za roke, posebno nohte.

Haha, to pravijo tiste, ki majo nogice zanemarjene :)) – tečka in frucka

Mislim, drago dekle, kakšno pretirano samozavest imaš!!!

Kaj misliš, da si najlepša na svetu??? Haloooo? Vsak je sebi zelo lep in fajn, prvi te sorte je pa bil Narcis – preberi kakšno mitologijo.

Sicer pa … verjamem, da imaš lepe le noge, vse drugo, vključno z glavo in njeno vsebino (to je recimo meni najpomembnejše) pa je na nezividljivem nivoju.

Ampak važno, da imaš sandalčke, pa lak…

Ne bo držalo, Liftmaster. Meni je zase tudi všeč, da imam urejene nohte in vedno pazim na to (tudi pozimi, ko ne nosim sandal), ampak za druge me pa malo briga. Vsak naj poskrbi zase. Še nikoli nisem gledala ljudi v nohte na nogah, tko kot jim ne voham pod pazduho, če so čisti.

Dejmo se no, majn spotikat v ljudi, ki pač niso v skladu z “našimi” merili!

Ha – ha – ha……..
BRAVO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Se pridružujem vsem izrečenim besedam……

Jaz pa samo en posloven nasvet Gaby! Jaz bi na tvojem mestu malo izkoristila te tvoje nozice. Kaksen Nozni fetisist bi ti za tvoje usluge bogato poplacal! Tako se ti bodo povrnili vsi stroski za kremice, manikuro, skarjice ipd..
Tudi sama skrbim za telo, tudi za noge, predvsem sem nora na cevlje in mi je zelo pomembno kako pasejo mojim nogam, vendar se ne obremenjujem z izgledom drugih.. 100 ljudi 100 cudi!

pa srecno!
Nina

Povsem se strinjam s tabo 😉

Haha, saj ne rabiš vohat pod pazduho, ker kar samo prismrdi, če se folk ne pere :)))) Kdo potem ni obziren, al tisti, ki s svojim smradom npr. v busu draži nosnice, ali pa tisti, ki poskrbi za normalno higieno. Lepo te prosim, saj ti ne more biti vseeno, ko si nekje z nekom (v busu, čakalnici, v vrsti….) in ta smrdi po švicu k svina. Najhuje pa je to, da se včasih tak folk sploh ne zaveda da smrdi :(( Zato mi ne južnat o nekih narciskih in take fore.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close