Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Sin in samozadovoljevanje

Sin in samozadovoljevanje

Jao, sej nismo v 13 stoletju! Pustite otrokom intimne užitke.Dokler se bodo samozad. bo še v redu. Ćez par let jim pa kupite kondome in postavite v kopalnico! Da ne bo treba vozička kupiti!

Mislm da res delate prevelik halo!

Pač je mastrobirov a je to tok hudo! Jest tuki mislim da je zelo odvisen njegov spolni razvoj.

S tar se 15 let in mislim da se mama nesme pogovoriti o tem “joj sinček moj veš sej men je usen če si ga gdaj pa gdaj na roko vržeš :$” WTF!

Sej sam ve da mama nima nč proti če pa ma je pa to njen problem in on lahko s sabo dela kar hoče!

Kaj mislite kaj bi si mislil ta otrok (12-letnik) če bi bral komentarje ki so namenjeni njemu in njegovim dejanjem. Tudi sam se samozadovoljujem in to redno .. in ne mislim biti gay,…ali kaj podobnega. Star pa sem 14(in pol) in to počnem šele 2 meseca in se zavedam kaj sem zamujal!! =D Ko sem se s sošolko preko facebooka pogovarjal o samozadovoljevanju ..se je njeno stanje kmalu spremenilo na: Nedosegljivo!! Tako da se očitno ne želijo vsi pogovarjati o takih stvareh.
NIKAKOR PA NE PELJI SVOJEGA OTROKA K ZDRAVNIKU ZARADI TEGA, KER JE TO NEKAJ ČISTO NORMALNEGA – AMPAK POGOVOR VAMA NEBI ŠKODIL!!!
MULC se pa ne sme preveč zasvojit, da ne bo tko kot pri meni – ko samo gledam katera punca bi bila najbolje za v posteljo. IN SE MORAM ČIM PREJ ODVADIT… ker so se ocene bistveno poslabšale (iz petk na trojke,..)
IN TRKANJE NA VRATA POMAGA…!!!

Dobrodošel v puberteti, le v glavi imej, da se da gledat za puncami in imeti dobre ocene. Ti imaš malce problem pri organizaciji in koncentraciji.

Se tudi včasih saozadovoljujem , ampak nia takih pomislekov kot ta 1letnik iam dosti dobre ocene tako , da isli v ajhnih merah ne škoduje.

Folk a ste vi normalni? A ste kdaj kaj slišali o cerkveni inkviziciji? Pa osnovne šole (vsaj) ste tudi večina dokončali?
Groza no…kje pa jaz to živim? V Afghanistanu??

Jaz sem star 12let in se že samozadovoljujem od 10leta. Jaz vam povem da to ni nič narobe če se že kdo pri 9letih. Vsak bo moral enkrat probat. Kdaj si pa te ti Bojan S.????

BEDARIJA
In kaj so po vašem mnenju zakrivili moški ali ženske,ki so se po parih letih zakona zavedli,da so geji oziroma lezbike.
Kdaj ste nazadnje prižgali televizor ali poslušali radio????

Vsem staršem sporočam: pustite fante in punce popolnoma pri miru!!! Bi vam bilo všeč, če bi vas vaši starši morili s tem???

pa kaj je z vami ljudje 12 letnik se samozadovoljuje ja pa kaj jst sm 12 pa se ja in to je normalno vsi smo ljudje eden je napisal obisk zdravnika a si fuknjen al kaj to je normalno starši naj vas nič ne skrbi 12 let je ze kar dost da ves kaj delas tut odgovoren ze malo ratas naj vas nič ne skrbi za sina ali hčerko

Bojan s tis fuknen

vi usi ste prfukneni da peleš otroka k zravniku k si ga drka pizda kreteni prfukneni da rečete da nai pele otroka k zdravniku sei ga ta bojan tud sam kdai zdrka pa negre k zravniku star sem 15 let pa ga od 9 leta drkam zdei k sm z eno punco si ga tud po 8x na dan pa mi je čist normaln….

mal razmislte

Ja, ko sem brala odgovore, sem se nasmejala do solz. Bojan pa je res udaru mimo.
To je čisto normalen pojav za fanta v puberteti, ko se spolno razvija in raziskuje še neznano. Pogovori se z njim o spolnosti, ali pa še lažje, kupi mu kakšno najstniško strokovno literaturo o tem. Meni je mama, ko sem bial v teh letih, kupila knjigo “Čas deklištva”. Verjetno je tudi kaj podobnega za fante v knjigarnah.

Tudi sam sem mislil, da je to normalno in sem se najprej redko zadovoljeva nato pa se je to začelo odvijati v redno vsako dnevno samozadovoljevanje.sedaj se skušam odvaditi od tega, ker vem da to ni dobro za moje duševno stanje in ker v življenju nočem imeti partnerja zaradi seksa temveč zaradi ljubezni.Mislim da je dobro če svojemu sinu poveš, da to ni vredu če ni že prepozno,saj če mu je to postala že navada se bo zelo težko odvadil tega.
Mislim, da je to neumnost, kar tukaj eni govorijo,da je to povsem normalno in da tako spoznavamo svoje telo.to je največja neumnost. če pa je s tem že zasvojen pa mu skušaj pomagati in mu nuditi pomoč pri odvajanju.

Lepe pozdrave!

To je čisto običajno in in nobena traparija. Tvoj mulc pač raziskje svoje telo in pika. Drugič pa potrkaj !

Pa dobro sej sploh niste normalni pa kaj ste župnik al kaj??????????
Zdej rečte, da se je vašemu prijatlu geju še roka posušila, da je vid izgubu in, da mu je odpal!!!!
Ljubi bog!

Veste kaj drkanje je prav zabavno in normalno…… ne biti presenečeni, če si vaš sin drka že par mesecev ali let…… Jaz sem začel pri 10 in nisem gej ker imam punco in skupaj vživava sex!

lep dan še naprej

seveda je normalno..

Bojan S. vi ste totalno nenormalni !!! Najbrž si ga kot najstnik niste dovolj oprostite izrazu ZDRKU da bi vedel kako je -.-

Ugibam da tudi niste naredili OŠ in tako nimate pojma o ničemer lahko pa da se motim in da ste ponovno oprostite izrazu RETARDIRAN ČLOVEK!!!! To je totalno NORMALNO najbrž pa vaši otroci niso normalni saj če imajo takega očeta potem se NE ČUDIM ! Ni pa normalno da na svetu obstajajoo taki ljudje -.- zato VAS NAPROŠAM DA OBIŠČETE STROKOVNO POMOČ najbloje PSIHIATRA ki vam bo razložil da ste ZAOSTAL na stopnji 3 letnega otroka

To pa seveda priporočam tudi vsakemu drugemu ki ima isto mišljenje!

LAhko pa da se motim in pa da ste samo VI normalni in je ostalih 7 milijard ljudi na tem planetu zaostalih kar pa ZELOOOOOOOO DVOMIM

Raziskovanje telesa je za normalne ljudi zagotovo nekaj normalnega. To smo počeli vsi in večina na nikoli nebo popolnoma raziskala svojega telesa.

Kaj pa, če se dogaja, da je desetletniku skoraj vseeno, če ga bo kdo ujel pri drk**** ? Banja, tuš, …

http://www.ljudmila.org/sgs/modules.php?name=News&file=article&sid=148 tukaj vam vse pove

New Report

Close