Najdi forum

samozadovoljevanje?

Mene pa zanima kako se fantje samozadovoljujete. Jaz sem to do zdej redno počel tako da sem ležal na postelji s trebuhom obrnjen navzdol. Sedaj rajše sedim ali stojim in si ga šibam, ker veliko dlje zdržim.

Jz ležim ponavad, sam na drbtu! Al pa sede za kompjutrob ob slikcah pa filmčkih! kmal jih bom dav na svoh homepage!! HIHI! ČE vs naslov zanima! Sam tega še ni! Je pa marsikej! http://www.myfreehost.com/wild-rain/
lp :p

jst ponavad tud ležim na hrbtu….ena noga je malo auf…..ena roka ga počas obdeluje gor in dol……in prst v ritko, ker me to ful rajca…..počas, ker nimam rad, da mi prehitro pride……in ko se zgodi……..vso spermo popapam…….

drugač mam pa raj v dvoje……je bol kreativno…..

aja, še to: tud jst vam bom slikce pokazu…..čez kak teden ali dva…

čao

Na kateri strani pa boš imel slikice??????

Moram najti en free web host…..skice pa že imam….
A jih res hočes videti?

Fantje, jest se pa tko samozadovoljujem, da si ga dam na nakovalo in z macolo tolčem po njem. Pa boli k sto vragov, ampak pride mi pa vseeno. In to takrat, ko falim.

jaz pa si ga stoje,sede, kleče leže,šibam po eno uro sm počasi.

Hm eno uro? Pa uživaš celo uro, ali ti začne pasat šele bolj proti koncu?

Ti što si guraš prst u dupe, sigurno gledaš slike pedera.

ja celo uro uzivam tik preden mi pride se ustavim za kaksno sekundo potem pa naprej.Problem je pa da mi se vcasih kozca obdrgne in me zacne peč.potem nekaj dni pauziram.kolk casa si ga pa ti?

zanima me ce je kdo bil ze pri punci iz oglasnika in kako je bilo .Ali se splaca?

Hehehe – misl, da je to tanajbol način

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close