Najdi forum

Sporocilo bivse po 6 letih od razhoda

Pozdravljeni, (sedaj sva stara nekaj cez 30)

pred sestimi leti sem bil v petletni zvezi s cudovito zensko. Zal so se svari koncale, ker nisem bil pripravljen pri sebi razresiti dolocenih tezav, ki sem jih imel. Ne recem, da ni bila zveza zato kdaj tezka, ampak sem se vselej trudil po najboljsih moceh. Zvezo sem koncal jaz.

Ceprav sem v vmesnem casu hodil na zmenke in se dobival z dvema, nikoli nisem vec zacutil tako intenzivno in mocno, kot sem pri bivsi. In nikoli je nisem pozabil. Prav tako sem veliko tudi mislil nanjo. Vem, da me je tudi ona neverjetno mocno ljubila.

Mine sest let. Jaz je v tem casu nisem kontaktiral, ker je nisem zelel vznemirjati in kakorkoli razburkati njeno zivljenje. V tem casu sem veliko delal na sebi, ustvaril super kariero, dosegel veliko lastnih ciljev. In pred mesecem dobim njeno sporocilo. Pogovor je vodil do srecanja na pijaci. Vse je bilo super. Nic ni namigovala na karkoli. Bilo je cisto casual in na hitro. Ima super urejeno zivljenje, kot jaz. Jaz sem samski, mislim, da ona tudi, ampak o tem se nisva pogovarjala.

A menite, da je to z njene strani potreben “zakljucek”, zelja po prijateljstvu ali menite, da bi morda rada ponovno poizkusila, kako bi bilo, ce bi bila par.

Hvala.

 

New Report

Close