Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje Saframyl

Saframyl

Lepo pozdravljeni!

V zadnjega pol leta opažam negativne spremembe v mojem vedenju. Depresija me je spremljala v poznih najstniških letih, potem je nekako za 10 let izzvenela, zdaj pa se je očitno vrnila. Veliko jočem, brez pravega razloga oziroma je moja reakcija pretirana. Moj življenjski slog je sicer precej aktiven, prehrana razmeroma zdrava. Odločila sem se, da poskusim s Saframylom in moram reči, da je po enem tednu jemanja opazno precejšnje izboljšanje. Zanima pa me, kako naprej. Namreč v škatlici je 14 tablet, po navodilih pa ne razumem preveč, ali so tablete namenjene dolgotrajnemu jemanju, ali pa po 14 dneh z jemanjem preneham?

Hvala,
Nina

Spoštovani!

Če je opazno izboljšanje, ki pa še vedno ni zadovoljivo, lahko z uporabo Saframyla nadaljujete. Klinične študije, ki so jih raziskovalci izvajali na bolnikih z blagimi oblikami depresije, so trajale minimalno 6-8 tednov. V kolikor se v tem času stanje zadovoljivo izboljša in hkrati izvenijo tudi dejavniki oziroma okoliščine, ki so oziroma bi lahko privedle do poslabšanja stanja razpoloženja, se z jemanjem Saframyla lahko prekine. V kolikor pa so negativne okoliščine, ki lahko ponovno vplivajo na poslabšanje razpoloženja, še vedno prisotne, se z uporabo Saframyla nadaljuje tudi skozi daljše obdobje.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

Pozdravljeni,do pred kratkim nisem imela posebnih psihičnih težav,sedaj pa me je stres pri delu in v družini privedel do tega da sem posegla po persenu in deprimu.Zanima me ,če bi moje napade nemoči, notranjega nemira in stiske , bolje kot deprim rešil saframyl.Stara sem 58 let.Za depresijo se že 15 let zdravi brat.Jemlje eno polovičko tablete vsaki da.Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni

Saframyl je naravno in varno prehransko dopolnilo.Po znanih podatkih so klinične študije z Saframylom tbl., ki so jih raziskovalci izvajali na bolnikih z blagimi oblikami depresije, trajale 6-8 tednov. V kolikor se v tem času stanje zadovoljivo izboljša in hkrati izvenijo tudi dejavniki oziroma okoliščine, ki so oziroma bi lahko privedle do poslabšanja stanja razpoloženja, se z jemanjem Saframyla lahko prekine.V kolikor se stanje ne izboljša ali celo poslabša ,se je potrebno nujno posvetovat z lečečim zdravnikom.Deprim pa vam v poletnem času odsvetujem,ker je sončenje in izspostavljanje UV žarkom kontraindicirano.lp

Suzana Taseska, mag. farm.

New Report

Close