Najdi forum

Seks v troje

Ali ste že kdaj imeli spolni odnos v troje? (dve ženski + moški ali dva moška + ženska ali ženska1 + ženska2 + moški) Jaz ne. Kako izgleda? Opišite svoje izkušnje. Ali bi se odločili za to?

In kakšna je razlika med “dve ženski + moški” in “ženska1 + ženska2 + moški”
LP Harry

Užitek popolni, samo privošči si, če imaš le priložnost.
Bilo je nepozabno.

LP, Pohotnica

Jst še nism, ampak zadnje čase imam ful željo jst + 2 moška… 🙂

Samo reci dušo!

Točno tako.

Franček, Franček! Samo, da boš vedel čigava je katera noga…in kaj boš pol? Ko se boš naveličal še tega? Napiši…me ful zanima!
lp
Angel*

No pa sva že dva- ha ha!

potem pa grupača v 4 , pa potem 5, pa 6, ko se bodo tega naveličal pa bodo medse vzeli še kako žival , itd. Angel, ti sam vpraš, pa te bomo naučil, kako se tem stvarem streže:))))))))))))))))))

Tebi pa nekam seka…zvezde…:)) Naučili bi me? Hvala lepa! Ni potrebno, ker ni to moj stil. Še kaj? Upam, da ne, ker nima smisla…
Angel

pa hecal sem se noooooooooooo

peace

Harry, razlika je v tem, da sta v drugem primeru ženski lezbijki, v prvem pa ne!! Malo pomisli :))

Pohotnica, kako pa to zgleda?

No prav noooooo! Ni panike!*
lp
Angel*

Bolj ko mislim, manj razumem. LP Harry

Ja v drugem primeru imata zenski stevilke na hrbtu, kot pri tekmovanju (da jih ne zamesas v vsej zmesnjavi rok in nog) :)))

lp ajs

obvezno mora bit luc przgana!

:))))))))))))))))*

Opa Hribuc! :)) a za opazovalce?
lp
Angel*

Jest sem pa imela seks v troje.Dva moska in jaz.Vsi smo se med sabo ze prej
poznali.V bistvu je bil eden moj partner,tisti drugi pa je tud imel svojo punco….in smo ze pred tem seksali vsak s svojim partnerjem v isti sobi….Kasneje smo se vsi
razsli in slucajno skupaj prisli ( mi trije ).Moram povdarit,da smo sli v “grupnega” v
treznem stanju.Bili smo malo stran od mesta,kjer ni zive duse.Bilo je pa fuuul domisljijsko…..v avtu,na avtu…..
Ce me danes vprasas,se sramujem tega,pa nevem zakaj,tako,da tud nihce ne ve kaj sem dozivela….
Bi pa se enkrat to naredila z istima?……No way!
Nikoli vec,ceprav je bilo prima.
Kdo bi razumel,kajne?

Če menite, da res potrebujete zdravniško pomoč, se obrnite na osebnega zdravnika ali zdravstveno ustanovo…………

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close