Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ŠE KATERA PO ET-ju

ŠE KATERA PO ET-ju

hana, to je moj 7. Vse skupaj se mi zdi že brez veze. Sem čisto obupana in brez volje do vsega.
Mislim, da si bom mogla najti kako strokovno pomoč, nekoga, ki bo mojo psiho pripravil do tega, kako živeti brez otrok in najti druge vrednote v življenju. Vem, da jih je veliko, samo trenutno jih ne vidim in misel-želja po otroku je velika.

Upanja nimam, bom kar na realnih tleh. Vedno se mi je tako končalo.

Hela – zelo mi je hudo za tebe in za vse punce ki nam ne uspe! Žal ni besed za to. Pošiljam ti en veliko topel objem in vzami si čas za sebe, partnerja. Pejta v kake toplice čez vikend se malo razvajat, v drugo okolje,… Skratka drži se in pogumno naprej v življenje.
Pozdrav!

hvala vam, držim pesti za vse vas!!!

Hela, tako zelo žal mi je. Tako kot pravi 5poskus; vzemita si čas drug za drugega in privoščita si kakšen izlet, to vedno dobro dene. Pa nikar obupat!

ojla punce, mene še vedno zvija tale hiperca, po moje, da je to. Celo noč nisem spala. Sem se ob 2h preselila na kavč v dnevno sobo, me je pa napadel še komar, tako, da sem zdaj še vsa popikana. Rahlo rjav izcedek z malimi nitkami se še nadaljuje. Naj se že ulije, če se že misli.
Popoldan bom šla verjetno kar v LJ, ker še ene take noči pa ne morem zdržat. Trenutno je malo bolje.

Upam, da se ve dobro držite in da javite lep rezultat 🙂

Hela,

glavo gor, jaz sem 100%, da si noseča.
Pojdi na kliniko, tako kot si se že odločila, ker nima smisla, da trpiš zaradi hiperstimulacije.
Jaz sem zase bolj pesimistična, ker nimam nobenih znakov.
Po moje je to slab znak. Kaj so ti ustavili: 2 blastocisti, meni ja, a nimam nič zamrzjenčkov.
lp hana

Ojla!

Hela, upam, da ti je bolje. Ne obupat! Preživela sem 2x hiperstimulacijo in se zato bojim iti v novi postopek, ker vem, da se bo spet ponovila, čeprav mi je Reš, pri drugem postopku, zmanjšal dozo hormonov na 1/2. Res, celic je bilo za pol manj in nisem šla v bolnico, toda bolečina je bila vseeno težka za prenašat.
So ti že sporočili za zamrznjenčke?
Ker naprej!

Hana73, držim pesti. Saj, do menstruacije ali testa ne moreš vedet, če je ali ni uspelo. Verjamem, da bo!
Drži se!
Močen objem!

Lele

Hana. Lele, vstavili so mi 2 blastocisti, ampak ni prvič, jaz na to ne dam veliko, sploh pa zato, ker ni nič zamrznjenčkov. So mi že večkrat rekli, o te so pa lepe,…..pa ni blo nič.

hana, zoja, poskus navijam.

Lele, te čisto razumem. Ko boš pirpravljena boš že šla.

Živijo punce, zlate ste,
danes sem kljub čudovitevu sončnemu dnevu, kar v nekem malodušju in non stop za računalnikom.
Držim pesti za vse nas.
lp Hana

hej punce…
Tudi jaz sem imela 24.9. ETZ in danes me je začelo ful zvijat v trebuhu, tako da najbrž, bo kar konec… Tudi tokrat 🙁

Jaz sem danes 4.dan po ET. Bomo videli…

Ojla punce!!
Kako ste kaj. Jaz sem danes 4 dan po ET! Znaki – nič presenetljivega. Me še vse boli od teh hormonov, stopke,…

Veliko sreče!!

Lep sončen dan

Hy! Tudi jaz sem imela 24.09 transfer.vstavili so mi 2 zarodka.sedaj pa veselo čakamo,kaj se bo dogajalo v teh dneh.Krvavitve za enkrat še nimam,malo imam krčev tam spodaj,prsa niso več boleča so pa še vedno povečana.Krvni test imam 10.10.Počutim se vredu,za enkrat

Transfer sem imela 28.9. Danes sem ful slabe volje in zaskrbljena, saj imam že zdaj kar močne predmenstrualne krče (vedno jih imam 1-2 dni pred M). Res upam, da ne bo prišla M in da so to znaki nosečnosti…

Pozdravljene! Evo mene nazaj, so me obdržali notri. Spunktirali so mi 3 litre vode. Njim se je to zdela blažja hiperca, danes sem pa spet taka kot slon, vse se nabira nazaj. Profesor je samo zamahnil z roko, to ni nič, boš pa nazaj prišla. Skratka, videti sem ponovno kot bi bila že v 7 mesecu.

PS: pazite na svoje predmete, ko boste na GK, meni so med punktiranjem ukradli denarnico in telefon.

Kako ste zoja, hana in ostale,…upam, da se dobro držite.
Zdaj grem pa počivat, čau

hela,

želim ti, da vsa ta kalvarija pomeni nosečnost. Pa drži se.

Irena

Živijo Hela,

v 2008 sem jaz imela podobno zgodbo kot ti, tudi meni so spunktirali približno enako količino vode.Situacija res ni prijetna, jaz pred punkcijo tudi dihati nisem mogla več.
Jaz sem še vedno 100%, da je to zate dober znak in da pomeni nosečnost. Kdaj imaš test?
Jaz sem danes 12. dan, z živci na koncu, ne morem si pomagati in gledam vsak papirček na wc.
Nimam kaj drugega kot čakati do testa.
Upam,da se ne zgodi najbolj črn scenarij, ko prideš na odvzem krvi za test, pa je negativen, M pa tudi še ni.

Lp Hana

Ojla!
Kako ste?A je katera tukaj ki je imela transfer 24.09????Me zanima če je že delala test in kaj je pokazal.Transfer sem imela 5 dan.Mislite da bi ga že lahko naredila?Sem že 11 dan po transferju,če ne štejem dan ko so mi naredili transfer.Kaj pravite bi bilo jutri že prehitro za test?Hvala za vaše mnenje.

Živjo punce, jaz sem imela ET 28.9. na 5. dan, vstavili so mi 2 blastocisti. Že od 2. dne po ET me zvija kot pred M ne zelo močno ampak prej moteče, danes zjutraj ko sem si dajala utrogestan pa so bile že rjave nitke in malo prozorne sluzi. Danes sem 7. dan od ET, kaj mislite je to že konec?? Kar v prsih me tišči tako sem žalostna 🙁 do sedaj sta se dva postopka tako končala, najprej rjave nitke, potem rjav izcedek, potem se je pa ulilo. Prosi povejte če se je kateri dobro izšlo kljub temu da je imela te nitke pa je bila eveeno noseča?

Hela mislim da tale tvoja hiperca nakazuje nosečnost, čudno da ti niso izmerili hcg- ja, jaz sem imela podobno situacijo, meni so punktirali 5 litrov vode in naredili test, to je bilo 8. dan po ET in je bil pozitiven. Sem bila hospitalizirana za 3. dni, ja profesor je res en model, ah to ni nič, noseča ste gospa kaj pa drugega, jaz pa 8 kg + in trebuh kot v 7 mesecu, nisem mogla ne spat ne živet. No res je bil + Potem se ni dobro končalo vendar je to že druga zgodba. Jaz sem skoraj sigurna da ti je uspelo, kaj pa če bi malo z CB počekirala 🙂

Neja 28 komot lahko narediš test, ker je vpliv stopke že mimo, želim ti da bo debel +!!

punce srečno vsem!!

Tudi jaz sem imela transfer 28.9. in imam že od vikenda zelo močne bolečine, tako kot pred menstruacijo. Upam, da je to dober znak, čeprav me skrbi. Zanekrat nimam nobenih izcedkov.
Reš mi je po transferju rekel, da so bolečine zelo dober znak in upam, da je to res…
Vstavil mi je en zarodek 5. dan. Sicer ne vem, kaj je bilo- blastocista ali morula, nič nipovedal, jaz sem pa pozabila vprašat

New Report

Close