Najdi forum

Rojstni dan

Dragi forumaši, prosim vas za nasvet, kaj naj kupim fantu za rojstni dan. Skupaj sva jih prživela že kar nekaj in se ne bi rada ponavljala. Kupila sem mu že razne drage kolonjske, majčke, hlače priznanih oblikovalcev… In sedaj nimam več idej. Zdi se mi, da je za fante tako težko kupovati darila, zato prosim vse fante, naj povedo, kaj oni radi dobijo za rojstni dan in vse punce, kaj one svojim fantom podarijo. Moram pa še povedati, da nima nobenega hobija, kar definitivno stvari še otežuje.
Lep pozdrav

Ene par lepih slikc tebe-tko perverzno…z okvirjem valda
pa vecerico pa soba s sveckami pa ti v novem perilu z novo “frizuro” aja pa se kksno malenkost…-jst ne maram prevec materialnih zadev pa se problem je k k mam jst rojstn dan sm navajena da jst dam kolegom darila -a ves kaj je to kok folka pa kok idej na enkrat pa kukr pravs vsako leto drugace…

sebe zavij:))) Masnco das na sebe:) Bo ziher najbolj vesel:)

glavno da je iz srca! ( s tem ne mislm zaklopk al pa papil al pa kej podobnga ;))

sorry.. kasnih papil?!? a ni to tist na jeziku

1. greš v trgovino zase nekaj iskat in mogoče boš našla
2. lahko mu sama kaj narediš (spečeš torto ali kar večerjo, kupiš barve za na steklo in poslikaš steklenico ali narišeš kaj za njegovo okno, da se bo vsako jutro spomnil nate)
3. Mu kupiš nahrbtnik in ga povabiš v hribe, kdo ve, mogoče bo to vajin novi hobi
4. Ga pelješ v toplice, npr. v Laški kjer za plačaš za eno uro sobico v kateri je jacuzi, po tleh so listi vrtnic, šampanc, vidva gola v jacuziju…
5. Vprašaš njegovo mami katero igračo si je želel v otroštvu in je ni dobil.

Jaz sem svojemu fantu enkrat kupila zlatega srceka (obesek). Verizico je ze nosil,
a brez obeska. Ko je dobil obesek v roke, je sam prelomil srcek napol.
Sedaj ima eno polovico on okrog svojega vratu, na kateri pise moje ime,
drugo polovico imam pa jaz, in na njej je seveda njegovo ime.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close