Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Sluh-prvi pregled

Sluh-prvi pregled

Pozdravljeni,

sin star en mesec je imel danes prvi pediatrični pregled. Sicer je bilo vse ok, ni se odzval edino na smer zvoka (ni se obrnil proti roputuljici, prav tako se na to ne odzove doma). Sicer se zdrzne ob večjih zvokih. Me pa zanima, kaj bi lahko pomenilo, da se ne obrne proti roputuljici? Sem vprašala pediatrinjo, vendar ni komentirala. Mene pa skrbi…porod je bil namreč z rahlo dihalno stisko, vakumom, rahlo zakisanostjo (7,05), ki je sicer zelo hitro minila. Od poroda imam še vedno travme, prav tako ima prvi otrok določene težave in me sedaj vseskozi skrbi, da z novorojenim sinom kaj ni ok…je ta neodzivnost na zvok lahko znak kakšne zaostalosti? Ali pa je to samo test zvoka? Hvala vam vnaprej za odgovor.

Gina876

Z dvojnim odmerkom Biogaia kapljice otroku niste škodovali.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close