Najdi forum

Ste našli ljubezen svojih sanj?

Sem in skupaj sva že sedmo leto. Iz ljubezni sta se nama rodila dva prečudovita otroka. Ne predstavljam si življenja brez vseh teh – meni najdražjih ljudi.

Seveda v zakonu prihaja do problemčkov in problemov – v tistem trenutku se moraš s partnerjem vsesti dol in stvar predebatirati in razčistiti. Zaenkrat nam kar uspeva.

Vsem en lep Valentinov dan.

valentina te čisto razumem, mislim da se ti to dogaja takrat če se s partnerjem kaj sporečeta, mogoče kdaj ne čutiš njegove ljubezni, pa se malo zatečeš v svoje sanje kako bi bilo če… vem tudi jaz kdaj pa kdaj to počnem, sem imela kar precejšno krizo, sem neprestano mislila na bivšega medrugim sem se spraševala isto kot ti ali še kaj misli name… ja grozno je to vse skupaj ampak valentina saj bo. to so samo bežni trenutki, ki poidejo. misli si da je verjetno ta človek čisto drugačen danes, kot takrat ko sta vidva še bila skupaj. l.p. darči

Skupaj sva že deveto leto. Dva meseca živiva skupaj. In včasih ne vem…ali sanjam ali je vse res. Vse je preveč popolno. Vse štima, vse je urejeno, vse je tako kot sem si želela.

Včasih ga od daleč, ko ne ve, opazujem. In vedno znova me prešine…kakšno srečo imam.

Vsem želim, da bi imeli Valentinovo vsak dan, kot ga imava midva!

Našel sem ljubezen svojega življenja. Z njo želim preživeti vse dni do konca. Upam, da misliva enako. Ravno za danes zvečer pripravljam zaroko. Ufff, že sedaj me je strah in imam tremo.

Vsem želim, da bi svoje dni lahko preživljali ob ljubljeni osebi.

Vsem lep valentinov dan.

Nisem in še iščem.

Enako.

Sanje so bile, ampak realnost je taka, da sem z mojim edenim že četrt stoletja. Je bilo hudo, včasih tudi daljša obdobja. Lani na današnji dan sem šla na hrib, ležala na travi in jokala. Danes me je povabil na lepo prireditev. Mislim, da sem mu uspela dotajčit, kaj rabim od njega, kako naj bi se vedel do svoje žene, če mu je kaj do nje.

Zdaj sem srečna. Kaj bo čez mesec, leto…. nihče ne ve. Ampak ob težavah se ne predam kar tako.

Lepo Valentinovo vam želim (če že po zunanji temperaturi ni toplo, naj bo vsaj v srcih!)

Držim pesti…vso srečo…:)_

Malo za šalo.

Poznaš Mrphijev zakon, ki pravi: “Če se ti zdi vse popolno in vse OK, pomeni, da si nekaj spregledal”

S tem se pa tudi jaz strinjam. Nikoli ne gre vse tako lahko. Če pa gre, verjetno nekaj ne štima.

Kaj pa ti? Ne boš nič napisal o svoji ljubezni? Si srečen, nesrečen. Si želel ob sebi koga drugega ali imaš tisto, ki si si jo želel?

Kaj sem želel?! Hm hm.

Takole ti bom povedal. Ko te življenje vrže v najhujše preizkušnje ugotoviš, da je tudi kaj drugega bolj važno kot ljubezen in želje.

Ja, sem zadovoljen s svojim življenjem. Sicer pa kdo živi tako, da ne bi mogel živeti lepše.

Ups…. Po temle bi lahko sklepal, da si dal prednost nečemu drugemu pred ljubeznijo. Je ljubezen ostala neuslišana? Verjetno si se moral tisti pravi odpovedati? Ljubezni mislim? Ja tudi takšne izkušnje imajo nekateri. Če prav ne vidim smisla življenja z nekom, ki ni tvoja ljubezen. Verjetno bi potem ostal raje sam.

Biti zadovoljen s svojim življenjem pa še ne pomeni, da si z nekom, ki ga ljubiš. Lahko si z osebo do katere ne čutiš globokih čustev pa si kljub temu zadovoljen. Vendar vseeno tista prava ljubezen pa je nekje, ponavadi veš kje, pa ti je kljub temu iz različnih vzrokov nedosegljiva.

Sam k sreči takšne izkušnje nimam, upam, da je tudi ne bom imel. Sicer pa nikoli ne reci nikoli.

Hm….dp. Saj jaz z mojimi besedami nisem mislila, da je vedno vse ok, in da je človek popolnoma brez napak, ampak vse je v takih mejah, ki so zame več kot tolerantne. Pustimo to, da ima včasih tudi on svoje finte, ampak če gledam v celoti, pa je stvar taka, kot sem jo opisala.

Sem! Verjeli ali ne, na to sem morala cakati do svojega 52. leta starosti!

Ja Lado nikoli ne reci nikoli. Tudi jaz sem tako mislila, pa temu ni bilo tako. Ko stvar nekoliko preboliš greš dalje. Čeprav tisti “nekdo” vedno ostane v tvojem srcu. In NIHČE ne more več zasestni njegovega mesta in NIKOGAR ne moreš več tako ljubiti in NIKOMUR več dajati toliko sebe …

Bolj ali manj narobe sklepaš. V dalšem časovnem obdobju, od velike zaljubljenosti pa do sedaj so se pač dogajale stvari, ki te naučijo še česa drugega, kot to da ljubezen premaga vse..

Ej, upam da si razumela moj odgovor kot šalo.

Seveda ti želim, da vi bilo vse OK, in verjam da tudi bo, saj izjeme vedno potrjujejo pravilo. Srečno.

Seveda sm našel in srečal, veliko princes….pa še na boljš kaže, ker se še vedno kakšna prikaže………..
Ja, z eno tako sm pa tudi poročen, ampak to ni nič hudega, ker to ne pomeni, da ne bom srečal nobene več, ha, ha……..
Ane, kako kratko je življenje in kar zamudiš, ti tudi v peklu ne bo povrnjeno…..

Misa…tvoje besede so tako polne razocaranja in navelicanja nad samim seboj,da bi te najraje za usesa!Saj pa ni zivljenje lepo samo takrat,ko si srecno zaljubljen oz. imas svojo ljubezen ob sebi Kaj pa malenkosti…ko se bos naucila,da si lahko srecna,ker je zunaj lep soncek, ker ti je mimoidoci namenil iskren nasmeh,…potem bos ugotovila, da lepe stvari pridejo same od sebe, da je potrebno pozitivno misljenje in predvsem imeti sebe rad,cesar pri tebi nisem opazila! Kako ti lahko gre na “kozlanje” ob zaljubljencih? Zavist in melanholija te bosta cisto unicila, kaj pa ljubezen do starsev in prijateljev? Ti to nic ne pomeni? Mislim,da ti,ce bos mami poklonila darilce! V takih trenutkih, ko si zalostna se obni na prijatelje-tiste iskrene in njim pokazi,koliko ti pomenijo, kajti le-ti ti bodo vedno stali ob strani in te spremljali skozi zivljenje; partnerji pridejo in gredo, vem,da si zelis,da bi nasla ljubezen svojega zivljenja,ampak to je bolj fraza kot kaj druga! Vsi na zacetku razmerja mislimo,da je pa ta res ta pravi/a,ko pa pokazeta tud slabo stran,ki jo imamo vsi, se sanje o resnicni ljubezeni podrejo….zakaj? Zato ker moras biti izjemen clovek,da drugega sprejmes taksnega kot je in ga poskusas razumeti,tega te naucijo starsi v casu odrascanja ali pa sam,ce nisi imel te srece! Ko bomo v svojem partnerju videli le najboljse in se ga sapominjali po tem,ne pa da se skoncentriramo na njegove napake,potem bomo lahko srecni in rekli,da je ljubezen brezpogojna! Vse se zacne v nas samih in pri tem,kako gledamo na stvari! Vedno imamo dve opciji:ali bomo nekaj razumeli kot slabo ali kot dobro!
Misa, imej se rada in ta praznik posveti predvsem sebi, premisli o tem,kar sem napisala in si kupi kaj lepega,nekaj ,kar te bo spominjalo na to,da je ljubezen gonilo zivljenja in da je ljubezen vse,kar je nastalo na tem svetu! Tudi ti si ena velika ljubezen,ki bo srecala ob pravem casu svojo ljubezen, do takrat pa uzivaj v samskem zivljenju, ce gledas nanj s prave strani,je lahko zelo osrecujoce!
Rada vas imam:*

heheh, tvoj odgovor sem razumela kot majhno provokacijo.
Pa lp!

midva pa pri 38, sicer pa, saj poznate tisto: GODINE NISU VAŽNE !!!!

New Report

Close