Najdi forum

Še nikoli nisem imela fanta

nope no women in my life :\ (23let)

poznam še dva kolega … enako … noben ni debel, ali grd … družba je kriva… ker mlade ljudi fopajo z raznimi reklamami kako bi bigu zgledat partner in podobno…

Lej Adrijana, tkole ti bom povedala, tud jst sem prvič okusila čare ljubezni pri 19 letih tko da ničesar ne zamujaš. Pr 19. letih sem začela hodit s fantom, ki pa ni vedel, da je moj prvi fant in ko je zvedel je bil prov prijetno presenečen. Zdaj sem stara 23. let in sva še vedno skupaj. Hvala bogu, da sem toliko časa čakala in si najdla pravega, tko da te ni treba bit nič strah, da je s tabo kej narobe al kar koli.
Men je blo tud težko, ko so mele druge fanta jst pa ne. Zdej sem pa prov srečna, da nisem bla taka kot tiste, ki so ble z vsakim, sam da niso ble same.

Tko da ti predlagam, da se nič ne obremenjuješ in se prepustiš ljubezni takrat, ko boš res full noro zaljubljena in ko boš čutila da je to to.

In tudi jaz poznam se 2kolegici mojih let(23)ki se nikoli nista imeli fanta,ali pa so 3,ce je se ena,samo s to se nisva videli ze nekaj casa,no nazadnje tudi se ni bila z nikomer.. -pa so vse res prijetne bejbe in cisto ok izgledajo… Moja sestricna je pa okrog 25.leta zacela z prvim in se imata super zaenkrat po kaksnem letu in pol zveze…

Adrijana, sprosti se in uživaj življenje s fantom ali brez…Ko bo prišel pravi, boš vedela…Samo nikar, nikar se ne podrejaj temu, kako pa drugi…ker to sploh ni pomembno, TI si tvoje življenje….zakaj bi morala tuliti v isti kozji rog kot množica…če ti ne paše. Saj imaš svojo pamet in svoje srce.
Pa tako mlada si še…..veseli se sebe in ponosna bodi nase….
Ko bo prišel pravi, pa itak ne boš mogla pobegniti…..

prvega resnega fanta sem imela pri 19-tih,pred tem samo simpatije.Razmišljala sem tako kot ti,kaj je narobe z mano,da nimam fanta,da se nihče ne zaljubi vame?Mojega srčka pa sem spoznala,ko sva med počitnicami lani skupaj delala.Sprva sva bila le prijatelja,vedno sva hodila skupaj-skoraj povsod in nato se je pač zgodilo…in sedaj sem najsrečnejša na svetu ko sva skupaj že več kot eno leto in vredno je bilo počakati-tako ali drugače:)

Človek je lahko osamljen tudi takrat ko ima partnerja. Osamljenost je v nas samih, odvisna od nas in ne od parnterja.
In zakaj bi hitela z neko zvezo? Vse pride ob svojem času.

Ni mi jasno zakaj razmišljaš, da je nekaj narobe s tabo! Jaz sem hodil nekoč z dekletom, ki je zgubila nedolžnost pri 24 letih.

Živjo! Tudi sam sem v takem položaju ko sem še vedno brez punce. Pa sem še nekoliko starejši. Pri svojih 24-ih letih še nisem imel punce in tudi na svoj prvi poljub še čakam. Kdaj se že sprasujem kaj je z mano narobe in ze čisto obupam. Zanima me pa v koliksni meri gledate punce na fanta, ki je po prometni nesreci? A vas to odvrne od njega? Mogoce zaradi tega nimam se punce. Nevem…

LEP POZDRAV!
HOČEM TI NAPISATI SAMO TO, DA SE GLEDE TEGA PA RES NE RABIŠ OBREMENJEVAT. TUDI SAMA SEM S PRVO RESNO ZVEZO ZAČELA PRI 22. LETIH. SEVEDA SEM V TVOJIH LETIH TUDI SAMA IMELA POMISLEKE GLEDE TEGA ALI BOM DOBILA KDAJ TISTEGA PRAVEGA. IN SEVEDA SE ZA VSAKEGA NAJDE SORODNA DUŠA. AMPAK TO PRIDE NEPRIČAKOVANO. TAKRAT KO BOŠ NAJMAJN PRIČAKOVALA SE BO POJAVIL TISTI PRAVI IN TI ZEMAŠL GLAVO. DO TAKRAT PA UŽIVAJ IN IZKORISTI ŽIVLJENJE KOLKER SE DA, KER RESNA ZVEZA TERJA CELEGA ČLOVEKA IN TAKRAT NE BOŠ MELA VEČ ČASA ZA NEUMNOSTI.

Hej!!!
Ne se sekirat!!! Moja prjatlca je stara 14 pa je čist na konc, k se še ni zalizala. mislim- halo?!
lej- eni prej eni kasnej. če ga še nisi mela, bo tista prva prava ljubav tolk lepša! sam počakat jo je treba. pa ji včasih mal pomagat (ga povabt vn- ti njega! če se ti kir dopade). ampak sam brez panike, ok?
noben še ni umru zarad tega in tud ne bo! jst sm mela tri tipe- dva sta bla kiks. vidiš- jst bi se mogla skirat,pa se ne. tak da se tud ti ne smeš, ker NIČ NIŠTA NULA NIENTE NOTHING ne zamujaš!
drž se, čao! pa uživi samsko življenje, k je tako najbolš!!! ampak ko dobiš fanta…sporoč;)

Živjo imam tak bol najsniski problem glede fanta.Imam ga zelo rada in on pravi da ima mene ,res najlepsi obcutek.Samo jz mislm da more useno punco na piijaco povabit fant?al narediti 1 korak an?
In poj on rece zaja sm sramezljiva nej kaj naredim glede najine zveze!!Res mi je dal obcutek ko da mu ni mar zame…ne vem kaj nam najraj ga mam pa hocem bit z nemu sam ce ma tud on mene se bo ze potrudil !Kaj naj naredim zagrabim priloznost al pustim use skupi!
Prosim pomagajte!
POzdrav vsem HVALA!! XOXOX =)

Breško,

vseeno ga lahko tudi ti ven povabiš, ampak povej pa mu, da rpičakuješ,d a te tudi on, kajti v razmerju se prejema in daje, razmerje mora biti uravnoteženo, če je samo iz ene strani, potem bo kmalu konec.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož ali si eden izmed njih??? joke
Lp Tanja

Jst mam pa enga prjatla k je čist na konc ker je 21 pa se še ni “zaliznu”.

Jaz mam pa frenda k je pri 24 spoznal svojo prvo ljubezen. Pa se mata ful rada, sta že več kot leto skupaj. Pa sploh ni nič narobe z njim, je ful vredu v vseh pogledih.

Skoraj dve desetletji stara tema, ki sem jo slučajno našel, pa bom podal svoje mnenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Hm , 29.07.2004 ob 13:10

Imam eno fejst prijateljico – lušno, simpatično, aktivno, nasmejano. Stara 30, pa še nikoli ni imela fanta. Nikoli se ni še z nobenim za roko držala ali poljubljala. Pa se ne sekira kaj dosti. Pravi, da bo že prišel pravi. Jaz se strinjam z njo.

Žal je tako, da če se 30-letnica še nikoli ni približala komu na manj kot pol metra, je nekaj narobe z njo (spolna zloraba, vzgoja itd.). Leta 2014 sem navezal stik s tedaj 29-letno Heleno iz Mirne, ki do tedaj še ni imela fanta. Dne, ko naj bi se dobila se je izkazalo, da ji v glavi manjka kar nekaj kolesc (se ni prikazala na dogovorjenem mestu, ker je morala na pogreb). Kdove, če ni šlo za osebo s kakšnimi motnjami.

Leta 2011 navezal stik s tedaj 32-letno Manco iz Cirkovc, ženska še devica, nikoli v zvezi in čisto usekana.

Pa vem za 37-letnico, ki jo je v otroštvu stric zlorabil. Danes je niti 5 let intenzivne psihoterapije ne spravi v red, ženska je čisto uničena.

New Report

Close