Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija sem nedolžna 19 letna vitka, rada vi seksala z moškim nad 40.

sem nedolžna 19 letna vitka, rada vi seksala z moškim nad 40.

V poštev pridete moški, debeli obvoz isto vezani pa v paru. Iščem samskega, ki že dolgo ni seksal.

Zaupaj email

Lahko na moji jahti. Jahta Evelina v Strunjanu pri kanalu Sv.Jerneja. sidriram do konca septembra. Če me ni na jahti sem v trgovini in pridem čez par minut. Lahko na klopci v kopalkah. Želim si.

[email protected]

Mam 40 let. Prijazen,skuliran. [email protected]

🤣🤣🤣🤣 folk temu verjame

spoštovano mlado dekle. sem moški star 42 let. v svoji monodrami bom predstavil svojo biografijo in spolne reference. preživel sem bujno življenje. le tega se ne spominjam preden sem odkril svoje skrito orožje. nekega torka po prihodu domov iz osnovne šole sem odšel na sanitarije. tam sem se nič hudega sluteč želel podelati. nato sem opazil, da je konica mojega penisa dregnila ob rob školjke. nisem bil prepričan kaj se dogaja, vendar mi je že ta rahel dotik moje igrače ob naključen predmet ugajal. nato, sem poskusil z roko. napel sem mišico in začel masirati. do ejakulacije je prišlo sila hitro. v tem sem neznansko užival. zato sem to dejanje nemudoma ponovil. to noč sem zaspal z rahlo bolečino v sramnem predelu. tudi uriniranje je bilo otežkočeno. od tega je minilo slabih 25 let. nabral sem mnogo izkušenj, prodrl v mnogo žensk in ustvaril mnogo prekrasnih bitij različnih spolov. ne maram varnosti, rad plešem po robu kaosa in reda. tako, kot bi rad, da ti plešeš na meni, medtem ko ležim. bosa seveda. ali pa z petkami. ne z kakimi addidaskami. prosim. napiši kilažo in sva na vezi. Čarobni princ. <3

Čarobni princ…..hahahahahahaa

Ziv ne bo ti žal,javi se

zdravo sem samski, ce si za srecanje pusti svoj mail.

lp

Evo mene

Javi se jz ze 2let nism

    I jaz bi te zelev dj kont pa smo na vezi

To rabim …k ze 3l nism

. Starost anketiranca: 16
2. Spol: Ž
3. Kraj bivanja: (ni obvezno): MB

4. Tvoj opis (višina, teža, lasje, oči, postava): 161cm, 42kg, dolgi rjavi, rjave oči, športna postava
5. Se veliko posvečaš zunanjemu videzu: Jaa
6. Izgled intimnega predela/urejenost: Malo poraščeno, 1krat na teden brijem
7. Velikost prsi/penisa: 70B

8. Najljubši kosi oblačil in barva, ki jih rad/a nosiš: DŽINS HLAČE, PULOVER
9. Najljubši predmet predmet v šoli: MATEMATIKA, ŠPORT, GEOGRAFIJA
10. Najljubša žival: PES
11. Najbolj sexy medijska osebnost: ni je

12.Kaj te najbolj privlači pri (tvoji) punci/fantu: PENIS, OBRAZ, POSTAVA

13. Prva ljubezen (starost): 9
14. Prvi sex (starost): 15
15. Se samozadovoljuješ in na kakšen način, kje?: ja, z roko.  POSTELJA, WC
16. Najbolj nenavaden kraj in položaj, kjer si se samozadovoljeval/a: ŠOLSKI WC
17. Si že imel/a erotične sanje (o čem)?: Ja valda
18. Lahko opišeš svojo prvo spolno izkušnjo (kako se je zgodilo)?: sem jo doli
19. Najbolj noro pustolovščino/avanturo..,ki se ti je zgodila v najstniških letih.(ni obvezno)  pač mene je fant (simpatija) povabo pred šolo da bi delala nalogo in sem šla, zakaj pa ne. In sma jo delala in me kar naenkrat poljubi. Potem sma se zalizala in sem rekla da sem sama doma in če grema tja dokončat nalogo, ker je zelo mrzlo. In valda da se je strinjal. Šla sma v mojo sobo, ker mam veliko mizo. On se je vsedel na mojo posteljo jaz pa na stol in sem dokončala nalogo. On me je celi čas gledal. Potem pa me je z roko potegnil z stolom do njega in me začel poljubljat. Slekel mi je jopico in me vprašal če hočem pa sem rekla da ja in sem mu slekla najprej majico pa on meni tudi. potem mi je začel lizat joške in jaz sem njemu fafala. Pol pa sem rekla če me bo posexal in je reko da zakaj nisem že prej rekla in me je tak hitro še spodaj sleko, in me je pol tak dolgo sexal, da je blo tak fajn.. OMG pol je prišo še naslednji dan in zaj se vsak dan poljubljama pa on mi jo rajca pa že ob 7 pride ko starša greta in  ležima na postelji in delama neprimernosti. če je gdo za sex, napiši!!!!!1

20.Ocena ankete 1-5. ( 4)

New Report

Close