Najdi forum

Pozdrav! Bom probala objasnit na kratko. Jaz v vezi 11 let, 2 majhna otroka (6,4leta)
On v vezi 13 let, 2 otroka(8,6et)… In enega iz prejšnje veze(20 let).
Je moj sodelavec. Delam v proizvodnji, on v pisarni, moj šef.
Nikoli si nisem predstavljala da bom varala. Z mojim doma se je ohladilo z njegove strani. Psihično me ubija, en dan je vredu drug drug dan se kregama…vedno nekaj išče, zdaj se umaknem ko začne in jezo raje držim v sebi..
Sodelavec je od mene starejsi 13 let.
Jaz 35, on 48.
Privlacen,urejen,takoj me je potegnil.
Prvo sem se začela spogledovat z njim. Ni me opazil.
Deluje Resno, hladno…
Nato sem mu pisala in ko je
Izvedel katera sem je bil presenečen.
Že Drug dan sva se dobila na njegovo željo.
In tako 2-3x tedensko na kratko ob priliki.
Po 4 mesecih nisma več mogla zadrzevat strasti in sva se ljubila.
Dobivama se pri meni, njemu(ko je možno), v avtu, naravi… Zaljubljena sem v njega, preveč.
On vame.
Jaz nočem razdret svoje družine, ne njegove. Želim da traja. Še dolgo. Da vema samo midva.naskrivaj…
V službi se “ne poznava”. Se zdravo si ne rečema. Dobro skrivama.
Bojim se posledic če se razve.
Nočem pa končat. Ker vidim samo še njega.
Niti se ne vidim z njim. Niti si ne predstavljam. On na visokem rangu, js kontra… Drugače se ujamema v vsem.
Oba športnika,karakter, strast! …
Vem da me boste popljuvali. Mi je pa vsaj malo lažje da nekomu povem.
Se ena stvar. Edina ki me moti pri njemu je prehiter izliv. Sprva sem mislila da ima težave s tem. Pa je rekel da se mu to prvič dogaja. Da z njegovo dolgo, da ji po 3x pride… Pri meni ga da noter in se že zadržuje. Ker ga noro privlačnim.
Pac imava malo daljso predigro, ker ko ga da v mene vse obstane. Niti se ne upa premikat.
Tako traja za skoraj pol leta. In ni nič boljše…
Verjetno niti tu ne bo kak pameten nasvet.
Hvala vseeno. Lp😊

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Je možno…da kako stopive v kontakt?

Neumnica. Ti boš tista, ki jo bodo obsojali on pa tisti, ki je bil zapeljan – kar dejansko tudi je bil. Kaj naj si misli moški, ki mu mlajša piše, se z njim spogleduje, gre z njim ven, kot zgolj to, da hoče, da jo nekdo nadela? To ni ljubljenje, je “izlivanje” frustracije vate, je drznost in skrivanje, ker doma je rutina. Ne bo pustil žene, da bo s tabo, po drugi strani pa je verjetno že varal, če ima otroka od drugega zakona. Mislim se sam dajeta dol. Ne pišeš o tem, da gresta na romantično večerjo, ali se sprehajat, ali druženje ob delu in po delu. Kako potem lahko pišeš, da si vanj zaljubljena in celo o razdoru družine? A ne štekaš, kako je? Ne štekaš, da sta sam seks buddies – v službi se ne pogovarjata, se ne družita, se ne sprehajata predl judmi, praktično se ne poznata. To, da sta oba športnika, ne pomeni, da sta si podobna ali da bi se ujela. Zveza ne bo trajala, če ni želje po trajanju. Ti je kdaj nakazal, da želi s tabo kaj več, da želi s tabo ven? Glede na napisano je odgovor NE. Torej ne piši o prihodnosti z njim. Seks in ljubezen je čist nekaj drugega.

Če z možem ne gre, ne gre, ker si odsotna. Če se prepira, se prepira z nekim razlogom. Ustavi se in prisluhni besedam, ki jih mož govori, pa boš morda štekala, da je s tabo nekaj narobe in da ti nisi predana zvezi in obveznostim. Ker zveza je ok, ljubezen, veselje, radost, seks ipd. je pa tudi obveznost, včasih žrtvovanje, delo, trud. otroci so tudi v taki starosti, da je težko kaj delat skupaj (sprehodi, držanje rokic ipd.).

Ajoj, kok si ljudje komplicirate življenja in to še na delu. razumem, da je delo v proizvodnji dolgočasno, ampak a ga je treba popoprat na tak način? In potem še oba kažeta lastnim partnerjem, da so totalne merde.

In ti mu verjameš, da ga tako noro privlačiš, da ne more? Nisi napisala da si 35 let stara? Daj preberi malo o tem😄

Kaj točno bi ti sploh rada?

Ne vidiš se z njim, ampak se noro ujemata.
Noro si zaljubljena, ampak tudi pof***t te ne more, ker mu takoj pride.
Potem ti pa še govori, kolikokrat njegovi pride z njim. Haha. Ne, verjemi on ni zaljubljen. To da se v službi ne pozdravita je bil verjetno tudi njegov predlog a ne? Zato da “ne bi kdo posumil”.
Joj ženske in vaša čustva! Če si že našla si jeb*ča, bi vsaj dobila nekoga ki te bo dobro obdelal, ne pa popolnega nesposobneža z najstniškimi problemi v hlačah!

Glej če nisi zadovoljena, nikoli s tem ne boš. Sex je pomemben, zato menjaj jeb…Ali se doma potrudi, ali pa pojdi in najdi drugega, tu ne bo sreče, niti na tvoji niti na njegovi strani. Vem iz lastnih izkušenj….

Uživaj dokler lahko. Prej ko slej te bo pustil. To se je zgodilo meni. Sicer ni bil sodelavec.
Tak je to.

Pa še ena stvar … ne boš napredovala zato ker mu prazniš jajca 😉 Žal ljubica, bo treba drug šiht najdit.

Lepo naj traja. Nastavi in zanosi imaš še alimente 20 let pod kapo..

Stari svaka cast za tak odgovor kapo dol 👏👏..

Sama razcisti kaj bi pri 35 letih rada. Glede na to, da ti doma ne stima si skupaj itak samo zaradi “druzine”, ki je ni vec. Predlagam, da naredis konec in zazivis na novo in verjemi …. nikoli se teh stvari ne da skrit.

Ne obsojam, ker nisem tukaj zato, da sodim. Verjamem, da več kot polovica žensk išče potrditev po nekje 33. letu starosti ali so še privlačne, če so še opažene… naj si to priznajo ali pač ne. Mnogokrat pa se zgodi, kot se je zgodilo tebi. On ni drugačen kot večina moških “lovcev”. Pri njegovih letih je to obdobje, ko si to še lahko privošči, dvigne svoj ego in dviguje si ga s tabo, draga moja… Sta v krizi, če vama je lepo, poskrbita, da ostane to samo med vama, razen če…

Pusti ti obsojanja, jaz te popolnoma razumem….življenje ni pravljica in večina ljudi ne živi, ampak hibernira
….
Tebi se je zgodilo sledeče: obremenjena si z malima otrokoma, mož je neprijazen (imam takega doma), denarja da bi hodila na tretmaje pa časa nimaš…..tako da si našla zgodbo, ki te osrečuje….veš zakaj? Da si lahko z njim oboževana ženska. Popolnoma logično. Nikoli ne dajem nasvetov, ker smo vsi najpametnejši zase. Če se ne boš ločila, ti čestitam, pomeni da si dobra mama. Jaz ti želim, da bi te mož bokj cenil in morda bo nekega dne ugotovil,da ima doma pravo uživačko….na šefa pa misli čimmanj, kdaj ga tudi zadnji trenutek zavrbi, da pa nimaš časa….pokazati mu moraš, da je tudi tebi ta zgodba en sam špas. Veliko ljudi vara in si s tem lepša življenje, če je zadeva skrivnostna in tebi lepša dneve, to pomeni, da si potem doma še boljša….pa srečno, morda boš nekega dne ugotovila, da je mož ponovno zaljubljen….

No takih odgovorov(pogledov na primer), kot je od ženske “Ludilo”, vidim malokdaj(1takšen na 100 onih klasičnih ). Oziroma prva ženska, ki je izrazila mnenje, da je po flirtu izven zveze, ženska doma lahko še boljša. Mislil sem,da taka razmišljanja zrastejo le v moških glavah….Mislim pa, da imaš kar prav.
KAr se pa odgovora autorici tiče z moje strani pa-ko je zvedel, kdo si in da je takoj navalil in kar se mu dogaja, bi jaz kot moški rekel, da ga močno spolno privlačiš. Pa tut dolga predigra ni ravno dobra za to težavo po moje. PA tut sam sex bi moral biti počasen, tako lahko vstrajaš dlje.Pač moje razmišljanje…

Odgovor na objavo uporabnika
Ludilo, 29.01.2021 ob 16:34

Pusti ti obsojanja, jaz te popolnoma razumem….življenje ni pravljica in večina ljudi ne živi, ampak hibernira
….
Tebi se je zgodilo sledeče: obremenjena si z malima otrokoma, mož je neprijazen (imam takega doma), denarja da bi hodila na tretmaje pa časa nimaš…..tako da si našla zgodbo, ki te osrečuje….veš zakaj? Da si lahko z njim oboževana ženska. Popolnoma logično. Nikoli ne dajem nasvetov, ker smo vsi najpametnejši zase. Če se ne boš ločila, ti čestitam, pomeni da si dobra mama. Jaz ti želim, da bi te mož bokj cenil in morda bo nekega dne ugotovil,da ima doma pravo uživačko….na šefa pa misli čimmanj, kdaj ga tudi zadnji trenutek zavrbi, da pa nimaš časa….pokazati mu moraš, da je tudi tebi ta zgodba en sam špas. Veliko ljudi vara in si s tem lepša življenje, če je zadeva skrivnostna in tebi lepša dneve, to pomeni, da si potem doma še boljša….pa srečno, morda boš nekega dne ugotovila, da je mož ponovno zaljubljen….

Sama tudi načeloma ne dajem nasvetov, ker je lažje drugim soliti pamet, kot pometati pred svojim pragom. Ampak nekako se strinjam s tabo.

Iskala je to, kar doma manjka, torej potrditev, da je oboževana. In ja, večina žensk to išče in potrebuje, pa ne samo žensk, tudi moški. In to, da si oboževana, bi ti naj pokazal partner, ampak ti ne. Znajdeš se v rutini, stagniraš, vsak dan je vse isto, ne premakneš se naprej, ne zdi se ti več, da te partner nosi na rokah in nate gleda kot na kraljico.

Moje mnenje je, da varanje vsekakor ni sprejemljivo, ta afera bo slej kot prej prišla na dan, nekdo zmeraj ve. Tega se pazi, sploh je pa problem, ko so vpletena čustva, takrat se ljudje ne znamo popolnoma obvladovati. Če ti uspe ostati poročena, kapo dol, potem je to pač faza, ki sicer ni ok, lahko pa tvoj odnos do moža spremeni tudi na bolje. Morda je to res dober trenutek, da to splono energijo, poželenje preneseš na moža, popestriš dogajanje doma, z njim postaneš divja. Sem prepričana, da bi to tudi v njemu nekaj vzpodbudilo, morda se vrne tista iskrica med vama, ki je po toliko letih očitno rahlo izpuhtela. Vsekakor pa mislim, da je bolje, da od sebe in šefa ne pričakuješ karkoli več kot to, kar je, ker boš razočarana. Če imaš željo in moč, raje to energijo usmeri v svoj zakon 🙂

Kakorkoli že, odloči se tako, da boš ti srečna in ne drugi 😉

Prvo sem se začela spogledovat z njim. Ni me opazil.
Deluje Resno, hladno…

 

 

 

on ni zaljubljen

ti si

prazne se vate

hitr mu pride ker mu sede da si pocena na njega in ga pali

Jaz pa te razumem. Pri meni je bilo obratno. In nikol mu nebi ratalo ce bi bilo doma vse ok. Da se skrit tudi na dolgi rok. Je pa res tej zaljubljenosti se rece strast. Sam to je mal vprasljivo ker mu tak hitro pride.

Zdaj je kar je, ampak sodelavca… najslabša možna varianta. Sploh,  če je še tvoj nadrejeni. Ženske nočete neke podloznosti, ampak vas večina išče nadrejene…

Kot ti je zgoraj nekdo napisal… če se skrivata, to ni neka zaljubljenost ali predanost ali… Samo pomanjkanje integritete. Žal.

Kaj zdaj naredit? Poišči si drugo službo. Prekini stike. Službo išči v ženskem kolektivu, da te skrita potreba po podloznosti spet ne zapopade v službi.

Je pa res, ja. Lažje reci/napisat, kot pa izvesti.

Vse srečo.

New Report

Close