Najdi forum

sam pri 35, kje so "normalne"…?

Zdravo.

Povedala bom zgolj samo moje mnenje. Tiste punce po vecini ki so normalne po izgledu nimajo umetnih krempljeu dolgih in pa kilo pudra na sebi in pa umetnih trepalnic in taksne punce ki tega nimajo pac niso zanimive. Nekateri fantje hocejo normalne punce izberejo pa najvecje avse , ki so umetne, ne mecem vseh v isti kos ampak pri nekaterih je tako. Tiste naravne pa pac niso zanimive in nikoli nebojo

Ja lepo napisano,
Meni se javi, greva na kavo
Hihi

kok stvari je narobe v vsem kar je napisano. Osebno ne bi nikoli šla za takim tipom k se tok hvali tok dobro opisuje po drugi strani pa tok posplošuje da je to neverjetno. Besede kot so plitje, grde, lepe, lepi avti, kok sm fajn oh in sploh. Mislim. Moj mož ima vse to in je vse to, razen avta seveda k mu je všeč njegov star avto, ampak je čudovit, si pere sam, kuha sam, pospravlja sam, ima denar oz. kot praviš ti redni šiht in poleg rednega lohka še izredni šiht če se mu zahoče, ima hišo in zemljo (sicer neurejena, pa ne ker se mu ne ljubi, ampak k ne prideva do sporazuma kako bo kaj narejeno), pa se niti pol toliko ne hvali. In bi se lahko. To je družinski tip človeka. In presenetljivo, ni zamorjen. skratka idealni mačo kot praviš ti, ki se NE tepe, NE pije, NE kadi. S športom se ukvarja zmerno, kolikor lahko in se mu da (kolesarjenje in hoja) in kljub vsemu je čudovit. V postlji tudi, ko se mu zahoče. in razlika? Ni nergač. S takim razmišljanjem boš dobil plitke, ali pa jih ti ne znaš iskat prav. Sploh pa ksj iščrš? spoznavaj, živi pa en po barih, temveč po delovnim mestih kjer delajo dokaj preprosti normalni ljudje. Moja sodelavka je stara 45 let, lepa, krasna in čudovita. Delavna, marljiva, čista in urejena. Samska. Kje pa bi našla enga takega CCCOOOOOLLLLL tipa kot ti, če ti živiš v oblakih?

Pozdravljen,
pri svojih 35 letih se jaz enako sprašujem za moške. Sem že dolgo samska in mama 2 čudovitih deklic na katere sem zelo ponosna. Izgubila sem zaupanje v moške, včasih se mi zdi, da moški bolj potrebujejo mamo kot pa partnerko. Imela sem to smolo da je v moje življenje 3x prišel tip moškega, ki je rabil ob sebi nekoga da ga reši nekih težav. Sem pa mnenja, da za vsakega izmed nas obstaja nekdo in ko smo pripravljeni bo ta oseba tudi prišla v naše življenje. Z glavo čez zid…so lahko samo težave. Sprosti se in uživaj v tem kar imaš rad…vse bo samo verjemi.

Jaz imam eno prijateljico ki je podobna in ima enak problem,pridna, delavna,zvesta,normalna bi rekla,kar je danes redkost!!

Tole je citat, ki je morda veljal pred 10-timi leti, še posebej zato, ker so danes eden glavnih virov fake news prav etablirani mediji.
Če si hočeš danes zgraditi pravo sliko o dogajanju moraš ali biti zraven, ali pa preverjati pri več virih in YT kanali (ne vsi) znajo o dogodkih poročati precej bolj verodostojno kot npr. nacionalne TV hiše…
[/quote]

Ja, ker en tip z YouTube kanalom ima dostop do res pravih informacij?

Citat je veljal in še vedno velja. Nobena “kvaliteta” se ni zgodila kar iz nič..

Rumeni tisk obstaja od nekdaj, ljudje ga jemljejo za zabavo.. čeprav babice so vedno verjele vsaki sprdačini, ki se je notri zapisala.

Lahkovernost ljudi je bila stestirana.. in nič jih ni motilo, da so ljudje, ki so tožili ta isti Rumeni tisk, redno dobivali na sodišču. Še vedno so verjeli rumenemu.. ker je lažje lastno bedo preslikavati na druge.. če ne drugega tolažbo, da so uspešni in bogati pač bedni.. revni in siromašni pa “Čistega srca”. Isti nateg, kot ga izvajao vse religije.. cerkvena večna dogma: “Lažje gre kamela skozi šivankino uho, kot bogataš v nebesa.”

[img]https://i.pinimg.com/originals/96/54/4c/96544c434baaf18474017207d5b3f58d.jpg[/img]

Nova religija.. pa so seveda dezinformaije socialnih omrežij. Pa še izredno poceni se jih lansira.. bogati so lahko še bolj bogati! Reveže držiš v zatohlosti njihoviih lastnih umov, z najbolj poceni možnim načinom – saj ima lastno inercijo in sami sebi poročajo isto dogmo!

Fake News ima namreč isti izvor kot Food Desert. Večina svetovne populacije NIMA dostopa do Interneta… ima pa zanimivo.. do Facebooka in YouTube-a.

Zakaj?
Ker tako Google kot Facebook želita slediti tudi najbolj revnim na tem planetu (gre za zbiranje podatkov in kalibriranje Machine learning ter A.I.). Zato z nacionalnimi operaterji dosegajo dogovore, da uporabnik pametenega telefona (tisti najcenejši) ne plačuje nič stroškov, če uporablja Facebook ali karkoli Googlovega. Mb/Gb se ne štejejo. Plačata, vzdržujeta in celo omogočata sam internet (baloni, sateliti, zeppelini za internet v revnih predelih sveta): Američana.

Pa ni potrebno iti daleč, že Portugalska ima stvari tako urejeno: Facebook zastonj.. ostalo se plačuje vsak Kb! Glej: https://www.theverge.com/2017/11/22/16691506/portugal-meo-internet-packages-net-neutrality-ajit-pai-plan

Da se to ne bi zgodilo tudi ZDA, je bil sprejet Net Neutrality: noben operater, noben spletni, niti informacijski ponudnik naj ne bi imel prednosti.
Pa je prišel Trump. Demoliral Net Nevtralnost in ljudje so enkovredni revnim po svetu: dostop imajo le do “zastonj” informacij.
Nepreverjene, brez odgovornosti.. saj se tako Facebook, Google, Twitter in ostali zgovarjajo, da ni njihova odgovornost, kaj drugi lepijo gor.

Klasična medijska hiša je pravno odgovorna za VSE, kar je zapisano, predvajano v njihovem mediju.
Hej, še Rumeni tisk JE ODGOVOREN in redno plačuje kazni.. kjer je model preračunan tako, da itak ne bodo vsi tožili (če bi, bi rumeni tisk izginil).

Sedaj imamo pa medije, ki ne odgovarja nikomur: Facebook, YouTube, Instagram, Twitter.. anonimnih trolov ne moreš tožiti.

Zgolj dovolj premožni še imajo dostop do realnih podatkov. Bogataši, investitorji, Venture Capitalisti so še vedno naročeni na Bloomberg, ker jim dostavlja dejanske informacije – za morebitno napačnost pa kazensko odgovarjajo.
NIti en borzni posrednik ne spremlja Facebooka in kupuje ter prodaja glede na kakofonijo informacij tam.

Eden primerov te “bistrosti” so Q-Anon zarote. Pred tremi leti so začeli s tem, da Ameriška Elita (ponavadi Demokrati in Hilary Clinton) krade otroke in iz njihove krvi dela drogo, da se bogati lahko zadevajo.
Seveda niso cilj zgolj politiki, temveč tudi vsi tisti Hollywoodski zvezdniki, ki se znajdejo na muhi ultra desnice.. Oprah, Tom Hanks, Bett Middler itd.

Da stvar ni nedolžna je pokazal tip, ki je reagiral na PIZZAGATE.. prišel je oborožen v Washingtonsko družinsko pizzerijo (drugače LGBT friendly), da bi osvobodil ujete otroke v kleti, ki jim HIllary pušča kri za svojo drogo narejeno iz krvi otrok.
Aja, poleg politikov, Hollywoodčanov so seveda glavni cilj tudi LGBT, priseljenci.. skratka vsi klasični sovražniki zdravega desničarja. Torej tudi satanisti.
In, ko je tip ugotovil, da restavracija SPLOH NIMA KLETI.. se je mirno prdal policiji.

Stvar bi se lahko končala veliko huje.

Q-Anon teorije pa še vedno najedajo o tej isti pizzeriji. Satanistom, demokratom, zvezdam, LGBT.. ter drogi iz krvi otrok.

Če se vrnemo torej nazaj na osnovno vprašanje. Dejansko normalne ljudi lahko prepoznaš po tem, da poznajo razliko med Wikipedio in Encyclopedio Britannico… pravno odgovornostjo medijskih hiš.. ter popolno nikakršno odgovornost trolovskim ultra natolcevanjem.
Od kuščarjev, ki vladajo svetu (David Icke).. do satanistov, ki pijejo dobesedno otrokom kri (Q-Anon)…

Samo normalne ljudi bo vedno težje najti, ker se jim dostop do informacij vedno bolj krči.. za nadomestek pa ponuja totalno absurdne teorije zarot, ki niso povezane niti z milimetrom s katerimkoli koščkom realnosti. Kar ne čudi.. kreirajo jih ljudje, ki so še osnovnošolsko znanje popolnoma pozabili.. potrebujejo pa preusmeriti svoj gnev za neuspešnost, revščino in bedo na nekoga.
Satanisti, ki piejo kri.. LGBT.. politiki levice.. so ravno prava tarča. Pa še priročno je.. nič ni potrebno misliti.. samo sovražiš.

De omnibus disputandum..

Ni res, da najdes sebi enakega. Jaz sem “nasla” cisto nasprotje sebe.
On pije, jaz redko, on bluzi, jaz ne morem, ker imava dva otroka.
Resnicno mi po vseh teh skupnih letih pocasi dopizdeva in razmisljam, da bi spokala otroka in sla. Sluzbo imam, za en flet pa tudi zasluzim….

Btw pomoje ni nic narobe s teboj, saj ves, babe padamo na “vecje tezake” pa potem obžalujemo….

Jaz pa ravno tako mislim za moške. Kaj naj rečem. Sem 36 in trenutno samska. Rada se uredim in rada sem lepa. Tako kot tiste v avtih ki si jih opisal. Pa ne zato, ker bi želela nekoga da me financira. Če bi to želela nebi bila sama. Vse sem si zaslužila sama. Ampak to me nardi to kar sem in to sem jaz. Marsikatera me gleda postrani ampak njena stvar… Jaz recimo ne vrjamem moškim. Lažejo in varajo. Zdaj, ko sem samska najbolj vidim. Kdo mi piše in pošilja prošnje za prijateljstvo. In najhujši so tisti, ki se najbolj mečejo po FB kok so srečni in kok imajo radi svoje žene. In tisti k jih najbolj hvalijo žene. Res najlažje je tako prikriti. Doma so eno v resnici jih pa ona sploh ne pozna. Žalostno res

…To se sprašujem tudi jaz.., seveda za moške 😔

Bo prisla.. Enkrat.. Jst ga tut cakam☺️😉

Jaz se pa sprasujem,ce obstajajo tipi, ki ne pijejo alkohola in jim je druzina na prvem mestu. Bi te pa res rada spoznala

S(m) o se taksne 🌞

Mogoče pa je čas za spremembo v načinu iskanja moškega zase?

Tudi taki obstajamo. Sem pa tekom življenja dojel, da smo večini žensk nezanimivi in prej kot izziv dojeti le kot uporabna “orodja”.

Ne delaj se poplnega, zenske imajo rade nekaj kar lahko popravljajo, to je kljuc do zveze

Use je šlo… Se strinjam s tabo,meni gre kr na bruhanje.
Kaj pa je zate tvoja idealn ženska če smem vprašat?

“Popravljanje” sočloveka je značilno za tiste, ki sebe ne znajo umestiti v družbo in se dojemajo kot nekaj več. Sam sem daleč od popolnosti in niti slučajno si ne domišljam, da bi lahko kogarkoli “popravljal”. Popravljamo lahko le sebe.

Zivijo. Spremljam moj post in sem vesel da je odziv precejsen. Seveda se doloceni strinjajo z menoj, drugi pac ne in tako je tudi prav. Vsi razlicni, vsi enakopravni😄
Seveda obstajamo moski ki nam smisel zivljenje ni pivo in daljinec😊
Iz katerega konca pa si ce ni skrivnost?
Jaz iz obmocja 02…


Tako za vas, kot avtorja teme (samo spol mora spremeniti):
[img]http://2.bp.blogspot.com/-1IwBH7eg2ec/U86blWC4JGI/AAAAAAAAATU/2vZzxQvDeeM/s1600/bitter+vs+wise.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Se obstajamo, se zakaj pa ne.
Starsi so mi privzgojili drugacne vrednote kot se spostujejo danes in ponosen sem na to.
Saj nisem nek zatezen tip ali kaj podobnega ali kot me opisujejo glede na moj post nekateri…
“kaj pa ce je s teboj kaj narobe, joj ti si najboljsi, lej ga kok se hvali itd…”
Mislim da z menoj nic ni narobe, sem mogoce malo prevec empaticen oz. mi ni vseeno za partnerko, kaj misli, kaj obcuti, kaj pricakuje. Opisal sem sebe tak kot sem. Pocutil sem se kot da sem opisal “marsovca” ker so me nekateri tako napadli. Kot da je kuhanje, pospravljanje in likanje znanstvena fantastika…Za nekatere morda res, zame pac vsakodnevno opravilo, ce zelite tudi nujno zlo 🙂
Zakaj sam pri 36? Ker sem do sedaj imel le daljse zveze, 5 let in vec…
Zakaj ne pijes alkohola? Ker sem sportnik ze od kakega 10 leta..Pri mojih 18 mi je uspelo v atletiki ki sem jo treniral do 24 leta. Do tedaj nisem probal alkohola, niti mi ni manjkal. In se mi zdi da pac “prerastes” tisto obdobje ko te take stvari vlecejo. S sportom nisem prekinil,se zdaj se ukvarjam z njim 3x, 4x tedensko, le da v drugi “veji”.
Kot so se razpisale nekatere predstavnice neznejsega spola tukaj da zelim in gledam za plasticnimi puncami, barbikami ipd…
Takih se izogibam, sem mogoce tudi zato sam ker vem kaj hocem. In take niti priblizno ne 🙂
Eno cist simpl, nezatezeno punco. In ce spije kak kozarec dobrega rdecega vina 1x, 2x na mesec se ji tudi pridruzim, ampak jaz bom samo 1 kozarec, ker dva me ze vrzeta 🙂
Iscem punco ki ji ne bo tezko dat posode s hrano konju..Ki ji ni tezko sprehodit psa, nahranit mojega macka ce slucajno nimam časa ali me ni doma…V zameno ji kaj skuham in operem – hec 🙂 Nicesar ne pricakujem v zameno…
Ki ima rada popotovanja z avtomobilom do obale…Ja, tudi prespal sem ze v mojem karavanu…Odeja, voda in gledanje luck na obali iz hriba , gledanje zvezd…Kot pravijo…Billion star hotel 🙂
Sem za nova spoznanstva, pravijo da prijateljev nikoli ni prevec…
In se moj mail, ce mogoce kateri MON-ovki res vzbudim zanimanje…. [email protected]
Pa lahko noc…

New Report

Close