Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rozike 2014, rak dojke…informacije take in drugačne 3 del :)

Rozike 2014, rak dojke…informacije take in drugačne 3 del :)

No da malo popestrimo temo in se še jaz javim.
Trenutno cakam odločbo za podaljšanje bolniške….septembra so napisali, da s 1.12. naj bi začela delati. Njah niti približno še nisem sposobna hoditi na razgovore in iskati delo, niti se ne predstavljam da grem skozi stres z uvajanjem. Upam, da potem čim prej dobim datum za rekonstrukcijo pa da to zrihtam v enem paketu……potem pa akcija in delat.

Pa cakam odločbo za Dobrno, dr. rekel, da naj bi prejela ta teden. No bom takrat veselo poročala kaj vse se bo dogajalo in kako bi vse skupaj potekalo.

Jasnica se sestavlja po 4 kt, mi kar dela tezave prebava, pa hrbet me boli, drugace pa imam s to kislino probleme, tko da sploh nevem ce so te bolecine v zelodcu povezane s kt 🙁 v glavnem se dve bo treba zdrzat, ah sranje, sej bo kmal konc, pol pa se cvrenje na zaru he he

O, mačka in Jasnica imata pa novo bundo;)) Šalim se.. lepo, da sta si dali nov nick. Maca, za mano je šele 13 obsevanj. Zaenkrat še ni težav na vidiku. Vsak dan si mesto obsevanja hladim in menim, da to kar pomaga. Kako je to fajn prebrat: energije za hraste ruvat;)) Naj tako ostane naslednjega pol stoletja. Ti verjetno tudi kakaš odločbo za toplice, kajne. Potem boš šele pokala po šivih od energije;))

Sonček, saj verjetno že veš, pa vseeno: jej kakije. Odlično uredijo prebavo. In še slastni so (vsaj zame;)) Jaz bi se glede kisline posvetovala z zdravnikom. Zakaj bi trpela in se slabo počutila, če se da pomagati.

En čudovit večer vsem

Eh.. Maca, tisto odločbo pa raje ČAKAJ, ne KAKAJ;)))

Oj, Mirca, sem se že spraševala, zakaj me pošiljaš na kakanje,saj s tem res nimam pro-
blemov.Pa sem ukapirala,da ti je prst padel na napačno tipko.

Boš videla.Ta zadnjih 17 bo šlo tudi hitro mimo.Najlepši je zadnji teden,ko veš da še malo
pa sem GOTOF..

Kar hladi zadevo,saj veš bolje preventiva kot kurativa.

Ojla, punce, a zdaj se bom morala vsakič tu nekaj prijavljati?Ne obvladam.Je trajalo kar nekaj časa, da sem lahko prišla tule gor….Cela procedura!
Ah, gremo dalje!
Jaz sem kar vredu, sem že žurala vmes na eni fešti.Vsak dan sem majčkeno bolj fit.
Mirca ,hvala za spodbudo.Ker si me že pogrešala med drugimi, sem se končno prijavila.Sem rekla, če me pa pogrešate, potem se pa moram!
Mačka, živjo! Zame si še vedno mačka…Si vredu?

Mici, hvala za pomoč…pri tehniki zmrznem!
Sonček, draga Jasnica, kak si, kaj?Je res tako, kot smo ti rekle, da bo zdaj dosti drugače in malo bolje?Fit še ne boš.To bo šele kakšen mesec po zadnji.Samo te zadnje vsaj niso tako smotane, kot one druge.Vidiš, čas gre naprej, pa bo vse ta zoprno mimo.Tudi pečenje.Saj bomo s tabo, samo oglasi se!
Pozdravljeni tudi Žogica in bbb79!

Lasek :), jupiiii
Sej se dogovorila zdravilišče, grem 3.12. v parku imajo enoposteljne zasedene,oziroma je vse zasedeno, higija pa nima restavracije in bi morala vse ven hoditi….tako da grem v Vito. Sem premišljevala, glede na to da je kar dosti za doplacat….ampak saj si zaslužim a ne ;), bom malo bolj na komot, glede na to da je zima.

Naj se javi ce gre še katera, ki tukaj ne sodeluje in samo bere 🙂

Njah žalostna sem….. že druga znanka (38) dobila pravkar diagnozo na podlagi tega, ko sem povedala za svojo in se je šla pregledat. Koliko žensk hodi po svetu in niti ne vejo, da so tempirana bomba 🙁 Prav zaradi tega je treba opozarjati in biti dober vzor.

Pozdravljene,

no,superca da imaš to že zagotovljeno.
Seveda si zaslužiš to,kar ti je bolje na dušo pisano.Saj veš,kompromisi največkrat
prinesejo slabo voljo.Uživaj v toplicah.

Pa kaj je to vraga,da toliko mladih žensk obolevajo za to boleznijo.Res vsako je treba
spodbudit,da so bolj pozorne.
Moram svojo hčerko malo porinit,da se bo tudi dala pregledat.

Lasek,tudi prav.Pa saj veš,pri prijavi odpadejo vse strehce.Sem o.k.Se slišimo.

Jao, kaj je zdaj to, punce?
Sem hotela še na en drug forum, pa tam že piše nad okenčkom -lasek..
Pomigajte mi no, na drugem forumu nočem biti registrirana, to ime imam samo za ta forum…pozdravček vsem…

Lasek sedaj si registrirana za celi sistem med.over.net, če hočeš biti drugje skrit avtor se odjavi in potem komentiraj.

Hvala, Mici!

No, zdaj pa še to! Če bi pa to vedela, da bom imela take komedije…Ja, dobro ste zakomplicirali.Zdaj se moram kar naprej odjavljat in prijavljat…saj se ne znam.Zdaj sem pa res jezna! Vedno je tako, da moramo nasrkat zaradi drugih!

Ah lasek pa to je malenkost glede na to kaj smo dale češ, naj te male stvati ne spravljajo v obup :). Na ti tvoj pokaze……vče ne bo imel časa ti pa lahko pridem jaz razložit, ker imam eno pot drugi teden na tvoj konec.

Punce zivjo, se sonckam kot martincek :)lasek kaj pa vem glede teh drugih terapij, mogoco so res mal lazje, samo mene je vse bolelo , pa psiha bolj tko, so tudi po svoje, verjetno sem ze vsega sita, pa sej veste kako gre to :/ no se dve pa bo 🙂 zdaj se cvikam za obrvi in trepalnice, zaenkrat so se vse 🙂 Mici super za toplice, pa se veseli december je, uzivaj na polno! res je ful tega pri mladih zadnje case, kaj je to???? Stres verjetno 🙁

Lasek dragi, tako je fajn, da si z nami. Bravo za registracijo, pa naj bo potrebna ali pa ne. Nikar se ne sekiraj za malenkosti… saj veš, da od jeze zraste rit;)) Malo za šalo.
Raje povej, kako si zadovoljna s frizurco? Si že lahko brez lasulje? Obrvi in trepalnice že ok? Jaz sem kar zadovoljna z rastjo las, me pa že kar skrbi, ker se s trepalnicami nič ne dogaja (ne rastejo niti malo).
Sonček, če ti do sedaj obrvi in trepalnice niso odpadle, sem prepričana, da ti sploh ne bodo. Saj sedaj ne dobivaš več tiste rdeče tekočine, ki povzroča odpadanje. Jaz trepalnice še najbolj pogrešam.. hm, za novo leto bi pa že rada spet uporabila mascaro;))

Mici, upam, da si uspešno uredila glede bolniške. Pa saj če greš 3.12. v toplice in si tam dva tedna, se ti že zato bolniška zamakne tja do 20.decembra.. potem boš pa gotovo že imela datum za rekonstrukcijo. Ti potem še enkrat pripadajo toplice- po rekonstrukciji?

Mirca sedaj imam bolniško do 9.1., ker imam 7.1. prvi pregled…takrat bom rekla tudi za rekonstrukcijsko napotnico.

Meni so obrvi šele po koncu 4 na začetku 5 keme izpadle…..tako, da je pri vsakemu drugače. Boš pa videla Mirca, da ti bodo kar naenkrat pognale trepalnice, najprej pikice in potem bodo vsak dan večje :)….edino kar jaz opažam, da niso več tako dolge in goste…..verjetno bo še malo trajalo, da se okrepi vse skupaj….tudi lasje, pa čeprav imam ful čupo :), sedaj se skoz vsi cudijo kako hitro mi rastejo. Drugi teden imam spet oblikovanje frizure :).
Drugače sva pa z laskom danes videli in sva imeli malo lekcije iz odjave/ prijave v ta sistem in ima že kar nekaj lask..ampak bo še malo trajalo, da bodo zrasli v želeno frizuro.

Včeraj je začela s toplicami moja cimra iz bolnice, tako da bo njen zadnji dan moj prvi in evo bom vse izvedela :).

Mirca, hvala! Veš , kako se to dobro bere, da je fajn, ko sem z vami!
Nemogoče je mogoče! Vse zahvale Mici, ki me je danes naučila par trikov, da se lahko sprehajam po forumih…No, kaj se bom še vse naučila..V glavnem, napredujem.
Za trepalnice in obrvi sploh ne vem, kdaj so mi zrastle.Kar naenkrat je bilo vse…pri odpadanju je bilo pa z mano ravnotako, kot pri Mici, odpadle so mi vse čisto na koncu, mislim, da po peti.
Lasje pa rastejo po polževo.Seveda, jaz bi to pospešila, pa pač ne gre.Potem me še zebe v glavo in ponoči sem čisto zavita v odejo.
Sonček, kaj nisi vzela tablet proti bolečinam?Meni so pomagale.Še malo, pa si čez.Potem se bo tudi počutje zboljšalo in s tem bo tudi psiha čisto druga.Čez par mesecev bo šla lahko že na žurke.
Maca, helou, kaj počneš?Se slišiva..
Kje pa je Jana, nič se ne oglasi…pa bbb…?

Kje pa ste vse?
Ste šle proti Obali, kjer je sonček?
Zaradi vas, punce , sem se prijavila (in bentila nad tehniko…), zdaj pa že četrti dan samevam….šmrc.

Zdaj sem šla nazaj pogledat našo temo št.2, kjer je Mici tvoja slikica.In sem ugotovila, da sem z lasmi tam, kjer si bila ti pred dvema mesecema….Vidiš, kako ti hitro rastejo, meni pa prav počasi.
Sem bila pa prejšnji teden dvakrat v Kliničnem centru v drugem nadstropju.Obiskala sem mojo cimerko iz OI in je imela rekonstrukcijo z vsadki.Vse je dobro prenesla in ni imela nikakršnih težav.Bila sem vesela zanjo, dala mi je spodbudo in koristne informacije.V četrtek operirana, danes pa že doma, brez protibolečinskih tablet.
Maca, mačka, jaz se tudi še malo lupim.Energijo imam, ko pa malce več delam, pa čutim, da nisem še čist o.k.
Se še prehitro utrudim.Očitno vpliv Kt še deluje…

Evo mene :). Punce uživajo…pa nimajo časa 🙂

Bbb79 vem, da se pripravlja na operacijo, nova je bila operirana pred časom, jaz komaj cakam na toplice.

Jutri sem se mislila malo posisat ob strani…pa sem se premislila. Sej sem vesela, da imam lase….ampak imam skoz občutek, da mi vse štrli ;).

Prijava, odjava, vse obvladam.O, Mici, sem se te prav razveselila! Dobro, da si se premislila s striženjem.Zdaj ti štrli, ko so kratke.Ko bodo malo daljše, se bodo ulegle in ne bodo več štrlele.
Lep dan vsem!

New Report

Close